Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2009-10-23)
Sveiki Saule! Būsiu dėkinga, jei atsakysite į mano klausimą. Visada gerai klostėsi reikalai su darbais. Dirbau įdomiose institucijose, kilau karjeros laiptais, dirbau vadovaujantį darbą, nors to nesiekiau (pasąmonėje galbūt)ir sakydavau už ką man tai (Šauliui tarsi tiktų dirbti vadovaujantį darbą), bet man ne visai prie dūšios. Viskas įvykdavo savaime, be didelių pastangų. Bet visada norėjau daryti tai kas įdomu, bet to beveik nedariau, nes buvau įsikinkiusi į tarnybą, o gal pritrūkdavo ryžto, partnerių. Tik laisvalaikiu organizuodavau keliones, rašydavau straipsnius ir tiek. Dabar esu bedarbe. Pradejau organizuoti veiklą (pagalba nukentėjusiems nuo alkoholio). Viskas įstrigo dėl finansų. Ar man nuleisti rankas ir ieškoti laimės kitur (pvz. užsienyje)? Ar man ta veikla tiktų? Ar mano kelias tas? Mano gimimo data 1956... Silvestra

Atsakymas (2009-10-23)

Asmeninės žvaigždės visada atsakomybėje  ir profesijoje iškelia aukščiau kitų. Iš čia – vadovaujančios pareigos. Nuėjote pagal charakterį, iš racionalaus proto, o ne širdies vedama. Kaip dauguma. Turite retą Dievo dovaną – galimybę pačiai, savo valia pakreipti Likimo vagą norima kryptimi, suvaldyti bet kokias gyvenimo aplinkybes. Tačiau tam reikia vadovautis širdies (viltingos, idealistiškos ir optimistės  Šaulio Saulės) troškimais, o ne gyvenimo logika. Dvejojau – sakyt- nesakyt? Kam tą žinot, kai jau pasirinktas kitas kelias…. Galėjot būti operos solistė ar vokalo žvaigždė.

 Su finansais – “Leningrado blokada”: 2008/11- 2009/04, 2009/09- 2010/11 (sunkiausia, kai pinigai  kapitaliai visur įstringa – 2009/10, 2010/4-07). Ir užsienyje tas pats būtų.  Kartą per 30 m taip  riesta būna. Kaip egzaminas, ar gyvenote iki tol iš savo prigimtinių sugebėjimų, ar iš tų, kur gyvenimas atvedė. Jei lėšų trūkumas ir stabdžiai – laikas sustoti ir susimąstyti, o kas pačiai patinka, ką sugebate? Su darbais galutiniai taškai bus dedami 2010 liepą, iki tol - kintami. Daug darbų pasiūlymų,  sėkminga veiklos plėtra – 2010/04- 2011/02 . Eikit per katalikų bažnyčią, ji – turtinga, turi daugybę įvairių projektų ir šeimoms.

Šaulių aukščiausia misija – rūpintis švietimu, telkti  ir apjungti tarpusavyje per sambūrius, per konferencijas ar bedruomenes visuotinus autoritetus, turinčius žinių. Telkite jaunuolius, nukentėjusiius  ir kenčiančiius nuo tėvų-alkoholikų. Ši idėja  – šviesesnė.  Naujos kartos, naujos sąmonės vaikai yra pajėgūs ir nori patys ištempti tėvus iš  priklausomybių.Deja,  valdiškos tarnybos vis dar gesina gaisrus – rūpinasi pačiais akoloholikais , jie grįžta į šeimas, kur jų pėdomis jau seka sūnūs-dukros.  Jų vaikai, jei būtų sutelkti, turintys bendruomenės paramą , tarptautinių ryšių su bendraamžiais, - nuveiktų daugiau, nei anoniminių alkoholikų ir jų aukų centrai.

Dar į jūsų temą - jaunimo laisvalaikio organizavimas. Èia – prevencinės nusikalstamumo programos (VRM tas lėšas valdo). Kai kuriuose kaimuose krepšinio kamuolys – prabanga. Berniukai, kurie  juo dalinasi kiemais, seilę varvina, kenčia iš pavydo, depresuoja, kad neturi BATØ sporto žaidimams, kad neturi VAIKYSTËS, kaip dauguma jų bendraamžių užsieniuose. Juk jų sielvartą tik degtinė ar bambalis numalšins ateity…Baltušio piemenėliai turėjo geras  amžinas klumpes ir karvašūdžius kojom sušildyti.O 21 amž-iaus lietuvių kaimietukai – tik second-hand kiniškus sportbačius, kurie  lijundroje ištyžta, o žiemą su botais  …  per šalta, dėl to ir mokyklon dažnas nenueina.  Neužmiršiu, kaip mamos- vėžininkės Pakaunėje sūnūs grįžo iš mokyklos jų šalton landynėn su išdaužtais  langais su kuprine drabužių , gautų dovanų iš skuduryno. Koks  buvo vaikų džiaugsmas skirstant, planuojant,  į kokį maistą keis su kaimynais supyšusias XXLL bluzes  …100 prpc .jų ateitis – alkoholikų, nes jiems niekas neparodo alternatyvų. Mokykloje dauguma mokytojų tik dėsto DALYKÀ ir renka informaciją apie tėvus. Mokiniams ten  niekas nepaaiškina, kas yra ŽMOGUS, kas yra žmogiškasis orumas, kas yra gerai ir kas yra blogai.   . Tarybinėje mokykloje tą darė literatūros  mokytojos, klasių auklėtojos. Dabar –  tik televizorius ir tėvų pavyzdžiai. Tėvai geria , vadinasi,  ir vaikas nežinos kito pasirinkimo. Taigi darbo jūsų  dabartiniame projekte bus vis daugiau, mat nukentėjusių nuo būsimų alkoholikų daugės, jei niekas nesusirūpins vaikystės apsauga  ….  

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis