Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2014-05-01)
Laba diena, Saule. Noriu paklausti del savo sunaus, kuris kitais metais baigs mokykla, ir dabar galvoja kur stoti mokytis toliau. Vis labiau linksta prie inzinerijos, o paskutiniu metu pradejo kalbeti apie istorija, bet manau, kad tai tik pomegis (megsta skaityti istorines knygas). Galvojame apie uzsienio (daugiau Europos) universitetus, kokia salis labiau tiktu? Dekoju uz atsakyma! Alsu

Atsakymas (2014-05-01)

Studijas geriau planuoti arčiau namų, tėvų ne užsienyje. Istorija -stiprus naujas pomėgis ir net priklausomybė, tęsis iki 2024 m, bet prigimtyje nėra istoriko žymenų, esate teisi. Tęsiant  ankstesnius pasirinkimus: inžinerinės gamybos organizavimas+finansai+ekonomika. Žinau, nėra tokios specialybės, bet tai  tarsi bendra formulė. Į ją pataiko: VGTU  transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba;Gamybos inžinerija; Geodezija (aistringas keliautojas).

Turi tikslines fundamentalaus ekonomisto, finansininko, bankininko smegenis, domėsis visada plačiai pasauliu ir politika. Jam idealu: ISM'e  ekonomika ir politika. Ar kažkur kitur - finansinės investicijos, finansai ir ekonomika, Pardavimo sistemų organizavimas ir valdymas.  

   .         « AtgalAnkstesnis | Sekantis