Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-10-21)
domiuosi astrologija, gal ir paviršutiniškai, bet sudomino... ir pati paskaitau ir esu apsilankiusi pas astrologus (skirtingus), tačiau negaliu suprasti vieno: jau prieš daug metų man prognozavo skyrybas, kitas astrologas taip pat man patarė skirtis,ir jums, Saule, uždaviau klausimą santuokos tema, (dėl mano juodojo mėnulio svarstyklėse ir mano vyro saulės svarstyklėse santykio). Nors vis dar esu susituokusi su tuo pačiu žmogumi, skyryboms vis nesiryžtų, neturiu tiek drąsos, bet ir jaučiu, kad su vyru nesu laiminga. Negaliu suprasti, juk žvaigždės parodo žmogaus likimą, bet taip pat ir pats žmogus gali pats \"kalti savo likimą\". Jūs pati rašote besikreipiantiesiems, kad jiems vienu ar kitu laikotarpiu pavyzdžiui, nesiseks susirasti antros pusės, ar persekios nesekmės darbe, depresinė nuotaika ar ligos. Tai kaip stipriai planetos įtakoja žmogaus svarbiausiems gyvenimo vingiams ir kaip pats žmogus gali koreguoti savo likimą? Įdomu, kodėl vienas astrologas prognozuoja man skyrybas ir mano gyvenime mato tik vieną santuoką, o kitas – sako, kad yra galimybė ir antrai santuokai? Jei jau man lemta skirtis (ar tai turiu pati spręsti)su vyru, tai ar verta nustatyti tą \"puikiąją\" dieną skyryboms, kurios atneštų sėkme tolesniame gyvenime? Mano gimimo data: 19.... Vilnius, 20:55 val.

Atsakymas (2009-10-21)

Negaliu atsakyti už visus astrologus. Tik - už  save. Jūsų valia  - rinktis, kuo tikėti. Yra pasąmoniniai dalykai. Galite patikėti astrologu, prognozuojančiu jums kelias santuokas. Bet kitoje, antrojoje, susivoksite, jog teisingiausia, patikimiausia  buvo pirmoji. Pasąmonėje tai užprogramuota – viena, sunki, ilga, kupina išbandymų, kurie suartina ir cementuoja  jūsų santuoką. Įdomiausia, jog išsiskyrusi, niekur nuo pirmojo vyro nepabėgsite.. Energetiškai jis visada bus jūsų sąmonės lauke,  informacija apie jo buitinius ir šeimos reikalus nuolat jus pasieks per sapnus, nuotaikas .  Tik jis vienas, santuoka su juo gali padėti jums suvaldyti JÛSØ  Likimą,. t.y. skatinti pasiekti jūsų profesinius ir kitokius tikslus. Taip,  yra šaltis, taip jis jūsų nesupranta kaip asmenybės ir nepadeda  psichologiškai sunkumuose, neatspėja visų seksualinių troškimų, kuriuose pati dažnai pasiklystate, turite ten  gilių kompleksų iš ankstyvos  vaikystės. Bet toks jo elgesys išraštyas, padiktuotas karmiškai Jūsų  horoskopo, jūsų energijų. Jis - jūsų vidinių santuokos įvazdžių ir karkasų veidrodis. Juos keisite - keisis ir jo elgesys.   

Skyrybų nerekomenduoju, gan kategoriškai . Matau daugybę išorinių krizinių veiksnių, klibinančių jūsų santuoką , ypač 2011 -2012 metais.  Dabar gi  ilgokai nematote prošvasčių jo uždarbiuose? Nenorite pakentėti nepritekliuose? Èia jūsų horoskopas ir žvaigždės veikia, jog nuo 2007 iki 2011 sutuoktinio pajamos – ribotos. Atsimenate  šliūbo priesaiką: “ir laimėje, ir varge kartu”? Labai tiksliai įvardintos horoskopų sąveikos, astralinių energijų jungtys.  Nenorite dar pakentėti ? Tuomet nekabinkite prie to astrologijos. 2010 baigiasi jūsų lengvas  ir atsainus gyvenimas, kur vyrui teko jūsų  karališkų norų išpildytojo vaidmuo,  jums konkrečiai prasideda maksimalių išbandymų dešimtmetis. Nuo 2011 iki 2020 mm su jumis poroje ir gyvenime bus sunku sutarti bet kam, nes vertinsite  tuomet  santuoką grynai iš pragmatinio, naudos  taško. Tuo periodu, įtariu, tik Svarstyklės, galinčios suprasti ir atliepti bet ką, sugebės prie jūsų prisitaikyti.

 Skirtis geriausia – 2011 rugsėjį. Abejoju, ar nauja , pasikeitusi gyvenimo “kokybė” tą skatins? Greičiausiai įsikabinsite į savo Svarstykles ir priimsite jį su visais jo netobulumais. Jums patarčiau ne elektyvinę astrologiją, o psichoanalitinę. Kad labiau suprastųmėt pati save, išmoktųmėt suvaldyti libidines energijas, kurios - neįsisąmonintos  -  smarkiai destabilizuoja  jūsų santuoką. Nepykit už aštrią nuomonę.     « AtgalAnkstesnis | Sekantis