Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-25)
Sveika Saule. Galbūt per jaunas klausti, bet surizikuosiu. Pastaruoju metu mokykloje ir šiaip gyvenime, kažkodėl pradėjo žmonės nemėgti manęs, nors atrodo nieko blogo nepadariau. Žmonės visaip apkalbinėja ir šiaip jaučiu, kad yra daug žmonių kurie manęs nemėgsta. Galbūt čia toks periodas, ar taip man jau lemta? Dar norėjau paklausti esu Jautis. Ar yra kokie laimės simboliai ar kokie amuletai kuriuos reiktu nešioti , kad sektusi. Ačiū Deividas

Atsakymas (2009-11-25)

Žmogaus gyvenime yra tam tikri  astrologiniai (Laiko) ciklai. Štai nuo gimimo su visais bendrauji ramiai, nuoširdžiai, draugiškai. Bet ateina laikas, kai pažįstamų ratas susiaurėja, kai tenka atsirinkti žmones, su kuriais bendravimas tau asmeniškai  yra vertingas  ir garbingas, neskausmingas. Nuo 2009 rugsėjo iki 2012 spalio ir yra  asmeninės atrankos laikas, kai turėtum kritiškiau rinktis, su kuo bendrauti pagal savo vertybes, ką prisileisti arčiau, su kuo tik keistis šypsenėlėmis, formaliai, pagal tos grupės lyderių bendravimo taisykles . Juk negali būti nuoširdus  ir geras visiems, tai – neįmanoma skirtingų interesų grupėse. Klasėjė, mokykloje yra grupuotės, komandos, jos tarpusavyje kovoja, dėl ko nori nenori tenka pasirikti kažkieno pusę.  

Kitavertus, aplinka griežčiau  parodo dabar tavo bendravimo trūkumus. Juk su vienais kalbi vienaip, su kitais – kitaip. Žmonėms nori, kad -  su visais vienodai ir aiškiai, be dviprasmybių .Analizuok kitų priekaištus ir daryk išvadas: ar tas, kas apkalba ir kritikuoja yra vertas, kad atsižvelgtųm į jo priekaištus? Ar jo asmenybė verta apskritai išskirtinio dėmesio? Na, lygink, vertink ir reaguok tik į tų bendramokslių pastabas, kuriuos pats gerbi, o su kitais palaikyk lygius  ramius, pagarbius, bet ne atvirus, nuoširdžius santykius . Šie trys metai mokykloje bus sudėtingi . Turi galimybę tapti klasės-mokyklos autoritetu arba  būti visų izoliuotu, jei nepakeisi, nepašlifuosi  bendravimo su grupėmis.

Įtampos su visa aplinka , tai tik šių metų  tema, kai visi jungiasi į grupes, o tu – negrupinis, išskirtinis, dėl ko lyg priešpriešoje. 

   

Supranti, kad talismanas, tai bus viso labo psichologiniai žaidimai su savimi? Kad perkelsi į simbolinį daiktą individualias  savigynos energijas ? Labiau tiktų –  juodas akmuo (opalai), bet gali būti ir akmuo iš pajūrio. Jis neatneš sėkmės, bet duos pasitikėjimo savimi bendravime, kuriame iki 2012 spalio  - daug išbandymų ir dviprasmybių. Dar -  sportas, sporto kompanija. Ten  rasi atsvarą mokyklos įtampoms. 

Asm. receptas, išskaitytas iš ind. horoskopo.  Žvelk kritinėse situacijose  į tolimą ateitį, o  į erzinančius aplinkinius- kaip į laikinus pakeleivius tavo  ilgoje kelionėje į tikslą. Tuomet į nesvarbių, praeinamų žmonių išsidirbinėjimus nereaguosi taip jautriai. Kai atsiras vidinė ramybė , aplinkiniai liausis kabinėtis ir rodyti simpatijas- antipatijas. Yra pasaulyje lygiai tiek pat piktų ir negerų, negatyvių žmonių, kurie neužmigs kam nors nepakenkę, aplinkinių nesukiršinę . Negi leisi jiems  nuodyti savo gyvenimą?  Lai ieško kitų, lengvesnių aukų.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis