Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2005-06-13)
Norėčiau išgirsti Jūsų požiūrį į santykius su vedusiais žmonėmis. Sutinku, kad daugumai vyru dvigubi santykiai yra patogi situacija. Kita vertus, juk yra mažytė tikimybė, kad gali sutikti "savo" žmogų tuo metu, kai jis yra vedęs. Kaip suprasti, ar jis tikrai gali būti tavo? Iki šiol man visi vedę buvo "mirę", bet už vieno netyčia užsikabinau. Visgi neleidžiu sau jokių minčių stengtis megzti su juo artimesnį kontaktą, tačiau abipusė trauka taip ir pulsuoja ore (arba bent jau man taip atrodo). Tiesiog laukti, ar jo ir žmonos keliai kada nors išiskirs? Ar manote, kad sielos draugai gali susitikti tik tada, kai jie abudu yra laisvi? Esu gimusi 1968-,...> apie 2 val nakties Vilniuje.Renė

Atsakymas (2005-06-13)

2005 metai žada  Jums  sėkmę  meilės/ vedybų marketinge:))) galimybę sutikti idealą. Be abejo, gyvenimas - įvairialypis ir nepripažįsta standartų , pvz.,  " sutikti būtinai laisvą".
Du gyvi žmonės pulsuoja - natūralu, mūsų biologinė prigimtis poruotis ir rezonuoti į sau tinkamiausią. O žmogiška prigimtis - prisiimti atsakomybę už poelgį, nes bet koks žmogaus veiksmas ar kontaktas kuria  gyvąją karmą, stiprina ar ardo mūsų savastį, dvasią.  Neištikimybė -  savęs išdavimas, tenkinant geismą, troškimą, aistrą. Flirtas, nekalti lyčių žodiniai žaidimai, nepažeidžiant įsako "negeisk svetimo" - kodėl gi ne?  Juk ir maži  vaikai  merkia akį, rausta. Kodėl gi ne - jei  atvirai pasipasakojame savo nuolatiniam draugui  pasijuokdami drauge iš laikino susižavėjimo? Juk žavimės  kitais - sutinkam ir gražius, taurius žmones... Bet  geisti tų, kurie jau prisiekę ištikimybę kitiems?  Net nekiltų tokia mintis.
Taip, tikroji  meilė neklausia, ar leidi, ar esi pasirengusi. Dažniausiai ji -  siunčiama žmogui kaip dovana, kad pažadintų jame gyvybę, jausmus, kad sugrąžintų į save,  supurtytų, išvaduotų nuo priklausomybių, varginančių pareigų naštos prie užgesusio židinio. Jei tame židiny jau neliko ugnies, jei  poros faktiškai nebėra, tik tėvo/ mamos funkcijos, jei vienas trukdo kitam kilti ir augti, tokios poros  išyra savaime , o Vandenio eroje tai vyksta žaibiškai ten, kur įstatymai - aiškūs ir vaiko bei nedirbačios moters teisės apgintos. Manau, jaučiate ribą - kada pradedate vilioti, kada dalinatės simpatija, laukiančia pritartimo, o kada -  abipusius jausmus, po kurių seks neišvengiami sprendimai - garbingos skyrybos su buvusia žmona arba tylus išsiskyrimas, paliekantis sieloje  visam gyvenimui švarią prisiminimų ugnį. Nesuteptą aistros, išdavystės ir vienkartinių nuopolių iki mikroorganizmų lygio. Nes tikra  meilė - prikelia, sudvasina, atskleidžia gražiausius sielos bruožus. Ji negali niekam pakenkti . Tuo ji skiriasi nuo aistros.      
Visokių yra sąjungų - gyvena trise, keturiese, ružavi ir žydri, juodi ir balti, seni ir maži - gerai, jei  mylimi, mylintys ir  laimingi. Juk  savi traukia savus. KOl jie nekenkia aplinkiniams , neperša savo gyvenimo būdo, nežaloja vaikų sąmonės - turim būti jiems  tolerantiški, nes jie laisvi pasirinkti - amžiną gyvenimą ar susinaikinimą. Jei  bent vienas jų tarpe - ne laisva valia, jei kenčia - visa ta chebryte verta paniekos ir baudžiamosios atsakomybės. Moralizavimas jau nieko nebeveikia.      


 

 


   

 

      

 

       

 

   « AtgalAnkstesnis | Sekantis