Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-06-08)
Laba diena, Esu medicinos studentė, ir šiuo metu abejoju dėl savo ateities pasirinkimų. Ar eiti link chirurgijos ar terapijos? Ar su vaikais ar su suaugusiais, ar lietuvoje likti ar išvykti? Gal galite patarti, kas man labiausiai tiktų? studente

Atsakymas (2017-06-10)

Siūlyčiau inkstų transplantacijas, tai juk chirurgija? Gali būti ir stuburo operacijos. Šiaip keista , kodėl pasirinkote mediciną, mat jūsų kūno energetika turi ypatybę dubliuoti,perimti savo pacientų ligas. Juk liga - tai tam tikra  energetinė-informacinė matrica. Ją galima "pasiimti, atsiprintinti", jei  priimantis kūnas yra hypersensityvus, sugestyvus. Vengiu  neprognostinio darbo, mat gilinantis į kito žmogaus astropsichologiją, suėjus į glaudesnį astralinį kontaktą, visu kūnu jaučiu svetimus skaudulius, trumpam pasergu už kompaniją su kitu. Jūs panašaus tipo. Paeksperimentuokite: artimiau pabendraukite su chroniškai ligotais žmonėmis, netruksite pajusti, kad ir jums ims skaudėti ten pat, kaip ir jiems. Chirurgijoje tokio  glaudaus kontakto, kaip terapijoje,  nebus: gausit apmirusį kūną  po anesteziologijos ir krapštysitės jame , nebus jums kenksmingo sąlyčio su ligoto žmogaus sąmone. Esate superperfekcionistė tiksliukė, pastabi kiekvienai detalei, kas svarbu sudėtingose operacijose. Yra ir kiti astrologiniai rodikliai, kodėl medicinoje - būtent inkstai jūsų sfera.

Darbas ne su vaikais, o su darbingo amžiaus suaugusiais, kuriems gresia nedarbingumas, kurie jau turi invalidumą. Juos esate pajėgi grąžinti į gyvenimą. Savo profesijoje būsite šviesuliu, ir pats likimas - ryškus, dosnus, pavyzdinis. Likimo vairas - jūsų  pačios rankose, jūsų kūrybinėje valioje,  kas retai kitiems išpuola. Aukit profesijoje, tai ir nulems , kuri šalis bus tinkamiausia jūsų ambicijoms skleistis.

Iki 2025 m LT mediciną niokos perversijos finansavime, kai vieniems ( privati medicina, ligoninių administracija ir išteklių valdymas) teks milijonai, o paprastiems gydytojams - kas lieka išsidalinus administracijos -buhalterijos milijonus. Gaila mūsų medikų pasirinkimo: įsijungus į konkurenciją dėl didesnio  grobio, nutolstama nuo tiesioginės veiklos, prarandama  gyduolio kvalifikacija ( pastebėkit, apžiūros  valstyb. klinikose dažnai tik dėl akių, paskubomis) , bet įgyjama med. paslaugų prekiautojo , pardavėjo patirtis. Dirbant sąžiningai savo darbą, dažnai neįmanoma išmaitinti šeimos. Kadangi medicina - klaninė, nori nenori ir jums  teks perimti minėtus papročius.  Juk p. Veryga  akivaizdžiai nepajėgus realiai įgyvendinti struktūrinių pokyčių,nebent jį ims stumti-kreipti  link rimtų darbų kažkas iš pajėgesnio med. jaunimo.

Lai jus  veda ambicijos iškilti, tapti geriausia profesijoje, o šalis jau nesvarbu. Svarbiau, kiek turėsit galimybių išgelbėti žmonių.

 Gerai, jei tų galimybių rasite čia, smarkiai pakrikusioje sveikatos (ne)sistemoje. Gaila mūsų geriausių iš geriausių pasaulinio lygio gydytojų.Štai nuėjau  neseniai konsultuotis į privačią kliniką, pas šviesulį. O jo apžiūrą reguliuoja adminsitracijos pasodinta med. sesuo, įžūliai rėkia, jei jis kažką pabando pasakyti virš kainyno, rėkdama bando išreketuoti iš manęs kuo daugiau. Beveik turgus, kur medicina paversta prostitute.  Neįtikėtina, bet faktas. Šviesulys , darydamas echoskopiją, man tyliai šnibždėjo, kas gerai, ir kur gali būti negalavimų priežastis. Taip tyliai ir inteligentiškai,kad tik prievaizdė neišgirstų ir  ant mūsų abiejų slapukų nerėktų. Padariau išvadą, jog talentingiausius mūsų medikus čia kaip auksines vištas nuožmiai smaugia privatininkų aparatai.

  « AtgalAnkstesnis | Sekantis