Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-05-10)
Laba diena, Saule, mane neramina sūnaus ateitis. Šiuo metu jis studijuoja Danijoje multimedijas, bet dažnai sako, kad jis sėdi ne savo rogėse, ši šalis jo nežavi ir savo tolimesniu planų su ja nesieja. Jaučiasi nuo visko pavargęs, nes ne tik mokosi, bet ir dirba. Dažniau išgirstu pesimistiniu jo pasisakymų apie gyvenimą, norą kažką keisti: šalį, studijas..Gal patartumėt ką reik keisti save ar aplinką, kad sielos nedraskytu abejonės, kad suprastum jog esi teisingam kelyje. Ačiū Jums. Dalia Dalia

Atsakymas (2017-05-10)

Reikia,kad  tėvai bent pirmus metus paremtų studentą,kad galėtų susikoncentruoti į studijas,pasiektų bent vidutinį reikalavimų lygį.Ar bent įsivaizduojate,kokius krūvius atlaiko dirbantys studentai? Nagi bent lašelį suopračio ( sugestijos) sūnaus atžvilgiu išspauskite.Tvirtinu,remdamasi daugybiniais pavyzdžiais,jog studijų kokybė naujais laikais yra atvirkščiai proporcinga samdomo darbo krūviams.Mat konkurencija samdomame - vis nuožmėja,o darbdavys vis smarkiau spaudžia net ne dėl pelno,o dėl didinamų įvairiausių mokesčių.

Teisūs prestižiniai vakarų univerai,kad meta lauk dirbančius ne vasarą studentus.Tokioms aukštosioms rūpi studijų kokybė,jos teikia kvalifikacijas,o ne popieriukus.Viena - studijuojant dirbti namuose,kai kasdien bent psichologiškai palaiko tėvai,draugai.Kas kita Danijoje,kur emocijomis šildomi tik savi.Jau rašiau,jog mentališkai ir energetiškai atšiauri Danija lietuviukams yra sunkiausiai pakeliama.

Be to,artėjančio užtemimo įtakose,iki kito vasario dauguma jautesnių studentų,kaip  ir emigrantų, gali jaustis užspausti, nepritapę,ilgėtis praeities ir artimųjų,net dažniau sirguliuoti.Juk galite nuvykti,padrąsinti ar pasiūlyti vasarą atsigauti namie.

Nagi padėkite jam ištempti Danijoje bent bakalaurą. Tereikia pasidomėti,kokiu būdu jis ten gali greičiau socializuotis.Tai jūsų,kaip tėvų priedermė,kol vaikas dar neapsiplunksnavęs,dar pats neskrenda.Kitas,sekančias studijas tai jau tikrai mes kaip per sunkias,o šitas,pailsėjęs,gavęs tėvų palaikymą,gali datempt,silpnai,bet turės diplomą,reikalingą gerai apmokamam darbui gauti« AtgalAnkstesnis | Sekantis