Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-11-29)
Dėkui už atsakymą į 666 klausimą. Nesu prietaringa kaimietė, bet kai gydytojai priežasčių neranda, belieka kaltės jausmas ir prietarai...Grethen

Atsakymas (2009-11-29)

Nepykit, ne taip išsireiškiau. Nesu priešiška kaimui, juolab leidžiu ten naujas šaknis. Priešingai,esu tikra, jog žmogaus gamtoje sąmonė yra skaidresnė, pasaulėjauta – visavertiškesnė. Gamta neleidžia meluoti, skatina medituoti, taigi – atrasti save ir per tai  dvasinį Dievų  pasaulį. Nepriimu dalies liaudies prietarų, nes žinau , kokią žalą aklas mamų tikėjimas jais neša vaikų auklėjime.

Turite stiprią motinišką intuiciją, sveikinu. Prajautėte sūnaus galimybes, tik išvertėte jo pasąmonės  programas šiek tiek netiksliai. Rašėte: „ar jis nepasidalins pusbrolio Likimu?“. O realiai – jis prisiims atsakomybę, ves pusbrolį per gyvenimą, neleis jam prapulti, na lyg laikys jį  visada savo širdyje, pusbrolio  negalia taps jo akstinu siekti daugiau-aukščiau .

Nušviesėja ir lemtingų  krikštynų prasmės -  Dievas juodu suvedė.  Sūnus – valingas, drąsus, savarankiškai kursiantis savo  ryškų Likimą (užsienyje...). Jam pakaks  dvasios jėgos išvesti į žmones  ir pusbroliuką, ir draugus. Džiaukitės juo , didžiuokitės, nereikėtų nuogąstauti.       

 

Atmetus genetines -ekologines, viena iš dvasinių  apsigimimų priežasčių – tėvo linijos materialiniai  ir jausminiai santykiai. Tarkim, tėvo tėvas apvogė, užgrobė svetimą turtą-pinigus, turėjo patologinį  godumą daiktams -pinigams ar išdavė- įskaudino mylimąją,  štai  anūkas su apsigimimais. Èia tik bendra schema, ne jums. Nežinau konkretaus atvejo giluminių priežasčių, nes ir vėl neatsiuntėt sūnėno gimimo laiko.        « AtgalAnkstesnis | Sekantis