Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2005-06-14)
Labai įdomu būtų sužinoti, ar yra koks nors ryšys tarp medicinos ir astrologijos? Yra galybė ligų, kurių atsiradimo negalime paaiškinti, yra taikoma daug gydymo būdų, kurie pacientui kartais labiau pakenkia nei pati liga. Gal ligos atsiradimą ir jos gydymą gali įtakoti planetos? Ar vertėtų gydytojui studijuoti astrologiją?Mindaugas

Atsakymas (2005-06-14)

Hiprokrato priesaika atsirado laikais, kai gydytojui būtina buvo žinoti astrologijos pagrindus. Rusijoje  šiuo metu daugėja  medikų, klinikų vadovų, kurie savo iniciatyva - vardan ligonių -  patys atlieka  praktinius-teorinius tyrimus, kuriuos skelbia astrologų konferencijose, rašo straipsnius ir vadovėlius. Yra puiki medikės ir astrologijos daktarės Liudmilos Nazarovos  knyga " Medicininė astrologija" (Uranija, 2002 m) . Skyriuje  "Astroanatomija ir astrofiziologija" rastumėte išsamų atsakymą į savo klausimą. Neabejotinas tiesioginis ryšys  tarp horoskopo ir meridianų sistemos.
Amerikiečiai taip pat turi daug įdomios  specializuotos lektūros, ypač gimdymo/pastojimo klausimais.

 Idealu, jei medikas pats būtų įvaldęs astroanalizės  pagrindus, kad žinotų, kokia terapija  atskiru atveju ir kada   tinkamiausia,  kokia organizmo funkcija yra  patologinė  nuo gimimo, o kur yra laikini -  mažų planetų padiktuoti sutrikimai, kada pagal progresijas keisis apskritai ligos forma ir priežastys ir t.t., kokie išorės veiksniai ( hm..energijos rūšys) slopina išgijimą,o kokie skatina.  Sutaupytumėt lėšų diagnostikai:))     

Medicinoje taikomi  bendri standartai, o astrologija reikalauja individualaus požiūrio į žmogų, individualių gydymo metodų,  todėl abejoju, ar municipalinėse ligoninėse kada nors bus naudojamasi astrologo konsultacijomis. Nors, pavyzdžiui,  Ukrainoje  jau įteisinti psichiatrijos  centrai, kur astrologas įvardina, diagnozuoja ligą, o psichoterapeutas ją gydo.  Man pačiai tai labai įdomu, planuojame su vienu privačiu vilniečiu mediku atlikti bendrus tyrimus, susisteminti tai, ką darėm tik iš geros valios - jis skambindavo sunkesniais atvejais, aš aiškindavausi, kur ieškoti ligos priežasčių.
Kreipiasi ligoniai, kad paskaičiuočiau chemoterapijos periodus, bet kaip galiu tą daryti, nežinodama chemoterapijos poveikio ir jos esmės ? Štai atsakymas, kodėl patys medikai turi domėtis.


       

 

 

 

 

     

         « AtgalAnkstesnis | Sekantis