Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2016-07-10)
Sveika Saule, dėkoju jums už jūsų laiką ir švietėjišką, materialiai neatlyginamą darbą plečiant mūsų dvasinį samoningumą. Aš net nežinau, kur mes kreiptumėmės žinių, jei jūs šito darbo nedarytumėt. Kartais pamanau iš kur pas jus tiek jėgų.... Tas jėgos klausimas ne šiaip sau iškilo.... Save laikau emociškai stipriu žmogumi, tokia mane ramią, susitvardančią, stiprią mato ir aplinkiniai. Tik šiuo momentu nesuprantu, kaip mane " išveda iš rikiuotės" energetiniai vampyrai. Šis stiprus poveikis atsirado, kai įsidarbinau darbovietėje, kurioje viskas susiję su skaičiumi 8. Aštuoni- taip vadinasi įmonė, įmonei priklausanti vila, kurioje aš dirbu pusryčių virėja, vilos adrese yra skaičiu 8, savininkai ir jų vaikai važinėja automobiliais, kurių numeriai yra tik aštuonetukai, skiriasi tik numerių raidės, viloj yra tik aštuoni kambariai, telefonai visi tik su aštuonetukais. Ir dar lyg to būtų maža man- šiemet 08. 08 švęs vila savo aštuntą gimtadienį, kuriam šventinį vaišių stalą ruošiu aš. Neturiu jokių nusistatymų prieš skaičius, bet nuėjusi į darbą ir susitikusi su vilos sąvininke ar jos administratorę, kuri daug metų atstovaują ją, jai nesant, tampu neadekvati, išsijungia sąmoningas mąstymas, jaučiu milžinišką nuovargį, bejėgiškumą ir darau protu nesuvokiamus dalykus: pvz "batai šaldytuve, kefyras ant klozeto". Buvo porą tokių stiprių išsijungimų. Padeda nuo šito apsisaugoti krištolo pakabutis. Gal jūs Saule turit kokių žinių ta tema ir galėtumėt pasidalinti su manim. Labiausiai mane gąsdina , kad negaliu suprasti, kas čia per reiškinys ar tik paprastas energetinis vampyrizmas. Dėkoju, bet kokiu atveju. daiva

Atsakymas (2016-07-12)

Palietėte kertinį šiuolaikinės būties klausimą - kaip išlaikyti gyvybingumą kasdieniame tonuse, kur gauti energijos svajonėms įgyvendinti, mylėti ir pareigas atlikti?

Pagrindinė energijos jėgainė - mūsų širdis. Dvasiškai - skaidri,niekieno ( ypač guru ar religijų) neįtakojama, laisva sąmonė. Gimimo horoskope ją nužymi Saulės padėtis. Jei Saulė nėra pažeista,neturi minorinių, įtampinių aspektų, žmogus natūraliai visada ras  kur ir kaip vėl prisipildyti energijos, nepanaudojant  vampyriškai artimų žmonių, kaip baterijų. Vat turiu dėkingą genetinį-karminį kraitį, kad būdama stipria energetine donore, energijos nepristygstu,energetinius nuostolius greit atsistatau dirbdama sode.Žmonės su silpna Saule (Vandeniai,Svarstyklės) ar su smarkiai pažeista Saule be mažorinių aspektų dažniau,nei kiti jaus gyvybinių jėgų stygių, tam tikri veiksmai ar žmonės periodiškai juos "nusiurbinės",jie dažniau,nei kiti jausis bevaliai, be tonuso, net sportas juos  alins, o ne dopinguos. 

Jūs irgi esate stipri  energijos donorė aplinkai ( Saulė 1-ame būste), dėl ko pritraukiate daug tų, kuriems stinga dvasios jėgų ir gyvybinės energijos. Pasityrinėkit horoskopą, kas gi nusiurbia? Marsas 7-ame: vieši konfliktai (ypač FB-ke, ar sakralumo, dvasingumo, politinėmis temomis), taip pat  atviri konfiktai su partneriais, konkurentais, šiaip bet kokie konfliktai. Taigi venkite jų , jei norite išsaugoti dvynišką džiugų ir polėkinį vitališkumą! 

