Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Klausimai - atsakymai

Jūsų klausimas (2005-02-21)
Ar mano gyvenime kada nors įvyks kas nors gero? Ar gyvensiu laimingai turėdama gerą šeimą? O gal numirsiu dar nesulaukus 30? Justina, 16 m.

Atsakymas (2005-02-21)

Ar mano gyvenime kada nors įvyks kas nors gero? Ar gyvensiu laimingai turėdama gerą šeimą? O gal numirsiu dar nesulaukus 30?

Justina, 16 m.


Gyvenimas - ne pasaka, kur atjoja princai ir laimė pati susiranda namie pasislėpusius svajoklius. Tavo, Justina, horoskope maža harmoningų jungčių, kurios dovanoja lengva sėkmę ir palankias progas. Daug ką teks iškovoti darbu, per užsispyrimą ir įtampą. Pastebėjai, kad aplinkiniai yra tau griežtesni ir kritiškesni, nei kitiems? Gal ir bendraamžiai vaikinai rečiau atkreipia dėmesį, o Liūtukei jo reikia kaip oro. Mokykis emociškai nereaguoti į aplinkinių abuojumą, semkis stiprybės iš šeimos. Tik šiemet , dėl Plutono poveikio, ateitis atrodo tokia beviltiška, o finansinė padėtis - tragiška. Tai geras laikas atskirti tikrus draugus nuo apsimetėlių, rasti savo tikėjimą. Tikėjimas - pagrindinė tavo atrama priešinantis Likimo negandoms. Santuoka - vėlyva, su kitataučiu vyresniu, šeimynišku žmogumi. Tiek laukia įdomių įvykių, o tau rūpi blanki mirtis. Perskaityk P.Coelho "Veronika ryžtasi mirti", ten ir apie tave parašyta.« AtgalAnkstesnis | Sekantis