Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-10-12)
Mėgėjiškai domiuosiu astrologija - tiesiog traukia, nes juk taip įdomu ką nors naujo suprasti,išsiaiškinti. Kiek pati sugebu, paskaitinėju www.astro.com. Tik labai jau sunku suprasti/iššifruoti tuos gimimo Chartus :). Sakykite, Saule, ar yra lietuviškos literatūros/informacijos, iš kurios būtų aiškiau - kaip suprasti blogus ir gerus gimimo horoskopo aspektus (?), su kokiomis planetomis jungiasi baltasis ir juodasis mėnulis (?), ar tai gerai ar blogai :) (?), ką reiškia laispniai (?), žodžiu ar yra lietuviško pagalbos, ar tai tik profesionalai/baigę studijas/mokyklas gali atsakyti ? Ir dar. Ak, tas moteriškas smalsumas :)esu išsiskyrusi, turiu dukrą (8m.),turiu draugą (kartu-5 m.)su kuriuo šiandien negalime būti kartu kaip šeima. :( vis dar brendame iš trikampio. :( žiauriai norime būti kartu, turėti namus, vaikelį, bet kažkaip viskas užstrigę..... ar tai likimas (nelemta) ar tai atpildas už kitiems suteiktą skausmą ? o gal tai tiesiog gyvenimas... Kaip bebūtų, gyvenimas yra gražus ir kupinas meilės. Siunčiu kuo gražiausius linkėjimus, o jeigu neatsakysite, nieko tokio :) sėkmės Jums ir visiems:) Asta

Atsakymas (2009-10-12)

Smagu, kad domitės. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be astrologijos. www. astro.com – unikalus portalas. Kasdien naudojuosi jos tiksliomis, kaip šveicariški laikrodžiai, programomis. Tačiau jų aspektų ir prognozių interpretacijos yra paženklintos stipria Liz Green asmenybės įtaka. Ji laiko pririšusi astrologiją prie psichoanalizės. Na, daug ten psichologinio vandens. Jis, be abejo, reikalingas savęs pažinimui. Tačiau pažangiau – traktuoti žvaigždžių įtakas kaip astralinių energijų dinamiką žmogaus-hologramos atžvilgiu. Èia labiau tinka kvantinė fizika ar astrofizika, o ne psichologija, iš kurios, tikiu, astrologija su laiku išsivaduos.

 

 Lietuviškai buvo leista Saulės Katiliūtės-Jonynienės „Astrologija“ .Juokinga ir naiviai primityvoka pasirodė V.Pečkio „Kaip perskaityti horoskopą“.  Web‘e yra daugybė mokomosios literatūros anglų, lenkų, rusų kalbomis. Ieškokite pati ir mokykitės. Astrologų planeta – Uranas, taigi kelias į žvaigždžių rašmenų technologijas įmanomas pavieniui, surandant individualų  stilių, sintezuojant įvairių mokyklų metodikas. Kaip ir visur, reikia daug mokytis, pasirinkti specializaciją. Gi nesiimate aiškinti rentgeno nuotraukos. O horoskopą  imasi drąsiai interpretuoti bet kas, išklausęs kelias paskaitėles. Žala nuo tokių interpretacijų žmogui (įskaitant ir jo sveikatą) yra didesnė, nei suklydus dėl rentgeno nuotraukos. 

 Juk ir astrologo  dvasinis lygis, energetika (horoskopas)  neša tam tikras energijas-pokyčius žmogaus gyvenimui. Štai jūsų energetika – fantastiška, galėtųmėt  būti ūkio ministrė, rimtai. Mat atnešate aplinkiniams ir ypač partneriams  finansinį stabilumą, greitai pakyla jų gerbūvis, atsiskleidžia jų sugebėjimai , jie tampa kūrybiškai aktyvesni gyvenime ir darbe, lengvai įveikia santuokines krizes. Numalšinat  aplinkinių agresiją . Atskraidinanti gerovės  aitvarus  kitiems mergaitė :   ))).      

Įvairūs trikampiai –  naujos gyvenimo pamokos. Kaip išbalansuoti santykius ir  priešingas puses  -  kad visiems būtų gerai? Greitomis gauti, kaip ankstesniuose gyvenimuose, - neišeis. Teks diplomatiškai tartis, laviruoti  Siūlau palaukti 2010 m pabaigos. Per 2010m  – labai pasikeisite, atjaunės kūnas, tapsite greitesnė, žingeidesnė,esmingai pasikeis ir požiūris į santuoką. Per kitas Kalėdas ir priimsite sprendimus.     

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis