Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2005-06-14)
Ar tikite dvasiomis ir mirusiųjų pasauliu? Ar jūsų manymu dvasios egzistuoja gyvųjų pasaulyje? Domiuosiu dvasiomis ir norėčiau daugiau sužinoti apie dvasių egzistenciją. Ką manote apie būrimąsi su adata ir akimi. Ar tai blogas užsiėmimas? Augustė

Atsakymas (2005-06-14)

Dvasių pasaulis egzistuoja, faktas. Visa religijotyra, teologija - apie dvasių pasaulio sąrangą. Yra  piktos dvasios ir yra Šventoji dvasia. Piktųjų  dvasių gali prisikviesti su adata ir virgulėmis, spiritizmo seanso metu tiek, jog gyvenimo nepakaks jų atsikratyti. Beje dažniausia piktosios pasirodo gražiausiam  įvaizdyje  - Angelų, Mergelės Marijos ir pan. O šventosios dvasios išsikviesti neįmanoma - ji pati atsiranda ir sklando  ten, kur meilė,  gėris, tarpusavio santarvė, kūrybos džiaugsmas. Ir regima ji ne akimis, o širdimi . Žmogus yra taip sutvertas, jog žemiškame pavidale neturi regėti vizijų, matyti dvasių, bendrauti su jomis (net Angelų pavidalu), nes tai - žaltvykslės. Įvairios religijos griežtai draudžia  okultines praktikas, kurių metu žmonės sąveikauja su dvasiomis. Palygink savijautą po spiritizmo seanso ir mišių. Pati sau mišių negali surengti, nesi pasiruošusi. Nepritariu tiems žaidimams su adata - nes tai pirmas žingsnis į nebūtį. Štai buriasi moteris kasdien, degina žvakes  kapinėse, keri - išties realiai kažkas pasikeičia jos gyvenime, o po to mylimas vaikas  netikėtai žūva avarijoje. Tai - ne atsitiktinis sutapimas. Net pasakose informacija iš dvasių pasaulio   yra įkainota, imi iš jų energiją - dvasios irgi  iš tavęs  kažką paima. Kaip Undinėlė pražuvo?     

Dar: palygink šventųjų veidus ir, tarkim,  brolių Azanovų,  garsiųjų  dvasių vedlių. Kurie tau mielesni? Jei pirmųjų - tuomet  vietoj adatos susirūpink, kokį čia gerą darbą atlikus, kaip padėjus kitiems, su kuo susitaikius, būk visada linksma ir geraširdė - ir geroji dvasia pati tave susiras:)))


       

        « AtgalAnkstesnis | Sekantis