Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-18)
Daznai lankausi Jusu svetaineje.Noreciau paklausti, kokia sriti rinktis mano sunui mokantis?Greit jis baigs profesine mokykla ir reiketu mokytis toliau.Yra rimtas,mokosi,dirba.Noreciau jam patarti,padeti,kuria kryptimi eiti? Dar: pries metus issilaikiau vairavimo teises.Norejau labai vairuoti.Bet po menesio del igudziu stokos stuktelejau kitam automobiliui i gala.Labai del to isgyvenau ir visiskai praradau pasitikejima savimi.Dabar nebevairuoju.Vyras mane kritikuoja,su juo sunku vel mokytis vairavimo.Ar cia ti mano pacios susikurtas blokas,ar gal as visai negaliu buti vairuotoja?Juk ne visi gali vairuoti.Labai noreciau sulaukti atsakymo.Roma

Atsakymas (2009-11-18)

 Hm... Ar jam reikalingos studijos? Užtektų profesinės. Sūnui dabartinis  lietuviškų studijų modelis, kur 5 metus jaunas žmogus kankinamas-tąsomas teorijoje, kuri šviesmečiais atsilieka nuo rinkos poreikių-praktikos, bus peržiaurus iššūkis. Nebent VGTU ar KTU, gal Vokietijoje  rastųmėt inžinerinį bakalaurą, glaudžiai susietą su praktika. Techninins, inžinerinis-mechanikos profilis. Geras, auksinių rankų ir su galva specialistas, taip vadinamas „nepamainomas technarius“ bus vertinamas ir gerai apmokamas ir be diplomo. Neprimeskit jam savo studijų patirties projekcijų. Kaip geras sūnus, sutiks su mama, bet smegenis be reikalo pašutins, laiką sugaišins. Jo silpna vieta -  akys, galva: spaudimas greit užkils nuo bereikšmių, iš piršto laužtų protinių krūvių. Įdomius, reikalingus profesijai dalykus jis pats lengvai, su malonumu išmoksta, ne prasčiau už aukštųjų dėstytojus, kurie, beje, mokosi iš tų pačių vadovėlių ir infošaltinių :  )))))     

  

2. Toks laikas buvo (kas 30 metų ), kai blokų kelyje daugiau, lėtesnė reakcija, dar kartosis 2010/04-09. Vidinių problemų – jokių, galite būti puiki vairuotoja, dar ir kitus pamokyti.Iki 2010/06/27, kol Juodas Mėnulis – Vandenyje, nepatartina, atsargiau, nes negatyvas jus pasiekia, bumerangu grįžta kelyje. Patarimas:  iki 2014  pajunkite intuiciją, eismo sraute nardykite  chaotiškai, kaip žuvys nardo srovėse, instinktyviai, be logikos. Pradžioje, kol kelio ženklus reikės sekti, sunkiau, o vėliau jauskite kelią ir kitų veiksmus tuo 6-tuoju jausmu, čia muzika padėtų įsijautimo būseną sukurti, na pvz. chill out . Eismo srautuose logikos nėra, tik vairuotojų psichikos-elgesio  tos dienos bendrybės ir  išankstinis nujautimas, koks freakas išsišoks prieš srautą. Nuo 2014 vairuosite ramiai, užtikrintai, su malonumu, nereikės jau psichotriukų.       

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis