Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-25)
Gerbiama Saule, visada laukiu naujų Jūsų straipsnių. Šiandien skaitant klausimus-atsakymus labai netikėti buvo atsakymai, todėl norėčiau atsakymo į savo klausimą. Aš ištekėjau prieš 20 metų, tačiau santykiai su vyru klostėsi labai sunkiai. Mano giminės ir draugai kaltino jį, tačiau aš žinojau, kad taip pat turiu daug trūkumų,tačiau juos slepiu, nes mane auklėjo būti idealia. Aš vaikam buvau rūpestinga, bet nuolaidi, vyras griežtas, bet vaikai nesuprato jo pamokų, nes jis jas duodavo tik su pyktumu. Dukros ir tėvo santykiai buvo net labai įtempti. Šiuo metu ji dirba užsieny šeimoj, atrodo, kad jai sunku bus grįžti į mūsų namų aplinką, kur dažnai vyravo įtampa. Dukra kol kas nepasirinkus specialybės, nes neapsisprendė ko pati nori. Sūnus abiturientas. Norėčiau Jūsų nuomonės ar mes suderinama pora,ar \"gyvename dėl vaikų\", ką geriausia daryti dukrai - ar dar dirbti ar galvoti apie studijas, jei taip tai kokias, na ir ką rinktis sūnui. Vyras pats maitinasi ir mus maitina tikėjimu, kad pinigus jis dar uždirbs ateity, ar tai tiesa ar jo fanatazijos? Dėkoju, jei atsakysite. Teresė

Atsakymas (2009-11-25)

Su dukra viskas normaliai. Tėvas jai –  privalomas gyvenimo mokytojas. Padidinti reikalavimai, kuriuos kėlė, išugdė jos ištvermę darbe ir buitiniuose sunkumuose . Nejaučia jam nuoskaudų, jis nepaliko jai jokių psichotraumų. Ji savarankiškai įsikabins į gyvenimą, ras tvirtus žmones, kurie padės atsistoti ant kojų ir pačiai pasirinkti, kada studijuoti,  dar ir brolį ištemps į žmones .Turi intuiciją, puikiai orientuojasi gyvenime, va iš jos mokykitės, paleiskite ją, įtampos pas ją su jumis, dėl jūsų senamadiškumo. Ji jaučia sentimentus namams, tėvams. Jaudri, mažiau gąsdinkite blogomis žiniomis iš namų.

 

Vyras - nėra geras žmogus, piktas ir, drįstu pasakyti, žiaurus. Nuskilo, kad turėjo jus -  tolerantišką, ištikimą, sugebančią prisitaikyti. Vadinkime daiktus savais vardais, esate užengta sadisto auka, tik vis įžvelgiate jame kažką atleistino. Gi alina širdį, slopina gyvasti, be jo turėtųmėt trigubai tiek jėgų. JO pažadai dėl pinigų, ir yra piktoji  pagunda-kabliukas, kurį kaip žuvytė praryjate. Vis laukiat laukiat, o gyvenimas senka... Juk vaikai, jūs pati galite užsidirbti.         

 

 Kokia  man regisi šviesi ateitis – kai sūnus baigs mokyklą, važiuokite abu dirbti paskui dukrą. Jūs lengvai randate darbus, jie jums sekasi. Visur būsite pareikalauta kaip gera darbuotoja. Atsiversite žmonėms ir susirasite (per dukrą!) puikų vyrą užsienietį. Dabar lai viskas einasi, kaip einasi, bet didelių lūkesčių, kol sūnus baigs mokyklą.  

 

Tikrasis idealizmas -  visiškas atsidavimas Dievo valiai, absoliutus pasitikėjimas ja. Per tai atsiranda ir apsauga per naujus žmones,  ir drąsa veikti, jausti geriausią laiką, kada, ką ir su kuo daryti. Bet tam reikia pradėti aktyviai gyventi dvasinį gyvenimą. Maldos kasdien, geros mintys, geri darbai.

Jūsų idealizmas – tai senojo, tradicinio auklėjimo įskiepytas moteriai paklusnumas ir tobulos žmonos nuolankumas. Buvote išauklėta būti idealiu daiktu, dėl ko tiek ilgai pratempėte. Dukra prasisieks, netrukdykit tik.Turėsite dar daug gražaus, laisvo, be įtampų, laiko su abiem vaikais ir anūkais.    

Sūnų tėvas užsiaugino pagal save. Èia reikėjo aktyviai priešintis, "permušinėti" negatyvų  auklėjimą , kol vaikas buvo mažas, jau per vėlu kažką keisti, nebent padėti būsimai marčiai - paaiškinti, kodėl jis - toks.    

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis