Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2017-07-08)
Miela Saule, Jus turbut kaip mama mane suprasite. Taip viskas susikloste,kad visada pati priimdavau sprendimus,kaip zengti toliau.Atejo toks metas,kai norisi savu namu,savo kampo.Bandyti po truputeli juos kurti,puoseleti..Kaunas mano tikslas. Kodel? Didesne tikimybe rasti darba,netekus esamo ar prireikus papildomu pajamu,galbut papildomai uzsidirbti pavyktu cia.Blogiausias atvejis-isnuomuoti,jei tapciau nemoki bankui.Ir auganciai dukrai Kaunas manau tinkamesne vieta skleistis.Neturiu nei turtingu dedziu,nei tevu,jie tik pataria gal likti mazesniame mieste,maziau isiskolinti bankui ir mazametei dukrai saugiau butu,o man investuoti i ekonomiskesni automobili ir darbuotis didmiestyje.Yra ir ju tiesos. Prasau,paklauskit zvaigzduciu,kuris kelias mums teisingesnis butu?Labai traukia mane Kalniečių mikrorajonas Kaune.Klausyti sirdies ir rizikuoti?Ar paklusti protui? Buciau dekinga jus Jusu patarima.Nuosirdus Aciu. Gintarė

Atsakymas (2017-07-16)

Labai myliu Kauną, man jis  simpatiškiausias iš lietuviškų kaip miestas, kelia daug juslinio  pasitenkinimo. Nors esu 5-tos kartos vilnietė, jaučiu iracionalius, mistinius ryšius su Vilnium. Kaip teigė vienas JAV filosofas, esu Vilniaus mediumė, jo dvasios veidrodis. Išties po Vilnių galėčiau  klaidžiot užsimerkus, aklai -  ir nepaklyst. Skirtingų santykių su miestais priežastis - kultūra. Kaunas  stovi ant stiprios, grynai lietuviškos kultūros pamatų . Ten ji autentiška,tikra, aktyvi, kūrybiška  ir gyvybinga, auga ir savo syvais maitina ir visą Lietuvą  - pradedant močiučių  mezgimo raštais ir baigiant meninių renginių turiniu. Lietuviškos aukštos kultūros vertingiausias pamokas gavau iš klasiokės mamos, kuri baigė  Aušros gimnaziją. Kaip priimti svečius, serviruoti stalą,kaip mandagiai atsidėkoti už dovanas,kaip  mandagiai kreiptis į vyresnius.      

Vilniuje kultūros chaose  reikia labai pasistengti, kad atskirtum pelus nuo grūdu, kičą nuo vertingų dalykų. Dažniau susiduri su snobiškomis pretenzijomis,  tuščiaviduriais atkartojimais,atviromis vagystėmis. Vilniečių vietinio kultūrinio įvykio pabaigoje  nušvinti - kad tai jau  anksčiau matei, tai tiesiog išnara, perdirbinys  originalių sumanymų ir idėjų, kurias kūrė kiti, kituose miestuose.Vilnius vertingais kultūros tiltais, kitų kultūrų pristatymais, tarpt. festivaliais.  

Vilniaus kultūroje verčių daug, o idėjų, originalumo, šviežių idėjų, pilnakraujės autorystės  - nerasta. Užtat Kaune visa kultūra, pulsuoja  kūrėjo vitališkumu - superoriginali, net kičas urmo bazėje.

2018- 2026 mm Kaunas  itin sparčiai vystysis, modernizuosis, sutrauks pažangiausią jaunimą ir startuolius. Pasisekė tiems, kas tai matys gyvai: kaip miestas jaunėja, keičiasi  sulig kiekviena diena. O JOnavoje tuo pačiu periodu šoktels jaunimo  nusikalstamumo kreivė, dukrai  tas periodas nebus saugus.

Asmeninėms būsto operacijoms palankiausias spalis. Pirma susiraskite  Kaune darbą su garantuota sutartim ir pasiskaičiuokite finansus. Užtemimas Liūte  teikia visiems drąsos ryžtingiems veiksmams,bet nepervertinkite savo finansinių pajėgumų,persiskaičiuokite skrupulingai finansus. Juolab 2018-2021  NT rinka Jonavoje apšals, kainos smarkiai kris,  bus sunku kažką parduoti net už savivertę. Kauno atlyginimai niekada nebus aukšti, kaip ir kainos. Pigaus pragyvenimo, bet  brangios būsto nuomos, prabangaus NT  miestas. Tačiau verslo, nuomos pelnai čia didžiausi.  Smurtas jaunimo tarpe -  irgi jo vizitinė kortelė, bet jo lygiai smarkiai skiriasi pagal tėvų socialinę padėtį. Kuo ji aukštesnė - tuo jis mažesnis. Dėl to svarbu surasti vaikui Kaune mokyklą, kur mokosi elitas, aukš tesnių luomų  atžalos.         

        

  « AtgalAnkstesnis | Sekantis