Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-28)
labas, Saule. be galo sunku rasyti si laiska taciau labai reikia Jusu patarimo. lapkricio 22d labai netiketai nuskendo mano mama. pastaruoju metu ji taip dziaugesi gyvenimu, i viska ziurejo taip optimistiskai. visi labai laukem artejanciu svenciu, kadangi buvo padaryti remontai, namai atrode jaukus. o dabar kazkokia beprasmybe. niekaip negaliu suvokti kaip sitaip galejo ivykti. kaltinu save. gal galejau kazka padaryti kitaip ar pagalvoti kitaip kad pakreipti visa tai kita vaga. ji buvo musu stiprybe. nors ne visada sutardavome su ja graziai taciau vis tiek ja mylejau. dabar namai liko tusti. nei as nei brolis savo seimu neturime, o taip noretusi kad namai surmuliuotu ir nebutu tokios tustumos. jaudinuosi ir del brolio ir bijau del tecio kad nepradetu isgerineti pastoviai. ar nusimato kas nors sviesaus musu gyvenimuose J.

Atsakymas (2009-11-28)

Šviesa gyvenime ateis iš jūsų bendrų  pastangų joje būti, ją saugoti. Turite ir turėsite su mama itin  stiprų dvasinį ryšį. Ji – jūsų širdies šviesa ir gyvybės šaltinis bus ir toliau, neleis liūdėti, palaikys tą kūrybingumo charizmą, su kuria gimėte ir skleidžiate kitiems.

Tai - ne mistika. Mes nematome , apverkiame velionių kūnus , tačiau jų energetiniai kūnai (hologramos)  po mirties skaidosi ir ...toliau tęsia  įvairialypį ryšį su mumis.

Taip girdžiu judviejų ryšį:  

http://www.youtube.com/watch?v=CxIN79n4jVo

Įsivaizduokite , kad mamos šviesios asmenybės jėga perėjo jums. Esate dabar šeimoje-gyvenime už abi ,dvasinės stiprybės prasme. O nuo 2012 iki pat jūsų gražaus gyvenimo pabaigos ji bus nematomas  angelas –sargas, įspėjantis per sapnus, kuždantis  patarimus pavojaus  akimirkomis..

Ji pasitraukė, savo noru, kad netrukdytų abiem su broliu kurti savus, asmeninius gyvenimus.  

Broliui ji  ir toliau būtų ryškiausia, šviesiausia draugė-viltis, kuriai neprilygtų mylimosios. Jums gyvos mamos fone santuoka ir toliau atrodytų kaip nykuma - prievoolė.

Iki 2013 metų viena tėvų namuose jaustųmėt neįveikiamą liūdesį, sąstingį. Stenkitės, priešingai, tapti atrama, prisiimti padidintą atsakomybę už tėtį, kad namai nepakriktų, nepasilikit tarp 4 sienų viena  ilgiau. Užsirašykit į sporto klubą, reguliarios pirtys, kultūriniai renginiai,aktyvus laisvalaikis  – taip neleisit  mirčiai „aitrinti minčių“ dėl praeities kalčių ir klaidų.    

Brolis su tėčiu  –  energetiškai artimi, vienas nuo kito priklauso. Kaip sekasi darbe-buityje-sveikatoje, kuo gyvas brolis – taip jaučiasi ir tėvas. Brolis greičiau susitaiko su mirtimi, jei nušvinta įdomioje veikloje , įsitraukia į naujoves, kad ir remontas jį išblaškytų . Neleiskite jam nieko neveikti ir depresuoti 2010-aisiais, sunkiausiais metais, kai tėvą jis vienas tegali sergėti nuo alkoholio.     

Èia rašiau apie svarbias atsisveikinimo su mirusiais dienas: http://www.horoskopas.lt/index.php?id=846 . Du metai yra sunkiausi, kai artimieji išgyvena gėlą, na lyg žaizdos pamažėle užgyja. Tradiciniai paminėjimo ritualai – su mišiomis ir bendrais šeimos susiėjimais, šviesiais atminimo paminėjimais gaminant  ir valgant maistą, kurį mėgo velioniai,  klausant jų pamėgtos muzikos, kapų lankymas -  reikalingi ne tik mirusiems, bet – labiausiai -  mums, gyviesiems.

   

 

 

 

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis