Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2014-01-04)
Sveiki saule. Nors man dar tik 16, bet planuoju ateityje palikti Lietuva. Pabaigusi mokslus ir universiteta noriu isvaziuoti i Amerika. Taciau mano artimieji nepritaria tokiam mano zingsniui, sako, kas turiu puikas salygas pragyveniui Lietuvojee, taciau apie Amerika as jau svajoju nuo 10ties metu ir, atrodo, kad pasiduociau, nes ir kiti zmones tiki, kad man pasiseks ir as igyvendinsiu savo svajone. Kokie sunkumai manes ten lauktu? Ar lengvai susirasciau darba ir vieta gyvenimui? O gal tai ir tik bus mano nepasiekiama svajone? Kaip as po savo apsisprendimo bendrausiu su savo artimaisiais? Beto sia vasara svajoju vykti i Stovykla Amerikoje, taciau mano artimieji nieko apie tai nezino... Ar pagaliau pamatysiu savo issvajotaja Amerika?? Lauksiu atsakymo. Aciu!:) M

Atsakymas (2014-01-05)

Vienas geriausių lietuvių prozaikų ir dramaturgų, nepelnytai primirštas,  Rimantas Šavelis yra parašęs stiprų apsakymą "Fabijonas" (pagal jį yra sukurtas silpnas filmas "Kelionė į Tadž Machalą" ). Apsakymo herojus, spaudžiamas pokario negandų, susikuria  kaip viltį ir išsigelbėjimą svajonę  - rasti Tadž Machalo  meilės mauzoliejų. Ši neįgyvendinama  graži svajonė įkvėpė jį gyvenimui. 

Ir Tu nepaleisk Amerikos svajonės  - ji kaip kelrodė žvaigždė ves į priekį, į pasiekimus.2014-2015 metais turės įvykti  vienos svarbiausių kelionių Tavo  biografijoje. Jos pakeis pasaulėžiūrą, amžiams įstrigs atmintyje.

NOrėti būti Amerikoje - juokingas, vaikiškas noras. Prasmingaiu kelti - "kuo būti? ką nuveikti žmonių  labui ir gerovei? kurioje srityje siekti tobulėjimo " Kai būsi tikra dėl profesijos pasirinkimo - bus aišku, kurioje šalyje rasi tos srities geriausius MOkytojus, studijų programas,  galėsi toliau ten ar čia tobulėti. Štai mano sūnus irgi jau svajoja apie Ameriką  - mat jo interesų srities geriausi  profai yra susitelkę Kalifornijos mokslo tyrimo institutuose. JIs to sieka ne tuščiai svaičiodamas, o kryptinga, konkurencinga moksline veikla. Amerikoje iškyla veiklūs, motyvuoti, ne šiaip smalsaujantys turistai iš gatvės.

Be abejo, galima būti  nerūpestinga bangla, gamtos dukra. Tai toks naujas  smagus gyvenimo būdas - sekioti vėją paplūdimiuose,juk Amerikoje pakrantės vienos patraukliausių  banglentininkams. Tam nereikia studijų - o tik įgūdžių,  sporto talentų. Kuo anksčiau apsispręsi, kuo nori būti, tuo aukščiau iškilsi. Kitu atveju gyvenimas įsuks,sunku jo verpetuose bus kapstytis  be Tikslo. Amerika - nėra tikslas, o tik šalis, kurioje dar nebuvai. Šauliams kaip oro reikia tolimų kelionių. Kuo anksčiau ir daugiau pakeliausi, palyginsi, tuo greičiau suprasi, kokia faina ir jauki, taiki, graži ir svetinga Lietuva.                 « AtgalAnkstesnis | Sekantis