Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2016-06-23)
Laba diena, Žinau, kad tokiais atvejais negalite patarti – nežinau tikslaus savo gimimo laiko, jo nežino ir tėvai. Tačiau tikiuosi galėsite bent nedidelį sakinį parašyti. Jūsų įžvalgos labai plačios, išmintingos ir jas skaitant kyla daug įkvepiančių minčių. Pati esu labai pasimetusi. Gyvenimas neteikia džiaugsmo, beveik kasdien esu liūdesyje ir nerime, netekau apie 10 kg. ir to beveik nepastebėjau. Dažnai galvoju apie mirtį. Dirbu personalo vadybininkės darbą viešojoje įstaigoje. Darbas manęs netenkina, kažin kodėl grįžtu iš jo niūri, pikta, nusivylusi. Studijuoju dizainą, turiu estetinį suvokimą. Turiu draugą, su kuriuo draugaujame ne vienus metus, jo gimimo data , keista, bet jis myli mane taip stipriai, aš net nesuprantu, kodėl ir už ką man tokia dovana. Nesu tikra ar jis man skirtas, ar jį kada nors galėsiu mylėti, taip kaip jis mane, daug dvejoju, nors mes kartu gana gera komanda, jis drąsus, tvirtas, arti žemės, puikiai bendrauja, moka mane ištraukti iš emocinių duobių. Savo šeimoje nebuvome labai laimingi, tėvai, nors intelektualūs, bet daug dėmesio neskyrė, užaugome kiek laukiniai, dvasiškai apleisti, turėjome finansinių bėdų, pinigų niekada nebuvo. Broliai tokie kaip aš – užsidarę, nesukūrę šeimos, nemokantys kurti santykių. Mano klausimas būtų – Ką aš darau ne taip, kad mane depresija, vidinė vienatvė graužia nuo vaikystės, paauglystės? Ar tai iš viso įmanoma? Nors stengiuosi keisti mintis, bet negatyvas yra daug stipresnis už mane. Žinau, kad galiu būti naudinga visuomenei. Bet kaip? m

Atsakymas (2016-06-24)

Ačiū už pasitikėjimą, tą labai vertinu. Mat kiekvieno žmogaus įdėmus, nuoširdus  priartėjimas yra reikšminga gyvenimo pamoka, lyg naujas laiptelis į savęs ir pasaulio pažinimą, nauja eigos kryptis, nauja knyga, kurią gali perskaityti ir kažką svarbaus  sau ir kitiems atrasti, arba - atstumti ir prarasti galimybę žengti pirmyn. Ar kada stebėjot paukščių gyvenimą? Jie nekaupia maisto atsargų, nesuka ilgalaikių,pastovių lizdų,jų stichija - oras, bendravimas, vis0keriopa komunikacija. Viena iš fantasmagoriškiausių mano svajonių - suprasti bent kažkiek paukščių kalbą, nagi pasiekti tokį subtilų sąmoningumo lygmenį, kad įsikirsčiau, ką gi kas rytą po langu čiauška strazdai, ką jie skuba man papasakoti sulėkę būriu, vos tik išeinu į sodą.  Tam tikra, perkeltine prasme turėtumėt gyventi lengvai,su polėkiu, kaip paukštis,kuo labiau esamą "socialinį modelį" ( cit.A.Butkevičiaus) priartinti prie prigimtinių savybių.

Jūsų kitoniškam, meniškam būdui - svetima, varo depresiją  tradiciniai darbo santykiai, kur reikia paklusti vadovui, įsipaišyti į visiems privalomus terminus, grafikus bei atsėdėti vienoje darbo vietoje nuo skambučio iki skambučio, dirbti kolektyve, dalintis su grupe bendra atsakomybe. Kažkaip turėtumėt išsprūsti iš bendrų standartų į kūrybinį gyvenimo būdą, kad pati sau vadovė ir  savo laiko, savo vasaros ir minčių  šeimininkė, kad - kai ateina natūralus poreikis - būnat viena su savimi,kai reikia pinigų - ariat be miego, juos pasidarot. Masiniai standartai, vadybinė atsakomybė darbe jus varo iš proto, na kaip girnos paukščiui po kaklu. Nuotolinis darbas ir naujosios technologijos leidžia susikurti sau patogų darbo grafiką, be smilkimo biure. Dienos bėgyje jūsų angeliškai sielai gyvybiškai būtina bent valandžiukę pabūti vienai,vienatvėje surikiuoti mintis, pazylioti be pašalinės kontrolės, susigrąžinti polėkį, net nuo draugo emociškai atitokti, psichologiškai pailsėti nuo viešumos sąlyginumų . Jei susikursite laisvą kūrybinių ciklų gyvenseną, išnyks ir depresijos, kurias kelia darbas kolektyvuose, terminuotos užduotys. Turit  daug talentų, neatpažinta menininkė , net poetė...Kurkit eiles, kažką rašykit, fotografuokit  - tai sužadins kūrybinius syvus, išsklaidys vienatvės tarp dvasiškai svetimos minios pojūtį, atves į pripažinimą, sustiprins vitališkumą , taigi ir apmažės nuolatinis poreikis pabėgti, ištrūkti į laisvę  iš standartizuotų, technologizuotų, barkodinių fabrikų. 

Yra žmonės iš angelų padermės.Jiems vieniša, nejauku bandoje, minioje, kurią valdo ir jungia socialiniai-biologiniai poreikiai.Jų sielos ilgisi dangiškų erdvių, iš kurių atėjo įsikūnyti kūne.Iš čia tas baltos varnelės susigūžimas, atskirties pojūtis, kuris sumažės kai savo aukštas pajautas ir unikalią stilistiką išreikšite per kūrybą, per savanorystę. Semkitės įkvėpimo meditacijose, gamtoje, tiesiog spontaniškame laisvalaikyje. Kai nieko neveikiat, ilsitės  dyka laisvėje, vaikštot miesto gatvėmis be tikslo, kur akys veda   - ir  gimsta geriausių minčių šuorai, gyvenimas įgyja pagreitį.             

Įsivaikinkite našlaitę mergaitę, ji ateis kaip sielos dvynė, bus abiems džiugiau gyventi, nebus kada liūdėti.« AtgalAnkstesnis | Sekantis