Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2018-10-23)
Sveika Saule,rašau,nes negaliu išbrist iš ašarų.Daug kam pasirodys juokinga ar nenormalu,bet visi skirtingi,o mes būtent va tokie su vyru.Per 2metus mirė du jauni mūsų vokiečių aviganiai,vieną,nepaprasto gerumo,protingumo,kątik palaidojom,mirė abu panašiai,dar laukiam ekspertizės atsakymo.Labai...labai mylėjom,..Negaliu nustoti verkti,jie turėjo gyvent ir gyvent...Mylimi,prižiūrėti,išglostyti,išbučiuoti....Kažkas čia ne taip....Geriam net vaistus,nes nebeišeina susitaikyti ir nusiraminti.Taip-sakysit čia šuo,žmonių reikia gailėt,bet dar pasikartosiu-gaila ir žmonių ir gyvūnų.Auga dar vienas mažylis ,ieškosim jam draugės ar draugo,juk dviese smagiau gyvent,jis dabar labai liūdi,bet labai bijom,kad vėl nemirtų jaunystėje,nes šiandien viena moteriškė pasakė-čia gal jūsų tokia karma.Net nupurtė.....O gal nelemta šuniukams pas mus augti?Auga ir katinukai pamestinukai,meilės užteks visiems,bet kodėl miršta jauni?Nesupykit,kad klausiu apie šunis,ne apie žmones,paprasčiausia šiuo metu labai liūdna,ieškau atsakymo visur kur...Kodėl?Ačiū,jei išklausysit.P.s.-Ar gyvūnai turi sielą? Smilga

Atsakymas (2018-10-23)

Stipriai apkabinu , tegu ir virtualiai, užjaučiu ir suprantu, nes pati esu prisiekusi šunininkė. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be šuns. Sunkiai, kaip artimiausio žmogaus mirtį išgyvenau takso išėjimą... gi išplėši iš širdies geriausią draugą, kuris suprato be žodžių, mylėjo ir džiaugėsi mumis be išlygų, saugojo šeimą. Dabar mano širdies šviesa ir grožis -  jauna hipiška  akita. Skubu džiaugtis kiekviena diena kartu, juk trumpas šuns amžius, maniškei 13-ka atseikėta. Mylimo šuns,lygiateisio šeimos nario,  mirtis yra skausmingesnė negu žmogaus. Mat šuo neskaudina, neišduoda, nemeluoja, nesmurtauja, nežemina ir nežeidžia orumo. Jam neturime jokių nuoskaudų ir pykčių, su juo riša turininga, graži draugystės istorija.  Šuo - šeimos astralinis sargas. Žinoma, jis turi sielą. Tikri šunininkai ją  brangina ir tausoja. 

Savo dabartinę draugę rinkausi pagal žvaigždes. Paisiau  gimimo metų, gi skirtingas metais gimsta skirtingų duotybių šunys. Be skrupulų sužinojau pas veisėją jos gimimo laiką, tai padėjo greitai apsisręsti ir atsisakyti kito naujagimio šuniuko, kurio laukėm po skiepų. Iš Artos  horoskopo žinau jos mitybos  ir dresūros ypatybes,kokius žaislus mėgsta, ko bijo, kaip miega ir ką labiausiai mėgsta, kaip išreiškia meilę. Tai labai padeda nedaryti lemtingų klaidų jos priežiūroje. Ketinu neužilgo anonsuoti Šunų horoskopus, jau turiu patirtį, kaip juos interpretuoti. Atsilikusios pasaulėvokos žmonės, kuriems šuo tik naudos įrankis ir turto sargas būdoje  - gali nustebti, net pasmerkti .Tačiau tie, kam šuo -  mylimas šeimos narys ir vaikų psichoterapeutas, įvertins, kiek svarbu žinoti apie šuns poreikius iš anksto, nuo kokių pavojų jį saugoti. 

2018 m šunys dažniau patekdavo į įvairius eismo įvykius, pavojingus stresinius netikėtumus, susijusius su  agresyviais kaimynais,praeiviiais, kitais agresyviais šunimis. Jie visi narsiai savo kailiu priėmė stresus, kurie  vis purtė visas šeimas, savo infarktais ar staigiomis per ankstyvomis  mirtimis apsaugojo  šeimos narių gyvybes.  Manau jūsų atvejis, irgi iš tos serijos.   2018 gegužę-birželį jums grėsė rimti pavojai gyvybei, šuo juos perėmė. 

Kiaulės metai (2018/11-2019/12) pasižymės padidintu namų augintinių, šunų mirtingumu dėl amžiaus, neteisingos mitybos, virškinimo/kraujo genetinių ligų, dėl išlepimo ar nejudrumo. Tačiau tuo periodu gimę šunys bus  ypač ramūs, ėdrūs,  gurmanai, darbštūs, stabilios psichikos, šeimyniniai, prieraišūs prie šeimos ir namų.     

Kiekvieną šunį mylite kaip save, labiau už gyvenimą, dėl to išsiskyrimas - lyg infarktą patirtumėt. Įžvelgčiau vyro problemą. Jis piktokas, nes darboholikas ir perfekcionistas. Kai buityje ir darbe sieki nepasiekiamo tobulumo, kritikuoji kitus -"ima nervas" dėl kiekvieno netikslumo. Jei nebūtų šunų, vyro nervingumas susiprojektuotų į jūsų kūną, sirgtumėt dėl to alergijomis, žarnyno kolitais ar net žarnyno augliais. Šunys ir naminiai gyvūnai ( galite net 3 ir daugiau vienu metu laikyti, auklėti) yra jums ne tik gyvybės šaltinis ir širdies šviesa, bet ir energetiškai  pridengia nuo vyro irzlumų-piktumų, jie paliegsta, užtat jūs -  be auglių. Taip pat ir bendradarbių priešiškumo strėlės pataiko ne į jus, o į jūsų skydus - šunis.  Teisinga: vyras turi  pradėti dirbti su savo agresijos energija - projektuoti ją į sportą, ūkio darbus, ne į žmones,  nereikalauti iš jūsų preciziškumo buityje. 

Esame susiję su visais šeimos nariais, įskaitant šunis, nematomais stipriais saitais.   « AtgalAnkstesnis | Sekantis