Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2016-07-03)
Labas rytas, Saule. Klausimas kyla dėl tam tikrų įvykių įvykusių maždaug prieš metus laiko, kadangi buvo toks laikotarpis, kai "atsivėrė durys" ir šiek tiek pamačiau kas už "scenos užuolaidų" vyksta, kiek daug yra visko, ko normaliai kasdieniniame gyvenime žmogus nemato, ekstrasensorika buvo ypač stipri ir labai jautrus aplinkai buvau, bet taip pat ir lengvai mentaliai paveikiamas "išorinių faktorių", tad kažkaip gavosi taip, jog 95% minčių arba trinu arba labai stipriai atfiltruoju ir stengiuos nepoliarizuoti, nekabinti etikečių nei ant vieno daikto ar įvykio, visa tai davė stiprią savikontrolę ir sustiprino laisvą valią rinktis, o problema kad tas jautrumas aplinkai, intuicija ir ekstrasensorika visiškai sumažėjo iki minimumo išskyrus astralines projekcijas. Tad klausimas būtų, ar tai artimu metu sugrįš? Ar ateity nusimato gyvenimo kelias ties dvąsiškais dalykais ar labiau turėčiau susifokusuoti kuo labiau įsižeminti? G.S.

Atsakymas (2016-07-03)

Pasitikslinam dėl apibrėžimų, ar vienodas reikšmes suteikiame žodžiams. Ekstrasensorika mano supratime - tai hyperjautrumas aplinkos energetikai. Na kai kito mintį-bangą pelenguoji momentaliai, vos tik ji gimsta kito galvoje, o komunikuoti  astrališkai gebi lengvai su  bet kokiu objektu, kad ir kiek jis būtų nutolęs, pakanka sąmonę sufokusuot į jį ir -  priimt, bei teisingai išversti jo generuojamą informaciją. Ir nesvarbu - tai jo praeitis ar ateitis. Nelabai išprusę astralinėse sąveikose tai vadina įžvalgomis ar dar primityviau - visažinyste.

Pernai baigėsi jūsų asmeninis Laikas, kai tokio tipo ekstrasensorika, laisvos astralinės saąveikos su aplinka  buvo kasdieniu rūbu, hologramos dominantė. Vėl tas atsikartos sąmoningose būsenose, , bet labiau ne per smegenų kontrolę, o  per mentalines sąveikas, per skanavimą mintimis  -2031- 2048 mm periodu. Juk  holograma nėra statiškas darinys: kaip ir viskas Visatoje, ji yra raidoje, kinta sulig karminėmis-genetinėmis programomis. Periodo ribos galioja Lietuvos koordinatėms, padangei. Kitur asmeninio Laiko slinktys būtų labiau į praeitį ar ateitį.   

Dar 5 metus hypersensoriškas išliks tik kūnas. Per betarpišką fizinį kontaktą ar per naminį gyvūną laisvai galit dar disponuoti ekstrasensorika ir astraline informacija.Tiesiog turėkite tuos 5 metus nuosavą šunį šalia ir jis taps channeling'o gyvu įrankiu.  Taip pat daiktų pasaulis jums lieka penkmetį astrališkai pažinus.Tarkim, liečiat kėdę ar drabužį - ir visa jį vartojusių žmonių informacija tampa prieinama.Klausimas - kam Jums to reikia,juk nuo to pavargsti.Turiu tapatų kūnišką  hypersensityvumą ,kūne akimoju atsižymi kontaktinio žmogaus negalios.Tas smarkiai trukdo gyventi.Net svečiuose nakvodama kamuojuosi šeimininkės skausmais. O blokuoti to nėra galimybių,nes astrologija - profesija,astraliniai kontaktai - kasdienis darbas,kūnas nuodijasi svetima informacija.Pavydžiu tiems,kas neturi panašios savybės,o mėgaujasi žemiškumu - klasikinėmis juslėmis ir bendrais pažinimo kontekstais,nemato pasaulio kosmiškai, kaip Baba Vanga.

Tačiau prasideda įdomesnis etapas, kai galite intuityviai, per meditacijas  pažinti, pasinerti į didįjį mitų ir dievų paveikslų vandenyną.Jis kuria visiškai kitokio tipo informacinius laukus, tiesa, atribotus nuo kosminių aukštybių, astralo ir idėjų, tarpsta grynai Žemės prieigose, atmosferos dėka. Beje, didžioji dauguma žmonių yra pagaulūs išimtinai tik mitologijai, iki atvirų nušvitimo sąveikų prasiskverbia maža dalis,  visiškai laisvų nuo stereotipų ir bendros mitologijos. MItai, kaip ir vanduo, tarpsta visur - veikia mus per prietarus, legendas, sapnų vaizdinius, mistinius potyrius, vizijas, religijų ir folkloro pasakas, per LT viešryšių šamanus, per meną. Ypač webas - naujos mitologijos kūrimo kalvė. Pasinėrus į web'ą, astraliniai ryšiai, imlumas idėjoms blokuojami, ekstrasensorika nuslopsta. Gryno, modernaus, NEKOMERCINIO ir ne tradicinio-žanrinio  meno kuriama mitologija - įdomiausia pažinimui, nes atspindi  Laiko ir tos vietos Dvasią , atveria langus į netolimą ateitį. Dar įdomesni - etno papročių, sakmių klodai, kuriuose per vaizdinius ir mitus  užšifruoti  tautų, kultūrų etno kodai. Labaiu įsiklausykite į pojūčius, į psichikos ir biochemines reakcijas, kvapus.  

Struktūrinė, prigimtis ( bazinė programa, hologramos hard -diskas arba griausčiai )  -stalkerio, ekstrasenso, paranormalių  reiškinių tyrinėtojo, ateities vizionieriaus, čelendžerio, astralinio keliautojo, aiškiaregio ir dvasiaregio   - lieka su Jumis. Bet šie dalykai iki  2031 m. jau grįš nesąmoningose būsenose - miegant, transuose, arba atskirtyje - po ilgesnio vienatvinio buvimo laukinėje gamtoje, miške  ar terpėje, kur jaustumėtės vienas , nepažintas - taip būna oro uostose.  

Dar prigimtyje: bet kokie  sąmonės transformacijos radikalūs  dopingai ( pvz:alkoholis, narkotikai,  užribinis perteklinis seksas, grupiniai  ritualai, tipo mišios/ramadanai/ rožiniai ar kolektyviniai rebefingai, stiprūs vaistai), taip pat bet kokia įtikėta ideologija, pasidavimas propagandai   - ne tik slopina, bet ir naikina ( restruktūrizuoja DNR lygmeny) jūsų prigimtinius antgamtinius gebėjimus. Stenkitės išlikti vidujai laisvas , atviro žvilgsnio stebėtojas tarp  gąsdinančių, mojuojančių kardais ir dogmomis.

Ačiū už kontaktą, už dozę laisvės.                « AtgalAnkstesnis | Sekantis