Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-10-22)
Nemaniau, kad artėjantys apsisprendimai skatins mane kreiptis į Jus. Daugiau nei prieš metus sutikau žmogų, su kuriuo norėčiau praleisti visą savo likusį gyvenimą. Esu vienuoliktokė, kitąmet baigsiu mokyklą ir kas tada?... Studijos, naujas miestas, naujas gyvenimas ar šeimos kurimas su esamu žmogumi? O gal mano didžioji meilė dar kažkur kitur laukia?Trokštu tiek vieno, tiek kito. O gal pasinerti į mokslus (kosmetologija) savo mažame miestelyje arba netoli jo ir taip nušaučiau vienu šūviu du zuikius? Tikiuosi, labai tikiuosi, Saule, Jūsų patarimo, kuris galbūt man padėtų nesiblaškyti ir eiti teisingu keliu. Ačiū ir sėkmės! Deimantė (gimiau 1992-... )

Atsakymas (2009-10-22)

Deimante, dabar matosi rimti sunkumai moksluose, kai ir mokytojai griežtesni ir medžiaga – sunkesnė. “Tas žmogus” tik trukdo susikaupti ir įvekti kliūtis mokykloje. Ir apskritai jis -  viso labo tavo lakios Dvyniškos vaizduotės  vaisius, o ne “vienintėlis”. Trūksta  šviežiių įspūdžių, įdomybių, linksmos draugijos - tą stygių ir užpildai "žaidimas į tikrą gyvenimą".  

Ar įsivaizduoji, kas yra šeimos kūrimas? Turėsi atsakyti už ją, rūpintis vaiku, dėl jo sėdėti namuose, atsisakyti aktyvaus laisvalaikio . Užsidaryti savo noru  tarp 4-ių sienų jaunystėje, kuri skirta šviestis, studijuoti, draugauti, keliauti, pažinti save ir pasaulį, esantį toliau nei gimtasis kaimas . Neišsilavinusi, be  rimtesnės profesijos,  nesavarankiška lengvai tapsi priklausoma  nuo kitų, būsi patogiu daiktu vyro ir giminių rankose.  Kaunas – palankus miestas studijuoti ir prasisiekti. Finansai, ekonomika - atvers daugiau galimybių, nei kosmetologijos amatas. Ištrauk savo šviesą galvą iš vietinės kūdros ir siek kažko daugiau, nei kiti, juk sugebėsi.    « AtgalAnkstesnis | Sekantis