Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2016-07-19)
Laba diena Saule. Labai noreciau Jùsù patarimo. Jau deśimt metu serga mano tevelis onkologine liga. Śiuo metu jo sveikata pradejo labai prasteti. Zinojau kad taip bus ir maniau kad esu gan stipri ir susitvarkysiu psichologiskai. Deja blaskausi vietos nerandu ir nesuprantu ka daryt kad nepaluzciau. Eiti prie juros bendrauti ar melstis. Na siuo metu niekas nepadeda. Yra fainuole anukyte bet ir tai neppadeda. Gal ka izvelgsite mano zvaigzdese? Gal ismoksiu susitvarkyti su savo jausmais ir sugebesiu padeti teveliui? Dekoju. jolanta

Atsakymas (2016-07-20)

 

Pirma ūkiška mintis buvo - ožkarožių lapų arbatos. Vakarinės ne tik  stipriai ramina, bet ir žadina įkvėpimą, nuslopina neurozę, sukeltą užsitęsusių stresų ir rūpesčių perviršiaus. Neatsistebiu jų veiksmingumu, jei surinktos geru laiku ir švarioje vietoje. Mūsų jausmai - tiesiogiai susiję su kūno biochemija. Tos Žemės, kur gimėte, užaugintos natūraliai vaistažolės, be abejo, turi stiprų poveikį psichinei būsenai.

Antra mintis - tai gilesni dalykai, nei  jausmų biochemija. Su tėvu esate stipriame  abipusiame dvasios ryšyje, kaip  viena dvinarė žvaigždė, nors atskiri du kūnai ir nesusisiekantys gyvenimai. Tad jo gyvybę lemiančios aplinkybės, jo vidinė jausena, it susisiekiančiuose induose iškart paliečia ir jūsų širdį,tarsi pati tą išgyventumėt. O įjautrintos Svarstyklės ima blaškytis tarsi pastūmėta švytuoklė, praranda  vidinę ramybę. Padeda nusiraminti objektyvus santykis į situaciją. Įvertiinkite - o kaip jis jaučiasi, kai jums blogai? Jei esate nerimo draskoma, smingate dvasioje, tai iškart atsiliepia ir tėvo gyvybingumui. Astrališkai jis irgi , drauge su jumis praranda pusiausvyrą ir sutelktį kovai su liga. Susitvarkyti su savimi - tampa pirmaeile užduotis vien tam, kad tėvas jaustųsi geriau.

Kviečiu, primygtinai siūlau pasižiūrėti sufijų dvasia prisodrintą, nepaprasto grožio alegorišką, nušviesinančią   kino juostą "Senelis Azizas" (Bab'Aziz).http://www.imdb.com/title/tt0395461/?ref_=fn_al_tt_1. Susiraskite su rusų subtitrais www.yandex.ru paieškose. Tuniso genijus  Naseras Khemyras (Nacer Khemir) ją skyrė savo tėvui. Joje  sufistiškai ( ne sofistiškai!)įprasmintas artimųjų žmonių išsiskyrimas, jų išlydėtuvės . Ją žiūriu,kai prislegia  išsiskyrimai su artimais žmonėmis.

Kol tėvas gyvas, neturite teisės palūžti. Pakrikusiomis būsenomis sėjate nerimą ir jo širdyje. Ligonių priežiūra ir visakeriopas kasdienis palaikymas išties reikalauja didelės ištvermės ir vidinės stiprybės, slepiant emocijas, nepakeliamą vidinį skausmą. Jūsų reakcija į išgyvenimus, krizes, išbandymus,  į tėvo ligą - žuviška, tvenkiasi ašaros, plūsta liūdesiai, pakerta kojas įsivaizduojamos kaltės .Stichišką  jausmų cunamį atiduokite jūrai, išsiverkite  viena lietui ar pažįstamiems medžiams. O tėveliui  turite šypsotis, džiaugtis kiekviena akimirka kartu, dėkoti jam už suteiktą laimę dalintis meile.                  « AtgalAnkstesnis | Sekantis