Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2018-12-19)
Sveika, Saule, su vyru pragyvenome 25 metus. Tačiau artėjant sidabrinių vestuvių sukakčiai mane vis labiau kankina klausimas - ar reikia mums toliau gyventi kartu. Mane erzina viskas ką jis daro ir ko nedaro. Garsiai jam priekaištų niekada nereiškiau ir nereiškiu, norėdama išvengti barnių, nes jų ir taip pas mus netrūksta. Nebūna dienos, kad jis pakeltu tonu man neišreikštų priekaištų dėl tvarkos, dėl mano elgesio, dėl bendravimo. Iš dalies jį suprantu, nes mano bendravimas su juo minimalus. Kita mano minimalaus bendravimo priežastis - praeitis. Jis jau 7 metai kaip nevartoja alkoholio, iki to laiko buvo buitinis alkoholikas. Todėl jokio bendravimo nebuvo: darbas ir alus buvo jo draugai. Prieš 7 metus, kai sūnus baiginėjo mokyklą, buvau viduje nusprendusi, kai sūnus išvyks studjuoti - skirsiuosi, su alkoholiku negyvensiu. Bet jis, turbūt tai suprato (apie tai niekada nesu jam užsiminusi) metė gerti, tad ir priežasties skyryboms neliko. Bet bendravimo, artumo nera. Jis sako, kad mane myli ( yra labai pavydus, nors priežasčių tam visišai neturi). Nežinau ar tai meilė ar baimė mane prarasti . Saule, gal skyrybos yra išeitis mums abiems. Gal jis susirastų moterį, kuri juo didžiuotųsi, mylėtų ir vėl jo savivertė atsigautų. O aš mieliau eičiau namo, nei sėdėčiau darbe ( nes šiuo metu mieliau dirbu viršvalandžius ir savaitgaliais, nei būnu namie). Ačiū, Saule :) Saule71

Atsakymas (2018-12-24)

Primenu, jog ateinantys Kiaulės metai pasižymės masinėmis skyrybomis dėl menkiausių smulkmenų, dėl charakterių trinčių,  nesuderinamų gyvenimo būdų. Nuo savęs, nuo savo žvaigždžių  niekur nepabėgsite. Iki 2021 m bet koks vyras, gyvenantis su jumis po vienu stogu, taps tingokas nuoboda, putos, kad elgiatės namuose kaip bendrabutyje, atsirbojusi nuo namiškių poreikių, ignoruodama jų jausmus bei jų pastangas jums įtikti. Tik po to, kai pati pakeisite  požiūrį į šeimą, elgesį su šeimos nariais  iš gastrolinio į prieraišų - pasikeis ir  šio ar kito (jei  pakeisite) vyro elgesys irgi pakis. Prognozuočiau, jog jis susiras jaunesnę ir įdomesnę, kuri jam rodys dėmesį, gerbs. 

Paanalizuokite priežastis, iš kur kyla susierzinimas žmogui, kuris jus  ištikimai myli, yra prisirišęs? Manau, dar nesate brandi, dar protestuojate prieš tėvus, kuriuos jis daugumoje dalykų įkūnija.  Be to, kasdienius reikalus, protines ir komunikacines įtampas iškraunate ant vyro ( tokia sąmonės sąranga) , o jis kaip stulpas ištveria... iki kritinio taško... Tik iš meilės vyrai taip daro. Be to, nuo 2016 m užsitęsė fin.apribojimai ( iki 2020 rudens), o beveik visos moterys  nepatenkintus gavimo poreikius išlieja priekaištais vyrui, ieško alternatyvų. Pirmasis sutuoktinis niekada neuždirbs tike, kiek norėtumėt, neparems pinigais ir nepastatys svajonių namo ( tą galite pati), tai jūsų žvaigždės veikia, ne jo. 

Darbe tupit iki išnaktų, nes darbas energizuoja, teikia jėgų. Kas trukdo susikurti darbo vietą namuose, gauti kitur tą patį dopingą? Tai leistų atgaivinti tarpusavio emo-ryšius, pažinti jo pasaulius , galbūt vėl atgaivinti jausmus? Juk tekėjote iš didelės meilės, praeity - ne vien alkoholis, o gražiausios intymios akimirkos, šilta jūra, į kurią  įmanoma pasinerti vėl ir vėl sulig biochemijos ciklų bangavimais. Antroje santuokoje  (jei ryšitės) jausmai bus šalti, jis išvis nerodys jausmų. Dirbkite su savimi, analizuokite  barnių priežastis, darykite išvadas po jų. Tai toks žemas, psichologinių analfabetų lygis - koliotis namuose it karo lauke ar  Seimo frakcijoje. 

Jis parodė, jog nori kurti ateitį drauge , pasikeitė. O jūs? Vis dar gyvenate ir dygliuojatės latentiniais prisiminimais? Suprantu, kaip sunku santykiuose išeiti iš įpročių formatų.Juolab Avino ženklo žmonėms santykių sklaida - nepavaldi. Bet pasiorganizuoti įspūdingą kelionę,  seksualiai uždegti poros žibintus visada įmanoma. Santuokos įžadus reikia atnaujinti kasmet, kitaip monotonija iki koktumo porą užėda.  « AtgalAnkstesnis | Sekantis