Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-28)
Yra toks liaudies prietaras - negalima savo vaiko krikšto mama kviesti nėščios moters. Anksčiau tai atrodė tik kvailystė... Mano sūnų krikštijo sesuo, tuo metu ji laukėsi, viskas buvo gerai. Po kelių mėnesių, jau po krikštynų nėštumas komplikavosi, jos sūnus gimė nesveikas. Jaučiuosi kalta, bijau kad sugrioviau ir jos vaiko ir savo vaiko gyvenimus - sako jie dabar dalinsis vienu likimu? Ar tai tik sutapimai ar tikrai užtraukiau nelaimę abiems, juk tai aš labai norėjau, kad mano sesuo ir jos vyras krikštytų mūsų vaiką... Grethen

Atsakymas (2009-11-28)

Nežinojau tokio liaudies prietaro, kaip ir daugelio kitų, esu 4  kartos miestietė iš tėvo pusės, ir dar gilesnių miesto kultūrinių  šaknų – iš mamos. Protėviai turėjo omenyje kitus dalykus – nėščiosios apsaugą nuo dvasinių ritualų . Nėščioji – tai šventa karvė visomis prasmėmis.Jos dvasinės  būsenos, santykiai su vaiko tėvu, tai, ką ji mato, jaučia, skaito, suvokia  – lemia , po kokiomis žvaigždėmis gims naujagimis, kiek jo sąmonė bus harmoninga , taigi – kiek jo santykis su aplinka, charakteris ir gyvenimas –  lengvas irdarnus.

Žiūriu į piktas, nesivaldančias, problemų užengtas, skubančias nėščiąsias  - ir liūdžiu dėl jų  nenuovokumo, kokį sunkų charakterį, taigi – ir likimą – jos kuria negatyviu elgesiu vaikui.  

 Nėščia negali dalyvauti  sakraliuose ir dvasiniuose ritualuose, nes jų metu tampa atvira pašalinėms dvasinėms įtakoms. Bažnyčioje nebūtinai šviesa. Kunigystė – sunkiausias žemiškas darbas, reikalaujantis susikaupimo ir pasišventimo tik vienam – tarnauti Žmogui, kelti jo dvasią, gaivinti sielą . Su nuostaba  ir nerimu stebiu populiarius kunigus, lakstančius iš  vienos TV  laidos į kitą, per dieną spėjančius  aplėkti  laidotuves , krikštynas  ir „Senukų“ išpardavimus. Jie gi susirenka ir atineša į SAKRALIAS krikštynų apeigas nematomus ūkus negatyvių energijų, kurios labiausiai veikia rizikos grupes – vaikus, nėščiąsias, ligonius.

Dėl likimo pasidalinimo nesu girdėjusi. Kiek  stipriai tikėsite šiuo prietaru, tiek vaikai juo  ir "dalinsis". Taigi, jei jūsų vaikui kažkas atsitiks panašaus negero, būsite kalta  100 proc.

Mat  tikėjimu jį užprogramuosite nelaimėms.

Apsidairykite aplink. Žmonės keliauja ir juda, nėra sėslūs kaip kaime prieš 100 metų, kai krikštatėvių ryšys su vaikais buvo gilus, pavyzdinis ir bendruomenės palaikomas.

Nepaliauju kartojusi, kad naujų kartų vaikai bus liguistai priklausomi nuo mamų prietarų ir tikėjimų. Vudu raganiškoje prietarų kultūroje užaugs masajai, koks siaubas... Kitąsyk, kai rašysite astrologei, vaikų gimimo datas atsiųskite.  

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis