Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-06-10)
Labas vakaras,miela Saule. Turiu galvosuki.Nuo praeitu metu geguzes men.spontaniskai sugalvojau iseiti is darbo ir pasidarbuoti Vokietijoje,Praejo metai, galiu dirbti ir toliau,turiu geras rekomendacijas,bet sirdis verkia,kad mylima zmogu su negalia palikau viena,aisku ir suniuka,kaip drauga.Pasiilgstu labai visu artimuju,o ypac anukelio.Tarkite jus kelis zodelius,kurie paprotins ir leis apsispresti,Sirdingas aciu tariu.Graziu dienu jums. G. r.

Atsakymas (2017-06-10)

Negaliu priimti sprendimo už Jus,tai Jūsų gyvenimas,jame karminiai orientyrai - darbu susikurti gražesnę porinę  būtį.Du metus iki 2018 m jūsų gyvenime vyko ir vyks spontaniški neatsitiktiniai  cirkai ieškant laisvesnių perspektyvų.

Užsibrėškite sąžiningai tikslą,kam uždarbiaujat? Tarkim,gražiam namukui mūsų pajūryje,kur abu darniai susensite.Tai - utopija,mat kuo mažesnį moliūgo namelį geresnėje vietoje čia susiręsit ,tuo daugiau norinčių atsiras nuo jo numelžti įvairiausius mokesčius. Tik pilys nejudinamos ir neapmokestinamos.

Įmanomas tikslas - pasidairyti po pasaulį,pasidalinti įspūdžiais su draugu.Pensijinio amžiaus žmonės,užauginę vaikus ir atidavę duoklę visuomenėje,turėtų daug keliauti. Gal pasižvalgiusi,pilna įspūdžių ir su geru atlygiu parlėksit,praturtinsit mūsiškį, smaugiančiai nuobodų  brandžių žmonių laisvalaikį,kuriame vis zulinami tie patys sodų-miškų-anūkų-sveikuolių maršrutai ,mat vertingo  kultūrinio turinio didmiesčiuose labai maža.Kultūra - brangiausias dalykas,kuris užauga po ilgamečių valstybinių ar privačių investicijų.O jų nebuvo beveik  25 metus.Dabar pamažėle rutuliojasi,bet vangiai, blankiai,nes stinga jauno kūrybinio kraujo.

Pinigai -tai laisvės kiekis,jei jie tėra priemonė, adekvatus atlygis,o ne tikslas ir Dievas.Ieškokit vietų,kur daugiau uždirbsit,kad sutaupytumėt gyvenimo laiką,skirtą jums abiems.Gal užsidirbus pavyktų draugą atsikviest pas save,arčiau garantuotų pensijų?Namai - ten,kur savi.Geri namai - ten,kur savi,artimieji yra socialiai saugūs.Kokia prasmė jūsų išvažiavimo?Turėtumėt aiškiai susidėlioti jo motyvus.Tada ir žmogiška nostalgija nebekankins tuščiai - sąmoningai susivoksit,kurlink ir kieno labui judate , kaip šiame gyvenimo  maršrute rasti vietos gyvam pabendravimui su artimaisiais.

Sau prisiekiau,jog su dukra matysiuosi gyvai ne rečiau kaip kas 4 mėn.Ilgesni tarpai smaugia širdį veriančiu ilgesiu.Be to,ilgiau nesimačius, akivaizdžiai sutrūkinėja tarpusavio ryšiai.Greitėjančiame laike mes patys sulig naujienų gausa keičiame pavidalus,netgi tapatybes.Po ilgesnio išsiskyrimo l.sunku rasti bendrą kalbą,mat bendrauji su tuo,ką matei prieš metus, apsikabini su tuo,kas pasiliko gyvoje atmintyje,ką puoselėjai vazduotėje..Tačiau tikrovėje apkabinamas  jau kitas,smarkiai pasikeitęs žmogus,su kuriuo tenka  sunkiai, lyg per nauja tiesti širdies ryšius.Joks virtualus kasdienis bendravimas neatstoja gyvojo,kai širdis lydi artimąjį jo sėkmėse-nesėkmėse,pakilimuose-nuopoliuose. Būdami greta,susimatydami bent sykį savaitėje, išliekame artimi.O nesimatymuose susvetimėjame.Nors atrodo,jog priešingai -  jog išsiskyrę vis smarkiau ilgimės.

Pasitaupykit susimatymams, nesikankinkit.« AtgalAnkstesnis | Sekantis