Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-21)
Labas, vakaras, Saule, šį kartą norėčiau paklausti ne apie save ar savo artimuosius. Norėčiau paklausti apie gripo epidemiją-apie tai, kas šią savaitę tapo daugelio pokalbių tema ir nerimo priežastimi. Iš pradžių bandžiau atsiriboti nuo informacijos ir sakiau sau, kad tai tik farmacininkų išmislas, taip kaip paukščių gripas ir kt.Šiandien mano provincijoje uždarė dėl epidemijos 2 mokyklas, vaistinėse nėra net termometrų, apie vaistus net nekalbu.Tai panikos pasekmės? Ar yra reali grėsmė? Gal ką rodo žvaigždės? Ilona

Atsakymas (2009-11-21)

Èia daug veiksnių susidėjo. Viruso pandemiją pasauliniu mastu diktuoja 2009 ir 2010 vasariniai  užtemimai, kurių įtakos periodas 2009/01/15 – 2011/01. Tačiau 2010 pavasarį jau bus sukurtos ir išplatintos efektyvios vakcinos, nuo kurių nebus tokio vaikų mirtingumo kaip nuo dabar siūlomų šveicariškų. Kiekvienoje  šalyje viruso plitimas turės skirtingas ypatybes. Štai Ukrainos, Austrijos, Australijos čiabuviams komplikacijos bus rimtesnės ir su didesniu mirtingumu skirtingose amžiaus grupėse.  Dar pavojingesnis jis italams, prancūzams, čekams,  ten jo formos – grėsmingesnės, ypač pavojingos  senyvo amžiaus ir darbingo amžiaus nuo 35 iki 46  metų grupėms.

Turiu pernelyg novatorišką idėją, kuri daug kam gali pasirodyti absurdu, bet , sulig genetinių tyrimų  tolesne plėtra ji, neabejotinai, bus patvirtinta. Modernaus ir ateities pasaulio ligų ypatumus labiausiai įtakos stresai, emocinės perversijos,  fobijos, masinės  emocinės panikos, tautinis genotipas, šeimos genetika ir ... vaikų mityba. Mat vaikai masinėse epidemijose, su jų hyperjautriu emociniu lauku (Mėnulis)  bus labiausiai pažeidžiama grupė.

Taigi pagrindinis  veiksnys, silpninantis  vaikų imuninę sistemą : APLINKINIØ EMOCINIAI LAUKAI, vaikų  MITYBA (turi būti pilnavertė ir eko, nacionalinė virtuvė ), jų saugios gyvenimo sąlygos  (šilta apranga, šildomos patalpos, vėdinamos  ir apšiltintos mokyklos).

Pradėkim nuo šeimos. Šeimoje BE KONFLIKTØ, kur mama rami, stabilios psichikos, geros nuotaikos, o tėtis nedepresuoja , kur visada garuoja pietūs-vakarienė, vaikų emocinės būsenos (Mėnulis) bus stabilios, taigi ir imunitetas – atsparus virusams. Panikuojanti, suirzusi mama – sumažėjęs vaiko atsparumas virusams.      

Sekantis faktorius: vaikų grupės. Indigo-vaikų sąmonė yra kolektyvinė. Atskiri kūnai, bet bendras sąmonės laukas – jie tai sugeba. Jei vienas serga, kiti – „kolektyviai“ pasidalina liga su juo. Dėl ko karantinai vaikų įstaigose, prasidėjus epidemijai, PRIVALOMI. Žinant, kad  prasidėjo gripo epidemija, geriau silpnesnės sveikatos vaiko apskritai  ateityje nevedžioti į masinių vaikų sambūrių vietas.

 

Lietuviai į visus procesus, įtakotus žvaigždžių, reaguoja paskutiniai. Mūsų kolektyvinė sąmonė vėliausiai sureaguoja į naujoves  (va, mada vėluoja metais, demokratija – šimtmečiais, seksualinė revoliucija tik dabar prasideda, nors kitur jau seniausiai baigėsi) . Epidemijose mes  irgi atsižymim gale, kai visame pasaulyje jau būna praūžusios didžiosios bangos. Ir reakcija visų , įskaitant ministrus, būna atbulinė, po pirmo mirties atvejo susizgrimba gelbėtis.

Gripas ir lietuviai (netgi gyvenantys užsienyje, bet reaguos į virusą, kaip  genetiniai lietuviai, o ne anglai ar amerikonai).

Dabar, iki vasario,  epidemija  pas mus plinta dėl VALDŽIOS NEPASIRENGIMO, žmonės nebuvo informuoti, kaip reikia elgtis, ypač dėl vaikų. Dėl ko virusui yra plisti idealios sąlygos.

Prie šio chaoso iki vasario priskres farmacijos kampanijos, kurios iškiš panikuojantiems žmonėms viską, kas tik įmanoma, ką galima parduoti su gripo vėliava.

Rimčiausias pavojus lietuviams, su  REALIAIS mirtingumo atvejais bus nuo 2010 vasario iki 2011 kovo (pikai – 2010 gegužė, 2010 rugsėjis- spalis, gruodis, 2011 sausis). Tačiau visą informaciją  apie sergamumą ir mirtingumą nuo 2010 sausio vidurio iki 2011 sausio pabaigos) Lietuvos medicinos sistema slėps ir falsifikuos. Gal ir gerai? Nes panika epidemijų metu – grėsmingiausias veiksnys.

Šioms lietuvių grupėms kyla didžiausia grėsmė tapti viruso atakos aukomis rizikingiausiu periodu: nuo 2010 vasario iki  2011 kovo :

      -     lietuviai, ką tik parvykę iš užsienio

-         lietuviai, studijuojantys užsienyje

-         lietuviai studentai, gyvenantys ne gimimo mieste

-         pavieniai lietuvių turistai užsienyje

-         lietuviai verslininkai užsienyje

-         lietuviai nusikaltėliai užsienyje

-         lietuviai pensininkai užsienyje

-         lietuviai  KARININKAI užsienyje

-         lietuviai piligrimai užsienyje

-         užsieniečiai  Lietuvoje 

Primenu, kad pavojai kyla nuo komplikacijų, o ne nuo paties viruso.

Sergamumas skirtinguose miestuose bus netolygus. Gaila, nėra spec. užsakymo  sudaryti Lietuvos

Astrogeožemėlapį. Viena aišku, kad kauniečiai sirgs rimčiau, ir ne medikų čia kaltė. O didžiausias mirtingumas senyvo amžiaus grupėse – Šiauliuose. Bet gi nesužinosim,nes senukai (virš 70 m.) mūsų sveikatos sistemoje – už  ribų, jų mirčių niekas  nesies su viruso komplikacijomis. Visi, kas turi senyvo amžiaus giminių Šiaulių ir Varėnos apskrityje turėtų papildomais jais pasirūpinti, saugoti nuo užkrato ir stiprinti jų imunitetą, nepalikti susirgusių vienų. Svarbiausia – be panikos: RAMINKIM  ir  nuoširdžiai RÛPINKIMËS VIENI KITAIS, tai stiprins mūsų, ypač vaikų, imunitetą.      

Persirgau kiaulių gripu, nors irgi šventai tikėjau, kad čia farmacininkų antis, virusas prikibo dėl  streso ir... peršalimo, 2 paras dirbau sode .Kaip visada gelbėjo alternatyvios medicinos gydytojas A.Maruška : uždraudė gerti Aspiriną , liepė gerti daug vaistažolių ir prakaitą varančių arbatų, 3 dienas gulėti šventai lovoje, išeiti į lauką 9-tą dieną. Jei  būčiau apie epidemiją  informuota iš anksto, kaip  piliečiai užsienio šalyse,  ir saugočiausi šalčio, būčiau nesusirgusi. Apie viruso plitimą pasaulyje užsiminta buvo, be gąsdinimų, nenoriu sėti panikos iš anksto čia: http://www.horoskopas.lt/index.php?id=768.

  Žvaigždės vis kažką rodo, bet norisi gi tikėti, kad viskas bus gerai, kaip šiai mergaitei ant sūpuoklių:

   http://www.youtube.com/watch?v=-MmiVl_J_Os&feature=related

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis