Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-24)
Visada galvojau apie grazia seima, taciau likimas man ant padeklo padejo karjera, apie kuria niekada negalvojau.Nesu karjeriste, bet manau, kad priesintis negalima, tam, kas lengvai gaunama ir pasiekiama.Taciau nesu praradusi vilties sutikti savo antra pusele. Noriu Jusu paklausti, ar lemta man ja sutikti?Esu gimusi 1973 <...>ACIU Jums.Gerda

Atsakymas (2009-11-24)

Kaip galėjote sutikti, jei visus skirstėte pagal itin aukštus, vienetams pasiekiamus, žmogiškumo standartus? Tarkim, jis -  priverstinai vedęs,  kankinasi, laukia išvaduotojos, o jums skirtas. Jūs gi su vedusiu-išsiskyrusiu–  iš ex-šeimos -  nė už ką.  Arba - žinomas veikėjas. Na kaip atrodysit su juo, žmonės pirštais užbadys :  ))))

Modeliuoju  su humoru ateities situacijas, kuriose vidinės dvejonės gali užkirsti kelią į laimingą  darnią santuoką, kurią esate pajėgi sukurti. Pasąmonėje vyro lytinis idealas (narsus, grubokas, tiesmukas) priešinasi su sutuoktinio idealu (tolerantiškas,taikus, einantis greta , o ne vedantis iš paskos). Vyro idealas  - ryškiau išrašytas, dėl ko sąmonė net nefiksuoja, tikrovėje nepastebite tų mandagiųjų, laukiančių pakvietimo, su galantiškomis užuominomis.

Gyvenimas "santuokinėse situacijose " visada režisuos sunkinančias aplinkybes: „jau jis visai šalia, esate kviečiama į pobūvį ar su kompanija atostogauti, kur sutiksite jį , o ... susirgote, prastai jaučiatės, nes išsekusi, teko pakovoti darbe, intuicija kužda, kad nereikia niekur eiti, pratūnote namie“ .Ir Likimas prašuoliuoja pro šalį. Tiksliau : pati nuo jo pasislepiate giliai giliai, kur jis jūsų nesuranda.

Dar: tokia aktyvistė lyderė pirmūnė , kokia esate karjeroje, gąsdinate tą inteligentą, kuris norėtų žavėtis jūsų grožiu ir kilnumu taikiai namie. Reikia mokytis perjungti bėgius, palikti profesinį amazonės kovingumą – kėdėje.

Kada – nerašau, pradžioje – padirbėkit su savim. Likimas – tai jūsų vidinio pasaulio teatras. Keiskite jame tekstus ir vaidmenis.    « AtgalAnkstesnis | Sekantis