Didžiausias energijos  praradimas naujais laikais vyksta per niekinius,tuščius,su sąmoningumo raida niekaip nesusietus pokalbius, mandagumo ryšius.Per domėjimąsi (minčių apkrovas) kažkuo pašaliniu, nesusietu su mūsų esatimi ir gyvenimo vektoriais, su asmeniniais interesais.Taip pat žaibiškai nusiurbia gyvybines energijas betarpiška,artima komunikacija su tuo,kas mums visiškai neįdomu,kas nepriimtina mūsų vidiniam "aš",kam priešinasi širdies balsas.Štai kodėl tokie išsekę ir pavargę grįžta vaikai ir mokytojai iš nekūrybinės,neįdomios mokyklos. Štai kodėl imunitetas slopsta po atsėdėto dėl paukščiuko seminaro. Štai kodėl mirtinai išbalę,lyg kažkieno išsekinti atrodo užsakomieji žurnalistai,negalintys rašyti tai ką galvoją ar ką svarbaus žino.Štai kodėl mirtinom depresijom serga rašytojai,parašę knygą dėl karjeros ar pinigų,o ne iš asmeninio,vidinio,nuoširdaus poreikio. Štai kodėl tampa panašūs į apatiškus vaiduoklius žmonės,kiauras paras praleidžiantys priešais TV ejraną. Ką tik atsisakiau rašyti mėnesio  horoskopus Panelei tik todėl,kad masinių mitų kūryba energetiškai smarkiai sekino,nebuvo susijusi su mano dabartiniais žinojimais ir interesais. Išsitirkite,kokia komunikacija jus sekina,kokių tuščių pasikalbėjimų ar nereikalingų pasiskaitymų reikėtų atsisakyti,kad nesijaustumėte lyg vakar vagonus iškrovinėjot. 

Vampyrizmas yra viena menkiausių žalų žmonių tarpusavio sąveikose. Jei įmanoma, reikia mažinti, nutraukti kontaktus, kurie vampyruoja. Štai ką tik Liepojoje turėjau patirtis su vietine masažiste,  neįtikėtinai pigios paslaugos, nuostabiai maloni, gerų akių, švelni moteris.Po pirmo jos masažo neturėjau jėgų ryte atsikelti, kojos buvo tarsi pripiltos švino, o sąmonė lengvai apdujusi. Pasitikrinau antrąsyk - ir atsisakiau pigių vampyrizmo seansų. JOkios apsaugos  nepadeda, kai yra tiesioginis kūno kontaktas su  energetiniu vampyru.

Kitais atveju, ypač  kasdien dirbant  su  daugybe žmonių,yra bendros taisyklės - nežiūrėti įtartinam kontaktiniam asmeniui į akis , o į tašką virš tarpuakio. Po nemalonaus kontakto nusiplauti rankas po tekančiu vandeniu. Vakare būtinai pamirkyti kojas vonelėje su jūros druska. Nuo tiesioginio akių kontakto apsaugo akiniai su stiklais, lęšiai. Vario auskaras su magine monograma ausyje, nosyje, lūpoje. Stipri apsauga ( be juokų) būtų vario,geležies  ar titano diadema, lanku  juosianti galvą, bet kol kas papročiai to neleidžia.Naujoje epochoje kontaktai vyksta betarpiškai, nuoširdžiai,kad greitėjančiame laike žmonės žaibiškai keistųsi turima informacija,atpažintų bendraminčius.Todėl senos daiktinės apsaugos - akmenys,amuletai ir talismanai,kryžiukai ant kaklų -nebeveikia.Tik "metalas ant galvos" ar mantros,kartojamos mintyse,vizualizuoti skydai ir ugnies ratai,kuriuos brėžia jūsų vaizduotė.Apsaugo koncentruotų minčių galia.Juokiausi,pamačiusi Putiną vienoje viešoje nuotraukoje su kabalistiniu raudonu vilnos siūlu ant riešo. Visi Maskvos žurnalistai juokėsi.Matyt,jo gimnastė jam taip patarė,ne kitaip.Net įtikėjimas siūlo apsaugine magija nebeveikia kaip placebas apsaugose,ne tie laikai.

