Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-10-17)
Gerbiama Saule, prašau padėkite man surasti priežastį, kodėl aš taip ilgai, t.y. 14-ka metų, nesutinku gyvenimo partnerio/mylimo vyro. Visą tą laiką mes gyvenome su dukra tik dviese. Prieš keletą metų pradėjau intensyviau ieškoti artimo draugo/mylimo vyro. Užsiregistravau keliuose internetinių pažinčių puslapiuose, eidavau į pasimatymus. Bet viskas pasibaigdavo pirmu pasimatymu: arba jie manęs kažkodėl išsigąsdavo, arba jie mane įsivaizdavo kitokią nei jie patys tikėjosi, trumpai tariant - nebuvau jų skonio. Man susidarė įspūdis, kad yra gal uždėtas kažkoks likimo nuosprendis, ir ar aš ieškosiu ar neieškosiu - bus taip, kaip tūri būti. Prašau man padėti išssiaiškinti, kodėl 14 metų nesutinku mylimo vyro. Ačiū. Mano gimimo data 1968....Vilija.

Atsakymas (2009-10-17)

Jau minėjau, jog dalis žmonių nevalingai atkartoja tuos pačius Likimo vingius,  kuriais ėjo  praeitame gyvenime. Palyginsiu su nauju kompiuteriu, į kurį instaliuota sena Windows programa. Štai jūs praeituose gyvenimuose esate įpratusi pasyviai apsiriboti bendravimu su šeimos nariais ar artimais sielai žmonėmis, nuoširdžiai ir gražiai jiems aukotis, nuo jų priklausyti , užsidaryti jaukių namų  pasaulėlyje vis aitrindama prisiminimus apie buvusius jausmus, juos išgyvendama vėl ir vėl. Tas įprotis ir suveikė: aukojotės dukrai,  buvo gera su ja poroje , ji buvo jūsų  šeima- pasaulis,  naujokams jame neatsirado vietos.

Šis gyvenimas ir skirtas, kad ,mokytųmėtės veikti savarankiškai, neapsiribotųmėt vien artimųjų ratu, draugautųmėt, keliautųmėt su draugėmis , dalyvautųmėt viosuomeninėje veikloje, plėstųmėt akiratį, kažką studijuotumėt. Judėkite šiomis kryptimis, ir  nereikės klaidžioti nuotykių ieškotojų svetainėse. 2007 – 20010/02  periodu susieiti su kažkuo ilgiau nepavyktų, tokios žvaigždės, negaiškite laiko, susitvarkykite sveikatą, pasisemkite  bendravimo žinių iš populiarios psichologinės literatūros. Bus jis, lyg Dievo siųsta dovana už dorą ir gerumą. Atsiras mamos ligos metu, per vaikystės draugus. Su juo turėsite svajonių namus, visomis prasmėmis. Neužsidarykite 2010 vasarą kaip įprasta  namuose, leiskitės į kelionę, kad ir viena.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis