Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-10-21)
dažnai paskaitau Jūsų puslapį, bet niekada dar nebuvau tokioje situacijoje, kad pati ieškočiau bent apčiuopiamo atsakymo. Šiuo metu mano gyvenime vyksta drastiški pokyčiai, ir ne visada galiu susigaudyti, kas yra kas. Nusprendžiau (ir padariau tai) palikti vyrą, su kuriuo praleidau beveik dešimt metų, nes jis smurtavo ir nieko bendro nebepuoselėjome. Beveik tą pačią dieną mano gyvenime visai netikėtai atsirado žmogus, kuriam pajutau nenumaldomą potraukį - protingas, intelektualus, įdomus, pozityvus, idealas, kokio visą gyvenimą nesąmoningai ilgėjausi. Deja, bijau, kad pernelyg pasidaviau išsiilgtiems jausmams ir tiesiog atbaidžiau jį. Bendravome tik internetu, bet pasakiau jam daugiau, nei savo buvusiam vyrui per dešimtmetį. Net nepaisant to, kad jis užvaldė mano mintis, atsitiko dar vienas dalykas - jis ir taip aukštą mano kartelę vyrams iškėlė dar aukščiau, ir suvokiu, kad jį praradusi nieko panašaus nesutiksiu daugelį metų, o gal ir niekada. Tai nebuvo desperatiškas noras šokti pirmam pasitaikiusiam ant kaklo, gerbėjų turėjau visada ir vyrų dėmesiu nesiskundžiu. Tiesiog tai buvo visai kitokios kokybės bendravimas, ir tikriausiai aš susikūriau per daug iliuzijų. Noriu paklausti Jūsų, ar mums būtų vilčių kada nors būti kartu ir kokiu būdu turėčiau šių santykių siekti. Mano gimimo data :.... jo .... Būsiu dėkinga už atsakymą bet kokiu atveju. Sigrid

Atsakymas (2009-10-21)


Na, va, pasidavėte žvaigždėms. Skaitėt  apie Taurų vedybinius reikalus? “Taurams Jaučio metai  žada didžiausius išbandymus santuokai:net mažytė nesutarimų žiežirba gali per sekundę sudeginti, palaidoti ilgametę porą” (http://www.horoskopas.lt/index.php?id=765).

Manau, šųmetinėje žmonių ir įvykių mišrainėje (Jupiterio Neptūno jungtis Vandenyje) supainiojote vaidmenis. Dievas mus gelbėja ar baudžia per žmones, ateinančius į mūsų gyvenimą. Kiekvienas jų su savo energijomis-žvaigždemis kažką tuo metu ypač reikalingo įneša , praturtina, duoda ar atima, atveda ar išsiveda. Tą lemiamą žavios drąsos  akimirką, kai pasiryžote ginti orumą nuo smurto,  atsirado šalia rimtas, jautrus, išmintingas  žmogus. Jis palaikė, kad nepalūžtųmėt ir nesuabejotųmėt pasirinkimu, impulsavo ir “įžiebė”  gilumines transformacijas jumyse, kad ilgam užtektų parako ir praeitį užmiršti, ir į ateitį įsikabinti.

Deja, žmonės  (ir visuomenės papročiai!) vis dar lėkštai-primityviai  skirsto  naujus gyvenimo pakeleivius į draugus, mylimus, meilužius, vyrus …. siekia tuoj pat juos nusavinti arba atstumti. Ožiaragio neįmanoma nubaidyti. Tai, kad jis bendravo tik internetu  ir nesiekė gyvo susitikimo, įrodo, kad neturėjo rimtų ketinimų jūsų atžvilgiu. Kaip teisingas, supratingas vyras palaikė, ištiesė ranką lūžio akimirką. O jūs iškart  tauriškai prikabinote “love story”. Jo žvaigždės daro moterį stiprią,  įžvalgią ir konkurencingą. Lai jo įvazdis jūsų sąmonėje skatina kažko siekti, būna atrama sunkumuose. Susigrąžinti mėginkite sausį-kovą Muzikos renginiai? Trumpos atostogos vandens kurorte ar prie jūros? Rašote, kad turite daug gerbėjų. O jam reikalinga tokia, kuri turėtų jį vieną, be išlygų, kad nekurstytų jo pavydo. Dėl to, matyt, ir pasitraukė. .

Taip, esat linkusi susikurti vyro mitą (idealizuoti). Adekvatūs, savistoviai, norintys pilnaverčių santykių,  gali  nepriimti jūsų fantazijų padiktuotų, iliuzinių prielaidų apie juos (kratytis netisklių  projekcijų, kurias jiems pateikiate). Mokykitės bendrauti su priešinga lytimi ne per iliuzijas , o  per to konkretaus vyro vidinio pasaulio, jo ind. siekių ir realių poelgių  pažinimą. Rimti santykiai nestatomi ant iliuzijų smėlio.

Nepykit, bet aš nesuprantu žmonių, kurie į santykius eina per idealus. Va, buvo toks Don Kichotas. Literatūros mokytojos jį garbino, o mano sūnaus karta iš jo juokasi, kaip iš kokio freako, skaito Servanteso romaną kaip anekdotų rinkinį. Kiek realių, gražių moterų  jis nematė  ir nepažino tik todėl, kad vaikėsi savo fantaziją, o ne žemišką moterį. Idealas love  santykiuose - jausmų grožis , kai pora laiko drugelį už sparnų ir jaučia, kad vienas netikslus judesys - ir upssss.... nuskrido,   santykiai nupleveno, vėl juos reikia gaudyti... Bet jei viena pusė turi idealą galvoje, santykių nebus, o tik kitos pusės geranoriškas sutikimas prisitaikyti, pataikyti į tą idealą, nes netilpus į jo rėmus kažkada ateis akimirka, kai idealas žlugs, ir tas žmogus bus suniekintas. Vengiu kaip maro individų  su " lyties idealais". 

         « AtgalAnkstesnis | Sekantis