Įsiminė viena Panevėžio žmogžydystė,kai jaunuolį, grįžusį trumpam iš emigracijos pas tėvus, užpuolė banditai.Dievobaimingas jis lėkė su mašina link bažnyčios,lipo per tvorą,į Dievo namus,kad apsisaugotų..Šventoriuje jį ir užmušė. Nors turėjo lėkti pagalbos link policijos nuovados, link žmonių susibūrimo.Neapsaugo vien tikėjimas nei nuo banditų,nei nuo vampyrų.Ne tie laikai.

Puikūs astraliniai sargai - mūsų šunys. Labai pasijuto, kad namie nebėra šuns, jau dairausi naujo, be jo - kaip nuoga  ir pažeidžiama astraliniuose kontaktuose. 

Stipriausia apsauga - minčių mantros.Sergsti ir mentalinis (mintyse) ryšys su protėviais. MIntyse prašykite apsaugos savo mirusių giminaičių, kurie jus mylėjo , su kuriais jaučiate sielos ryšį.  

Jūsų atveju -  vyksta kiti dalykai, ne vampyrizmas.Skirtingus veiksnius supynėte į vieną priežastingumą. Atminties sutrikimai - laikini, pasireiškia dirbant BET KUR ir BET KĄ, bendraujant darbo klausimais, truks iki 2017 lapkričio. Nuo to ginkitės dienos sanitarinėmis pauzėmis - bent valandą paros bėgyje pabūti vienai,vienatvėje , gryname ore, paganyt akis į dangų, palakstyt su dviračiu dėl atsipalaidavimo, pamedituot kartą savaitėje švaraus, atokaus vienuolyno tyloje.Darboir gyvensenos monotonija šiuo kelių metų periodu blokuoja atmintį, sukelia keistus psichinius reiškinius, panašius į beprotybę. Idealu, jei iki 2018 m išvis nedirbtumėt, būtumėt kieno nors išlaikytine, tuomet ir reflektorinės atminties sutrikimų nebūtų. Pastaruoju metu aplanko antifeministiškos, meniškos mintys, kad  išskirtinai gražios moterys ( esate viena iš jų)neturi alintis įtemptuose  fiziniuose ar konkurencinguose  samdomuose darbuose, kuiuose jų grožis sunyksta. Jos - dieviška dovana ir  meilės kapitalas pasauliui, kaip retos veislės gėlės, jos turi būti puoselėjamos, saugojamos kaip nac. paveldas, užsiimti tik kūrybine, pilnatvine saviraiškos veikla ar neįtempta tarnyba, nesialinti fiziškai.              

Kitas jūsų nuogąstavimų veiksnys - Juodo Mėnulio tranzitas per Skorpį, iki kito vasario esate imlesnė negatyvui darbe, stipriau juo nuodijatės, jūsų sąmonė linkusi  per juodą, bjauroką įtarumo filtrą matyti viską, kas vyksta darbovietėje. Čia gali talkinti sąmoningas, pareigingas, kasdienis, nuolatinis  mąstymo nukreipimas link poztyvaus mąstymo, slopinant Lilit padiktuotą  įtarumą, poreikį apsisaugoti. 

Skaičius 8 sietinas su Skorpiono ženklu ir jo valdovu  Plutonu, globalaus valdymo, transformacijos, kapitalo kaupimo,  slaptos magijos planeta. Pats savaime jis  tik pažymi, kad  reiškinys ar žmogus yra stipriai susietas su skorpioniškais rchetipais ir skorpiška energetika: yra arti neformalios, tikros valdžios,siekia pajungti aplinkinius savo tikslams, tikslo siekia bet kokiomis priemonėmis .Teoriškai ( mirtis - ne astrologų žinioje)  net iki 2040 m. jūsų darbo, buities santykiuose jų bus, taigi bus ir skaičius 8, ir su juo susijusi magija.

Kas yra tikra magija (kurios  išties reikia bijoti ir vengti, nes tai tiesus kelias į Mirties pasaulius,į Nežinomybės prapultis, į Dekonstrukcijų Visatas)   yra genialiai parodyta amerikiečių  brolių-genijų Quay kūryboje. Pažiūrėkit jų  filmus Bendžamento institutas ir Žemės drebėjimų derintojas. Štai nuo ten pavaizduotos magijos apsaugų nėra, tačiau aišku, kas į ją atveda - vidiniai demonai, niekinantys gyvenimą, meilę, savastį,  Laisvą valią,kaip dievišką dovaną.              

       « AtgalAnkstesnis | Sekantis