Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2016-06-15)
Labas rytas, ieškau pagalbos, esu pasimetusi. Turiu sužadėtinį, su kuriuo esame kartu 3 metai. jis jau spaudžia kitais metais kelti vestuves. Iš pradžių aš norėjau vestuvių, bet kai pradėjom po truputį planuoti šventę, sudvejojau, išsigandau. Jau buvau vieną kartą ištekėjusi, tačiau po pusės metų išsiskyrėm. Pradėjau galvoti, ar mane gasdina pačios vestuvės, ar aš nenoriu būtent už jo tekėti...tas dvejones sustiprino naujas žmogus, kuris pasirodė mano gyvenime ir pradėjo rodyti man dėmesį. Jis visiška priešingybė mano sužadėtiniui - vyresnis, labai išsilavinęs, dėmesingas, rūpestingas, apsirūpinęs gyvenimu. Jis, kaip sakė, ieško rimtų santykių. Ilgai taip tęstis negali, turiu rinktis iš dviejų vieną - ar senąjį, kurį puikiai pažįstu, ar naująjį, kurio dar gerai nepažįstu. Koks žmogus yra tas naujasis? Kaip jis žiūri į šeimą, vaikus? kadangi jis vyresnis, bet vaikų dar neturi, gal nenori jų turėti...Koks jis būtų kaip vyras? Labai prašau pakomentuokite... Sima

Atsakymas (2016-06-15)

Jau klausėte dėl sužadėtinio, yra svetainėje  klausimas nr 1858. Esu dailei artima, gal net sava, turiu stiprią vizualinę atmintį, iškart atpažįstu jau tyrinėtą žvaigždžių piešinį. Jūs pati renkatės,aš tik savo nuomonę išsakau, su kuria galima sutikti arba ne. Sužadėtinis - doras,  geros širdies ir dosnus,  jausitės šalia jo karalienė. Ir šeimoje, prieš vaikus - atsakingas, iš tėvų tą perėmė, susikraus turtus dorai, arčiau pensijo. Tuoktis geriau šį rudenį,rugsėjo gale- spalio pradžioje, kai žvaigždės ypač palankios vedybinėms poroms. 

 Nagi, vilioja naujojo materiali padėtis? Taip, jis verslus, moka prisitaikyti  prie naujos  begėdžių akiplėšų  realybės, pasiimti iš gyvenimo, ko nori, pasikombinuoja. Gerovė susikrovė neeiliniu protu, taupumu, gudrumu, nesiskaitymu su žmonėmis, jie jam kaip  naudingi arba ne daiktai. Būsit tarkuojama, moralizuojama, kritikuojama  dėl kiekvienos smulkmenos. O juk norite būti mylima, patirti ilgaamžę laimę.... Taigi paklauskite savęs, ar dėl pinigų būsite tą priekabumą ( it mokykloje) pajėgi ištverti. Pažinojau moterų, kurias psichopatiški turtingi sutuoktiniai per pagirias veždavo į girią užkasti iki kaklo, terorizavo su ginklu, kad nušaus. Periodiškai tokie laimingos santuokos ritualai kartojosi.Bet joms nieko, nusipurto žemes, ir bėga ryte į butikus už vyro pinigus apsipirkt, dūzgėse, užsipudravusios mėlynes, papozuoti ar pas J. Statkevičių  dar vienos suknelės užsisakyti. Jei ir jums  yra "nieko" brūžintis  kasdien su pobjauriu charakteriu, tai rinkitės pinigus, ne žmogų. Jis turi stiprių įžvalgų, prasiskverbia į moters slaptą svajų kambarėlį,geba įgarsinti moterų slapčiausius lūkesčius, dėl to atrodo -  štai tas, kurio laukei.

Sužadėtinis - geros širdies,mylintis žmones, dosnus žmogus,  atsakingas prieš šeimą (iš tėvų šeimos arba genų  perėmė šeimines vertybes). O miglos ir abejonės dėl pasirinkimų - taip iki rugsėjo žvaigždės visiems painioja kortas santuokos, poravimosi reikaluose , labai sunku apsibrėžti ir susivokti, ko tikėtis net iš  ilgamečių sutuoktnių, vien intuicija veda.

Jau kelintas kartas stebina Panevėžio tuoktuvių istorijos. Ten ryškiai vyr.lyties sužadėtinių perteklius. Vieno rimto Vandenio iš Panevėžio paklausiau, kodėl skuba po skyrybų iškart vesti kitą, dar su vaiku, net nepasilieka laiko pasidairyti,pasirinkti geresnę? Įsikarščiavęs paaiškino: "Jei paleisiu, ją tuoj kitas pasigriebs, zuja ratais aplink, juk graži, negeria, nerūko, nesivalkioja,nekarjeristė, šeimyniška - tokios nesimėto, nelauks ilgai, o nežinia kada panašią rasiu." Matyt, reikia organizuoti tarpukelėje, Ukmergėje, Vilniaus vienišų  gražuolių ir Panevėžio  vyrukų sužadėtinių žvalgytuves, pasimatymų festivalius :)))))

     P.S.  šiaip neatsakinėju į panašius  poravimosi klausimus, bet Panevėžys sentimentus užkabliavo, turiu stiprų genetinį ryšį su  su juo, ten gimė tėvas,į gimtas Pumpėnų apylinkes periodiškai traukia parymoti, iš šaknų stiprybės pasisemti.    

 

 

    « AtgalAnkstesnis | Sekantis