Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-06-12)
Sveiki, norėčiau pasiteirauti savo asmeninių santykių klausimais. Nors esu jauna, tačiau jaučiuosi gan vieniša, sunku surasti draugų, kurie padėtų pajusti pilną džiaugsmą, nors atrodo esu ganėtinai komunikabilus ir įdomus žmogus. Taip pat, be galo trokštu meilės, bet vis santykiai nenusiseka, atrodo pasirenku problematiškus ar manęs nevertus žmones. Taigi domina, ar kada sukursiu stabilius rimtus santykius, ir galbūt patartumėtę, kokio žmogaus man reikia ieškoti? Lyg ir asmens savybės man atrodo tinkamos sprendžiant iš to kiek jį pažįstu, tačiau santykiai vystosi gana lėtai. Ar verta investuoti savo laiką į juos? Ačiū už atsakymą. Laurita

Atsakymas (2017-06-28)

Visiems Ožiaragiams iki spalio  aplinkybės nepalankios sklandiems poriniams santykiams, užtat lengvai sekasi užbaigti nepavykusias sąjungas, santuokas, arba - priešingai - sugrįžti, susigrąžinti  antrąsias puseles, su kuriomis dėl kažkokių priežasčių santykiai buvo nutrūkę, atgaivinti ryšį su jomis.

Paradoksas: visi  vis labiau, kone fanatiškai  pasineša į asmeninį tobulėjimą, o vienišų žmonių  katastrofiškai daugėja. Taip, katastrofiškai, mat žmogus - socialus padaras, kurį ilgalaikė vienatvė gniuždo, atskirtys užaštrina  charakterio neigiamybes, uždaro kiaute.  Tai ir yra mažytė katastrofa.Iš vienatvės kiauto, koks jis bebūtų komfortiškas ir suteikiantis beribes laisves, ilgainiui tampa vis sunkiau iškišti nosį ir vis tik bandyti poruotis, kurti santykius.

Poriniai santykiai reikalauja drąsos - juk tenka  parodyti bent dalelę širdies, įsileisti į vidų, atsiskleisti, nors nėra jokių garantijų, kad  atsiras prisirišimas, kad praėjus  įsimylėjimui, apskritai išliks.  Priešingu atveju, vyks  šaltakraujiški prekybiniai  sandoriai - tinka/netinka, perku/neperku, investuoju- neinvestuoju. Yra nemažai tokių santuokų-sandėrių-priklausomybių, grindžiamų socialine biologija, kur susieina  ritualuose patelės-patinai. Ji ant prekystalio pateikia grožį ar statusą, jis - vyriškas galias, pinigus, kitokius vyriškus atributus. Tuomet investicijos apibusiai apsimoka, niekas nenusivilia.

Tikiu, kad svajojate ne apie minėtus  lyčių sandorius, o apie  gražią SANTUOKĄ, kuri tampa dvasine  kūrybos, vitališkumo  jėgaine visiems, kurie išsirenka sąmoningai, pagal vertybes SAVO žmogų širdimi, netgi geismais, o ne racionaliu, ūkišku protu.    

Sabdys: susikūrėte  vyro idealą, veikia savotiška energetinė programa-barjeras. Ji blokuoja santykius su vyrais, kurie galbūt tiktų charakterio savybėmis, bet nepataiko į jūsų  idealą. Išmokite priimti kitą žmogų, kaip naują pažadą,  be išankstinių nuostatų.  Kiekvienas pasimatymas - tai ne tuščia investicija, o vertinga PAMOKA, PAKOPA, kurioje darome klaidas, klumpame,  sužinome realybėje, o ne teorijoje  ypač vertingų dalykų apie savo elgesio ypatybes, pasidaliname abipusėmis  meilės patirtimis. Be šių pamokų neišmokstama santykių meno, nesukuriami darnūs santykiai brandžiame amžiuje.  

Moteriai išties keblu kiekvienąsyk ir vėl pražysti  it gėlė naujuose  santykiuose, ir vėl  demonstruotis, sudominti vyro žingeidų,įdomybių ištroškusį protą  ypatingais potyriais, moteriškais pasauliais. Tačiau be  drąsos - ATSKLEISTI save bent truputį ,be abėcėlinių  komunikacinių kablių neišsivysto jokie santykiai: reikia mokėti kalbėti apie save, tuo  pradžioje sudominti, na  bent pirmuose trijuose pasimatymuose pamalti  įmantriai liežuviu, kol širdys išgirs viena kitą, kol santykiuose nebereikės žodžių. Sakyčiau, turėtumėt mokytis flirto meno, mat iš prigimties esate tylenė, įsiklausanti į kitą. Nudžiuginsiu: po 2026 m tapsite savaime atvira,komunikuojanti su bet kuo tiesiai, paprastai, lengvai. O iki tol reikėtų pralavinti komunikabilumą.

 

           « AtgalAnkstesnis | Sekantis