Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-10-21)
Miela Saule, jau keletas metų seku jūsų straipsnius, domiuosi jūsų darbais, astrologinėmis prognozėmis. Man tai įdomu. Jau bandžiau užduoti klausimą, bet gal jis nebuvo labai aktualus. Drįstu bandyti dar kartą. Esu gimusi .... 12 val dienos, ....raj. .... kaime, su seserimi dvyne. aš gimiau pirma. Esame išoriškai panašios, bet ne identiškos. Gana skirtingos:kas duota man, to neturi sesė ir priešingai. Man mokslas, gabumai moksle, jai darbe, ji linksma - aš lėta, ji vyturys, aš pelėda.Bet dvasiškai esame labai artimos.Aš ištekėjau 20 m., ji 27. Mano santuoka truko 27m., vyras žuvo tragiškai, avarijoje.Po nelaimės man buvo baisiai sunku, juodas periodas. Kai buvo sunkiausia, kažkas įvyko - man atsirado kūryba: .pradėjau kurti eiles ir dainas (anksčiau to nebuvo, o gal nemokėjau išgirsti, netikėjau).Mano gyvenimas dvasiškai smarkiai pasikeitė, kūryba atnešė naujus dalykus, skaitau eiles visuomenei, dainuojamos dainos jaudina žmones, dainuoju ir pati. Išleidau dvi knygas, savo dainų kompaktinį diską. Jau 12 m. po vyro mirties esu viena, nors niekaip netikėjau, kad galėsiu būti viena, juk ir gimiau ne viena. Tiesą sakant, išgyvenau didelę meilę, bet bendro gyvenimo nesukūrėme, jam rūpėjo daugiau materialūs dalykai, turtas. Buvo ir kitų pasiūlymų, bet kažkaip aš vistiek viena. Ar man žvaigždės taip lėmė, kad taip ir bus, ar dar galiu sulaukti savo antros pusės? Ir kitas klausimas: kodėl su seserimi mes lyg duonos riekė: vienai vienas galas, kitai kitas? Janjan.

Atsakymas (2009-10-21)

 

Atsiprašau dėl neatsakytų klausimų. 2007-2008 laikotarpiu neskaičiau nei vieno, buvau apleidusi svetainę, nusekiau paskui himeras…. na , dėsningi-reikalingi nuopoliai, išbandymai ir aistrų deginimai kiekvieno mūsų dvasiniame kelyje.

Ačiū už pastebėjimus dėl dvynukų. Logiškai lyg turėtų būti vienodi keliai ir charakteriai. Bet gyvenime tai retai pasitaiko. KOdėl? Identiškas Likimas būtų tik tuo atveju, jei abi jus užaugintų robotai , atskirai viena nuo kitos,  vienatvėje, be kitų žmonių įtakų. Dvynukų sąmonė ( ir holograma)  glaudžiai sąveikauja  su mamos,  tėčio energetika (hologramomis ). Mama su pirmagime elgiasi, akcentuoja jos auklėjime, net režisuoja (pritraukia)  tam tikrus įvykius jos laike  vienaip (daugiau kūrybos, jausmų, nerealizuotų meilės motyvų) ,  o su antragime – kitaip. Skirtumus  lemia mamos sąmonė (horoskopas). Vėl primenu kvantinę fiziką:   vienodos masės  kvantai (dvynukės) sąveikoje su kitais  kvantais (mama, močiutė, tetis, artimiausias žmogus vaikystėje) smarkiai keičia trajektorijas (Likimo kelius).   

Jūsų abiejų santykis su sese, komunikacija per Avino Saulę. Kiekviena poroje laiko save lydere, pirmąja . Kiekviena iškelia seserystės ryšyje aukščiau  savo valią, savus interesus,  nors iš esmės pasiryžusios  viena dėl kitos gyvybę atiduot.Labai stiprus dvasinis ryšys,na kaip viena valia 2-juose kūnuose, viena kūrybinė ugnis (Saulė)  per abi. Tas varžymąsis dėl lyderystės stumia abi ir gyvenime į viršų. Abi aktyviai ir atvirai domitės viena kitos pasiekimais.  

Miręs vyras ir atvedė jus į kūrybą. Sakot viena dainuojate ir kuriate? O aš sakau – dviese, iki 2011 metų jis visada šalia jūsų, kaip nematomas draugas, apsaugantis nuo pragmatiškų vyrų, neleidžiantis pernelyg įžūliai  išnaudoti jūsų talentus prekeiviams. Po 2011 metų , kai jau stabiliau stovėsite karjeroje materialiai, jo geroji globa  dingsta, pasilieka tik įtaka kūryboje (iki 2013). PO 2011 – vis teks rinktis iš 2-jų alternatyvų. Siūlyčiau neformalizuoti  gražaus romantiško būsimo ryšio. Jį įteisinus suveiktų Likimo mechanika, tam žmogui pradėtų nesisekti, pultųmėt jį saugoti, traukti iš nesėkmių , o tai sutrikdytų , blokuotų  kūrybinę sklaidą, aukščiausius jūsų siekius, kurių leitmotyvas: įdvasinti, atnešti  taiką ir sandorą, meno kultūrą  tėvynainiams.



« AtgalAnkstesnis | Sekantis