Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-28)
LAba diena, Saule. Noreciau paskausti apie savo artimiausia zmogu - mama. Ji labai grazi, kaip daugelis sakytu fantastiska moteris, bet asmeniniame gyvenime nesiseka. Pirmas vyras - alkoholikas, antras - irgi. Matau kaip pergyvena, bando padeti, netgi jauciu jog gali susirgti, o as negaliu padeti nei jai nei savo pateviui. Noreciau paklausti ar mamai dar tektu dalele asmenines laimes, ar visa savo gyvenima jei teks kankintis, labai ja myliu ir taip noreciau kad ji butu laiminga. Angele

Atsakymas (2009-11-28)

Mes visi tokie skirtingi...Sunku suvokti iš šalies ir priimti artimųjų pasirinkimus. Mamai patinka, teikia malonumą mylėti paklydusius, parpuolusius. Gailestingumu  bei pasiaukojama meile ji juos  savotiškai  gydo, ramina  ir... neleidžia atsitiesti, užliūliuoja jausmuose , nugramzdina jų priklausomybėse,  nes pateisina, priima juos  bet kokiame pavidale,  nekelia reikalavimų, nekovoja su jų ydomis. Jei myli žmogų, juk neleidi jam žlugti, tiesa?

 

Patėvis - auksinės, taikios ir taurios širdies žmogus. Taip, su stipriu polinkiu į kvaišalus. Bet pajėgus prablaivėti, jei šalia esanti moteris palaikytų jo vidiniame pasiryžime į blaivybę ir sveikuoliškumą . Kvaišalų pakaitalas jam gali tapti.... nuolatinė pypkė dantyse. Padovanokite ir šiuos 3 metus aktyviai sudalyvaukite jųdviejų gyvenime: griežta antialkoholinė kontrolė, įdomaus laisvalaikio pasiūlymai ir skatinimai  Jis – knygius ir kelionių mėgėjas.

 

 Knygos –  Lietuvoje nerealiai brangios,  tauta ir dėl leidėjų godumo bei  lanksčios  rinkodaros neišmanymo tampa  neapsišvietusi,  artėja prie masajų pasaulėjautos, minedai dauginasi geometrine progresija ne iš blogos valios, o iš švietimo politikos nebuvimo.Bet bibliotekose- dėkui Dievui!-  yra visos leidyklų naujienos, ganausi ir nejaučiu naujienų  stygiaus. Tempkite jam knygas, siūlykite savaitgalio maršrutus, raskite pigių metinių kelionių, uždekite  ateities optimizmu. Svarbu, kad atsirastų įprotis, jok namuose alkoholis – tabu.Tada ir mamai bus geriau.

 

Jis  - meniškas, su polėkiu .Supraskite jį: kai žinai, kad ryt, poryt nebus jokių  gerų permainų, atradimų,   ir vis bus tas pats ir dar blogiau, nes valstybė nueina kirkilui-kubiliui–lubiui  ant „žalios“ uodegos  – belieka užpilti gyvenimą, kad nematytųm aplink neteisybės ir žmonių vilčių sumaitojimo. Jis jaučia visuotiną teisingumą, jam dėl jo skauda. Jūs matote tik – alkoholiką. Atvirai -  svajočiau apie tokį vyrą, kaip jis, neleisčiau jam smigti. Mama turi auksą šalia, bet nenori jo inkrustuoti, nes pasiduoda savieigai, taikosi prie jo, o turėtų būti  dvasinės stiprybės ašimi, šalia kurios jis visada "laikytų tiesią nugarą". Ji turi pasikeisti, nes visi vyrai  jos  nuolankių jausmų jūroje paskęstų ir ateityje.« AtgalAnkstesnis | Sekantis