Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-24)
Laba diena. Visada seku Jusu straipsnius ir pagaliau isdrisau parasyti:) mano vieninteliam sunui siandien sueina 18. Issituokusi as jau 4 metai. Sunaus tevas blogas pavyzdys sunui, dziaugiuosi , kad negyvenam kartu, bet labai bijau del jo ateities. Esu viena ir vienisa, bei tempiu viska viena, bet jauciu, kad mokslu viena nepatemsiu. Gal galit ka patarti? Ar tevas pades jam baigti mokslus? ar tarp ju bus koks rysys? Labai dekoju uz atsakyma ( arba ne atsakyma :) Pagarbiai J.

Atsakymas (2009-11-25)

Periodas  nuo 2011 sausio  iki 2013 gegužės – sausiausias gyvenime  asm.pajamų  (ir atlygių) prasme. Pinigų bus minimaliai. Eis kalba ne „ar ištempsiu mokslus“, o „iš ko gyvensiu, kur dar sutaupyti?“.  Dabar arkite už dešimt, kad turėtųmėt tam periodui santaupų. Vėl ženkliai ūgtels asm.  pajamos – 2014 m.

Viena nepatempsite niekaip. Sūnui studijų klausimus palikti pačiam,vadinasi, jas prarasti. Tėvo jis paramos neprašys. JSūnus optimistiškai patikliai nesigaudo, nesusivokia, nei kam tų studijų  reikia, nei ką jos jam asmeniškai duos, eina į lengvai pasiekiamus tikslus, išvien su visais. Jam reikia skiepyti, jog tai privaloma jo  gyvenime auka-paasišventimas, atsisakant kažko greito, atsiskiriant nuo bendrų srautų ( o eina ir eis visur – „valio, kur, visi, ten ir aš !). Teisė, advokatas, notaras.

Jūsų karminiai uždaviniai – išmokti tartis ir diplomatiškai derėtis. Savarankiškumas, ištrūkimai į laisvę – tą mokate, ir kitiems galite būti pavyzdys. Tėvas savaime nepadės, kol nežengsite pati žingsnio  - į derybas. Tą daryti paranku – dabar, per Kalėdas ir sausį-vasarį, kitą rudenį. Vyras jau pasikeitė, o jūs vis dar gyvenate senomis nuoskaudomis. Biblijinė dogma „ gyvenk čia ir dabar“ –  giliai prasminga. Žmonės keičiasi , dėl ko kaskart santykiuose turim vertinti šio laiko akimirką ir poelgius, o ne senaties skandalus. Viskas priklauso nuo jūsų diplomatijos. Prieš tai turit žinoti, ko prašysite.

Webe ir per pažįstamus susirinkite visą informaciją apie  teisės studijų kokybę  čia ir užsienyje, jų  įkanius, darbo ir pragyvenimo  galimybes studijų vietoje,  palyginkite, pasirinkite variantą pagal savo galimybes. Juodas darbelis, šiaip jį patys abiturientai atlieka , bet jūsų sūnus to nepajėgs, jam su  kritine informacijos analize  - prastoka . Kai žinosite, ką pasirinkote, kiek kainuoja repetitoriai, pragyvenimas - teks eiti tartis pas sūnaus tėvą. Tik nesumąstykite imti lietuviškos studijų paskolos tokia forma, kokia ji siūloma dabar. Tai – žiaurus bankų ir studijų vadovų suokalbis, neleiskit jiems vogti sūnaus ateities.« AtgalAnkstesnis | Sekantis