Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2014-05-14)
Laba diena, Saule. Kaip taip gaunasi, kad du vienas kita myleje zmones, aukojesi vienas del kito, pergyvene - viena diena ima vienas kito neapkesti? Vyras jau kelis kartus siule gyventi kartu, bet be isipareigojimu vienas kitam. O vakar pasiule skirtis. Ar cia jam 40-mecio krize. Ar cia pilnatis? O gal tik as cia gyvenau visa gyvenima iliuzijose, kad mane mylejo? Jis nelaimingas, as nelaiminga... Plysta is skausmo sirdis, kad va sitaip viskas gavosi... Maldauju, patarkite ar kovoti del seimos, o gal po viena tapsime laimingesni? Emilija

Atsakymas (2014-05-14)

Ši Pilnatis inicijavo,  nubrėžė spalio mėnesio Saulės užtemimo  Skorpione temas ( neužilgo paskelbsiu apie jį informaciją). JIs jums sukrečia , supurto santuoką. Neapykantą  įmanoma atversti į meilę, nes tai jausmas. Abuojume,  galutiniame šaltyje įplieksti jausmus - mažai kam pavyksta.

Stebina samanoti, gūdūs mąstymo stereotipai. 40-mečio ir kitokios įtikėtos, mitinės  krizės būna tik porose, kur gyvenama iš reikalo ir pareigos, kur nėra vyro-moters lygiavertės sąjungos, kur kriziniam poros dalyviui yra negera, jis nėra savimi, velka jungą, negauna pagarbos ir dėmesio kaip Asmenybė, laisvas žmogus. 

Tai, ką vadinate  stereotipais - "kur išėjo meilė?", vadinu - "kas ten su jausmais?" Jausmai   - biochemija, jie banguoja sulig hormonų svyravimu, įvairiais  asm. ar poriniais ciklais,paklūsta  planetų įtakoms. Nebanguojantys, atsparūs gamtiniams veiksniams,  patvarūs  dvasiniai poros   ryšiai, arba taip vadinama santuokinė meilė  - tai kasdienė  santykių kūryba. Nusiimkite  vestuvių žiedus  ir išbandykite, pasitikrinkite , kiek realiai ( ne formaliai, ne iš inercijos!) stiprūs  abipusiai ryšiai. Jei esate tikra pora, jokių varžtų ir ženklų, sakramentų  išorinių nereikia. Šiuolaikinės santuokinės  mylinčiųjų poros laukas yra tarsi vienas kūrybinis kūnas, iš kurio net nekyla noras dezertyruoti, nes jame  - jėgų, pasitikėjimo savimi, gyvybės šaltinis.

Vyras - šeimyninis žmogus, šeima jam aukščiau visko. Jei bėga iš namų, vadinasi, jau priėjo kritinę ribą, nėra jėgų  aukotis, nusileisti, derintis, pakelti jūsų sunkų, provokuojantį charakterį.. 

 Trečia užmaurojusi nuostata : "kovoti už šeimą". Šeima be jausmų, iš idėjos - absoliuti  nesąmonė. Vaikams tokioje "sulipdytoje iš reikalo"  erdvėje, " per sukąstus dantis, per kančią"  - karas.

Visi  normalūs, psichiškai sveiki  šeimoje nori stabilumo, užuovėjos ir  ramybės. Vyras - labiausiai, pagal charakterį - ramus ir naminis.  Užsiduokite klausimus - "kiek su jumis namuose gera?" Kiek jūs  pati namuose leidžiate kitiems turėti asmenines neliečiamas erdves,  netrikdomas komforto zonas? Problemą matau tik jūsų elgesyje.Vyras pavargo nuo nuolatinio spaudimo, nepasitenkinimo, iššūkių, įtampų, kontrolės .Nori pailsėti nuo priespaudos, sugrįžti į save, negi neaišku? 

Jei mylite, tai ir keisitės pati. O "kova už-santykius" tai pirmiausia klausimas mylimam žmogui: " ką aš darau ne taip? ką turėtumėm keisti santykiuose, kad vėl būtų kaip anksčiau, kad abiems būtų gera?" . O ne vapėti, , kaip  beraštei bobelei ar pop-psichologui,  apie popierines bendras  krizes.        

 

       « AtgalAnkstesnis | Sekantis