Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2019-01-10)
Laba diena. Turiu dvi problemas. Pirmoji tai antroji pusė mano, dėl kurios išgyvenu kančią šiuo metu. Pykstamės, skiriamės, taikomės, o šiuo metu išvis nebendraujame ir neaišku ką man toliau daryti. Daugiau nei metus laiko esame kartu, kai susitaikome gyvenu jo gyvenimą o ne savo, kai išsiskiriame išgyvenu baisią depresiją. Vis susitaikau su juo ir grįžtu pas jį, nes turiu panišką baimę, likti viena. Ką man toliau daryti? Antroji problema- beveik kiekvieną naktį jau du metus su virš sapnuoju mirusią tetą (tėčio sesė), sapnuoju įvairiausius sapnus, ir ji sapnuose gyvą. Kai nuvažiuoju ant kapų, uždegu žvakelę ar užperku mišias, kelioms savaitėmis dingsta sapnai, bet po to vėl atsiranda. Nepasakyčiau, kad turėjome glaudų ryšį, ar kad labai gerai sutarėme su ja ir tikrai nuolatos negalvoju apie tą tetą, tiesiog netikėtai mirė. Kodėl taip vyksta? Laukiu Jūsų pagalbos.

Atsakymas (2019-01-11)

Turit Likimo temas - nelaiminga meilė, bet puiki, pavyzdinė, sėkminga santuoka ir karštai mylintis sutuoktinis. Kas tas žmogus jums? Jei mylimasis -  tai ir tęsis toliau laukinis beprotnamis su netikėtais spontaniškais susijungimais - pabėgimais, elgesio anomalijomis. Jums meilės visada liga, kai iškrentat iš realybės į kitą dimensiją, elgaotės asocialiai ; ir mylimuosius pasirenkat smarkiai kitokius,  absol nestandartinius laukinukus be finansų ir racionalaus, ūkinio  proto užuomagų:))). Be to, jūsų meilėse atsikartoja santykiai su tėvu, jie iracionalūs, bet būtini sielos skrydžiams ,  laisvės pojūčiui. Juk esate kūrybinė, gyvent normaliai avių garde neišeis, kad ir kaip norėtumėt:)))   Poriniuose santykiuose (santuokoje) sunkūs buvo 2018 ti, ne dėl jūsų o dėl jo perversijų. Nuo pavasario ir visi 2019 ti - puikūs poriniams ryšiams ( ne romant. istorijoms).   

Nuo ko mirė teta? Nuo kokios ligos? jos pasirodymas sapnuose įspėja, jog ir jums tas gali grėsti, jei nekeisite gyvensenos. Jūsų pažeidžiamiausia vieta - krūtys, turėtumėt jas tikrintis kasmet, o ypač 2021-2023 mm. Sapnuose galit matyti itin ryškiai ir kitus tėvo gimines iki 2031 m ( po LT dangum tiek truks, kitur persikėlus sapnų eiga, temos, simboliai gali pasikeisti). Klauskite jų prieš užmigdama tai, kas jums svarbu, gausite pritarimą arba ne. Prašykite maldose,  o per sapnus gausite iš jūs atsakymus. Jie aktyviai jus globoja,  saugo nuo ligų ir  klalstos darbuose. To nereikia bijoti, o pradėti bendradarbiauti tada , kai tikrai lauks lemtingi apsisprendimai.          « AtgalAnkstesnis | Sekantis