Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2014-05-14)
Sveiki, norėčiau, kad pasidalintumėte savo nuomone apie intensyvaus kvėpavimo vieną iš metodikų - rebefingą. Ar šis savęs pažinimo būdas tinka kiekvienam ar reikia iki jo priaugti? Man labai knieti išbandyti įvairius netradicinius savęs pažinimo būdus, bet labiausiai traukia rebefingas. Ar verta bandyt? Kokia būtų Jūsų nuomonė apie tokius dalykus? Ačiū, jei atsakysit. Aušra

Atsakymas (2014-05-14)

Prieš -iolika metų sudalyvavau transpersonalinės psichologijos supermeistro, mokslininko, šamanizmo tyrinėtojo Vladimiro Maikovo seanse. Praktiškai išbandžiau holotropinį kvėpavimą, mat sikhe (seanso porininke) absoliučiai pasitikėjau, balta Selenos moteris. Tuomet reikėjo stipraus postūmio apsisprendžiant, ką toliau daryti gyvenime. Jį gavau, persukusi  transe atgal gyvenimo filmuką. Manau, būčiau gavusi atsakymą ir kitokiais būdais, kad ir perėjusi be transų Jelenos labirintą. BUvo  galimybė palyginti,kaip chirurgiškai dirba profas, ir kaip " akli klaidžioja Kastanedos rūke" jo kauniečiai  mokiniai. 

Holotropinis kvėpavimas psichopraktikose išplito po to, kai transpersonalininkui  čekui Stefanui Grofui buvo uždrausta naudotis eksperimentuose LSD ( stiprus haliucinogeninis narkotikas). Tiek LSD, tiek holotropinis pakeičia sąmonės projekciją, tarsi perjungtum realybės TV į kitą kanalą. Tarsi kitu, nežinomu  kampu pamatytum ir tikrovę, ir save. Tokios patirtys labai reikalingos kūrybiniams, stagnuojantiems žmonėms. jas priskiriu prie pavojingų liftų. Užkylat žaibu į kitą pažinimo lygį, o nusileidę randate tas pačias artimųjų dekoracijas, kurios ima erzinti, netenkina, biesina, nes su jumis kartu į naujas erdves nesitransformavo. Humaniškiau, natūraliau -  kai laipsnišką sąmoningėjimą  lydi ir artimųjų nuosekiūs , lygiagretūs (psichologiniai, dvasiniai) pokyčiai, jei jie spėja prisiderinti prie jūsų sparčiai progresuojančių energetinių vibracijų. O viena paskraidžiusi, nušvitusi juos išduodate.

Tą patį laikinai nušvitusios sąmonės  efektą  galite pasiekti parūkiusi Amsterdame  laisvai parduodamos linksmos žolytės:tiek  nekainuos , kaip guru seansai. Ir nesmirdės šalia šnopuojančio ir knarkiančio  kaimyno kojinės.  

Holotropinis kvėpavimas remiasi į Vakarų psichoterapiją ( Froidas, Jungas), o rebefingas - į rytų ezoterikos tradicijas. Masinį paplitimą  sieju su vakarų vartojimo kultūra. Visiems norisi  pigiai, be pastangų, gauti greitą efektą. Nagi ir gauna per  rebefingo  seansus ar parūkę šamaniškų žolelių. Deja, pasekmės būna neprognozuojamos.Ne visų smegenys ir astraliniai laukai lieka nepažeisti po panašių eksperimentų. Ypač pažeidžiami  Vėžio ASC, Avino ASC, Ožiaragio ASC, Žuvų ASC asmenys, kurių vartai į pasąmonę pralaidesni per kvėpavimo technikas. Štai pažįstamas lankėsi reguliariai Vilniuje. PO to - kaip apsinarkašinęs, kikena nuolat, viskas jam gerai, nulis atsakomybės ir adekvatumo į aplinkos dirgiklius,netramdomi pykčio proveržiai. Tai ką gi jis ten pažino?  Besijuokiantis Buda:)))) Logiška :  verslai sužlugo, partneriai išsilakstė, nes juo pasitikėti neįmanoma, šeima sugriuvo, nes trukdo būti laimingu:)) Liaudiškai kalbant - "stogas pačiuožė kapitaliai"

Kita mergina kreipėsi pagalbos po Vaivos ir Gaudento rebefingų. Pradėjo girdėti balsus,tarsi radijas galvoje įsijungė, trukdė dirbti tiesioginį darbą, o į beprotnamį, žinoma, nesinorėjo. Klausiau: "kodėl ten ėjai?" . Atsakymas: "taigi apie juos tiek daug gražių dalykų rašo." Karmą už merginos rimtas problemas  po lygiai dalinasi  rebefingistai ir žurnalistė, juos reklamavusi.  

Visiškai sutinku su  Nijolės Oželytės požiūriu, kuriuo kažkada sustabdė smalsų geidulį pabandyti astralinius tripus su spec. žolyte. "Įsivaizduok namą, į kurio pokylį viršutiniuose aukštuose gali būti pakviesta, kaip garbingiausia viešnia, su vardiniu pakvietimu. Pakvietimą reikia užsitarnauti. Bet atsiranda vagys šustriakai, kurie mėgina pralįsti į tą elitinių žmonių  gražų sambūrį iš lauko, užsikorę sienomis, lipa, grūdasi pro langus. Kuriuo norėtum būti? Tuo, kas į vidų patenka garbingai, laisvai, ar tuo vargšu, kuris karo įsikibęs į palangę ir daužosi į stiklą?, rizikuoja nukristi?"

Būsenas, kurias patiria rebefingų seansų dalyviai, galite patirti nuolat pati, ILGAINIUI   - apsivaliusi, atsiskalbusi sąžinę, įgudusi gyventi su  nedrumsčiama ramybe ir meile širdyje visiems, įpratusi mąstyti pozityviai, būdama gera, kasdien medituodama, rūpindamasi sielos sanitarija - padėka, atleidimais, kalte ir pan.  Tuomet nušvitimas, kylant energetinių vibracijų dažniui,  ateina pats, kaip tas pakvietimas į pokylį. Analogas - Šventos dvasios įsikūnijmo pojūtis uolaus krikščionio širdyje         

Saugu ir teisinga - mokytis individualių meditacijų praktikų, jas išlavinti. Jose- irgi yra kvėpavimas, koncentracija. Tačiau   sąmonės pokyčiai įvyksta ne rizikingu neprognozuojamu liftu, o palaipsniui,  nuosekliai, be stresų kūnui ir smegenims. Ilgainiui nušviesėja veidas, žvilgsnis, užplūsta energijos, atitirpsta jausmai, pojūčiai, atsiranda imunitetas stresams, sustiprėja intuicija, žmonių įžvalgos. Ir svarbiausia -atsistato ryšys su savo ESYBE, sugrįžtama į save. Tuomet sąmonigėjimas tampa kaip augimo poreikis, nebegali pasilikti toje pačioje pažinimo pakopoje, nebetenkina žemi, užkalniški   apžvalgos horizontai .

     « AtgalAnkstesnis | Sekantis