Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2005-06-09)
Žmogus gyvena puikų gyvenimą: gera mašina, uždirba nemažai pinigų, puiki meilužė. Ar tai iš tikrųjų naujo, puikaus gyvenimo pradžia, ar laikinas proto aptemimas, nes vyras paliko žmoną ir du vaikus? Ką sako jo horoskopas? Andra

Atsakymas (2005-06-09)

Neparašėte jo gimimo laiko, horoskopas, deja, nieko nesako. Niekada, niekada mes nebūsim laimingi išdavę artimuosius. O daiktinė gerovė - ne rodiklis. Laimė, kai patiriami tik fiziniai malonumai, nėra amžina. Tai greičiau ne laimė, o aistra,  kosmopolitaniškas orgazmas prarastos sielos, parduotos sąžinės sąskaita. 
Antai zonos "vierchai" gyvena kaip rojuje, ilsisi prabangoje, maudosi auksuose. Bet tai, kas jų laukia po mirties- nepavydekit, tai nepalyginamai baisiau už jūsų dabartines kančias. Gyvas pavyzdys. Prieš  ketverius metus į mūsų namą įsikėlė trykštantis sveikata, energingas 40-metis. Kaip iš "Vilniaus banko" reklamos  - dalykiškas ir socialiai sėkmingas. Atsikėlė su jauna moterimi, gitara ir juoda kate. Nepasiėmė tik žmonos ir dviejų vaikų, kažkur ten jie liko nežinioje,  Naujos Laimės užribyje . Po pusmečio žmogus prarado darbą, užgėre, sudaužė mašiną, susirgo. Netyčia išsiaiškinom, kad prieš pusmetį mirė, nuo infarkto, vienišas ir apleistas. Neužmiršiu jo liūdno žvilgsnio, kai valandų valandas sėdėdavo prie lango ir pavydžiai sekdavo poras su vaikais, tą paprastą, ramų,  bet tokį prasmingą ir pilnatvinį šeimų gyvenimą. Aistros praeina arba suėda žmogų. Išsiskirti irgi reikia mokėti, neatsiejant nuo savęa  vaikų, tėvų, buvusių žmonų. Atleiskite jam, susitaikykit ir pradėkit lipdyti savo realybę iš naujo. Ne mes jo teisėjai.


          

« AtgalAnkstesnis | Sekantis