Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-24)
Laba diena, gerbiamoji Saule. Būtų labai įdomu sužinoti, kaip astrologai aiškina kūno asimetriją. Mano kairioji pusė ryškiai didesnė. Gal todėl gyvenime ir nėra pusiasvyros? Dar vienas klausimas neduoda ramybės: ar palanku kitais metais išspausdinti ilgai brandintą poezijos knygą, ar tai bus mano emocinis žlugimas? Gimiau <...>18.30 val. Ačiū labai labai. Sita

Atsakymas (2009-11-24)

Aiškina paprastai : ascendentas  (ASC) , arba  planeta- ASC valdovė -  poriniuose ženkluose. Jūsų Asc – Dvyniuose , dėl ko ryški vertikali asimetrija. Būna – horizontalių asimetrijų. Įdomiausia stebėti  tuos, kurių  Asc valdovas – Vėžio ženkle. Žmogus nelaiko aiškios formos aprangoje, judesiuose, elgesyje, norom nenorom  artėja prie embriono ar žindomo kūdikio pozų . Vadinu juos  mintyse – ežiukais rūke ar kūlverstukais :  ))))  

Knygą  būtinai leisti,  pristatinėti 2010 pavasarį ar rudenį.

Nesupratau, kas yra „emocinis žlugimas“? Va, leidžia  grafomaninės poezijos rinktines  aukso raidėmis ant šilkinio popieriaus masažistės ir fitneso treneriai, išlieja komercinio pasaulio srutų pamazgas A. Šlepikas,  įmantriai  kasosi aistrose literatūrmenio žodžių amatininkės  - jie  kažkodėl emociškai nežlunga, o net yra  gerbiami „elito“.

 

Naujame pasaulyje keičiasi poezijos dermės, info greitkeliuose pasimetusiam žmogui reikia kitoniškų sąskambių  sielos muzikos, nuskaidrinančios pasąmonę  - su šalta amžinybės rimtimi, žodžiais-kristalais ar  biliūniškojo laimės žiburio papėdės akmenimis, ant  kurių   baugu atsistoti, nes pamatysi save tikrojoj šviesoj. Tą kosminį, arktinį, drausminantį, bejausmį ir neemocionalų Visatos aidą šiandien girdžiu A.A.Jonyno, Benedikto Januševičiaus eilėse. Ir jūs – naujų laikų, ateities poreikių poetė. Jūsų lakoniškas išgrynintas žodis – patirtis,  sukristalizuotas kančioje ir skausme, dėl ko vertingas ir prasmingas kitiems. Beje, nūnai  darželiniai vaikai, reklamos kopiraiteriai, polittechnologai,  verslios  Seimo narės ir .. kompiuteriai  lengvai rimuoja-skanduoja, kiekvienas savaip  . Pvz: http://megaslovo.ru/rifma/.

 

 Profilaktiškai irgi skelbiame šeimoje  ar su studijų draugėmis poezijos dienas, kad neužmirštųmėm rimų ir formų. Kalbamės eilėmis,  poezijos citatomis, vaikams linksma ir įdomu. Juokingiau patampa, kai  spontaniškos poetinės kalbėsenos srautus išgirsti iš vietinių poezijos pavasarių laureatų lūpų. Kultūrinė matrica, išaudžiama iš kultūrai  atsainiai numestų pinigų. Labai laukiu jūsų gyvo Žodžio.

 Norėčiau perspėti, kad nemėgintųmėt artėti prie nūdienos populiariųjų poetų, jie rėkia, iškaukia-išspjauna ugnimi tautos pasąmonėje pritvinkusią agresiją , dėl ko jūsų  rimties neišgirs. Išgirs ir supras draugai, jūsų meniniai bendraminčiai, paprasti žmonės, ateities kartos.        

 

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis