Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2014-01-12)
Sveiki Saule! Dekui uz visa info, kuri gal ne visuomet buna tai, ko tikiesi, bet niekuomet, niekuomet nepalieka abejinga. Mano geriausia drauge paprase pabandyti uzduoti Jums klausima (nes, deja, pati lietuviskai nemoka:)), klausima apie sapnus… Jus kartas nuo karto sapnu tematika palieciate; galbut kazka pakomentuosite ir cia… Sapnai ja tiesiog kankina, ji sapnuoja daug daug daug, nuolatos, ir dazniausiai tai nemalonaus, slogaus pobudzio sapnai (taip, kartais buna ir graziu ju). Kartais ji sapnuoja ir mirusia mama, dazniausiai irgi su slogiu atspalviu. Sapnuoja viska, duris, vandenis, kilimus aukstyn, kritimus, kovas, keliones, VISKA.Kai kurie sapnai buna gan lengvai paaiskinami. Ir sapnuoja tikrai beveik nuolatos, kas nakti, ir daug. Zino, kad kazkaip reiktu su jais tvarkytis, kad tai kazkoks didziulis info saltinis, bet kazkaip nei tvarkosi, nei zino nuo ko pradeti. Tiesiog noretu nebesapnuoti. Ka sapnai reiskia jos gyvenime? Kaip galima butu „ivaldyti“, „suvaldyti“ juos, arba kaip izvelgti ju reiksme? Labai aciu, jei rasite laiko atsakyti. Vakariniai linkejimai;) Graziu metu Jums. As. As

Atsakymas (2014-01-12)

Taip, sapnus tyrinėju, ir net konferencijoje  senokai tyrimų medžiagą pristačiau apie pasąmonės individualių archetipų raidą ir jų ryšį  su žmogaus tikrove. Deja, kaip ir didžiumą mano  per ankstyvų idėjų, pranešimą  suprato mažas būrelis  tapačių interesų latvių,  su jais aktyviai aptarėme. Deja, dauguma anuokartinių klausytojų, kaip ir Jūs, smarkiai  susijaudino, tikrai neliko abejingi, bet  principo nesuprato, neatsivėrė naujai informacijai  :)))))

Iki 8 metų amžiaus draugė  sąmoningai sapnavo ateitį. Jei per rekonstrukcijas sugebėtų grįžti į tą laiką ir  bent kelissyk vėl pasapnuoti,  galėtų pamatyti savo ateities filmuką - ryškiai ir aiškiai. Dabar jos  sapnai - nesirealizavimo žymė, ne savo gyvenimą gyvena. Esama tikrovė - neturi ryšio su ja, štai pasąmonė ir suka jos  vis neišsipildančio gyvenimo filmą. Menininkė, neeilinė, tėvai tą užblokavo, niekada nevėlu. atgimti tam, kam gimei. 

Jos sapnai -  svetimų vaizdinių nuoplaišos ( o tų vaizdinių šiukšlių - sklidinos erdvės)  ir grynos fantazijos, kylančios iš sąlyčių su daiktais, su materialia  tikrove, iš einamųjų užduočių  ir ypač iš praeities, iš vaikystės  - perlydo šių sričių informaciją į fantasmagorinius savo stilistikos vaizdinius.  Kaip sumažinti: prieš miegą intelektualiai nedirbti, nemąstyti intensyviai apie kitų ar darbines problemas , o, nuplovus vonioje ar po dušu svetimą  "infopurvą", atsipalaiduoti (yra spec relaksinės technikos), išmirkyti kojas druskos vonelėje, pamedituoti į ramią muziką, ramų  energetiškai paveikslą , kad minčių laukai užmiegant būtų skaidrūs, be jovalo galvoje ( o linkusi visomis kasdienybės problemomis kaip gniutulu ar senais skudurais apraizgyti smegenis).

Patalpoje , kur miega, neturi būti mirusiųjų daiktų ,mamos relikvijų  ir fotografijų- jas lai laiko apskritai kuo toliau suslėpusi.  Mobilus irgi turėtų būti kuo toliau patrauktas nuo lovos galvūgalio. Kuo dažniau lai valo lovą, kurioje miega - paprasčiausiu vandeniu, keičia  švarią patalynę.Dėl profilaktikos būtų gerai ir lovą periodiškai keisti į naują. Šie patarimai galioja tik jai, iki 2031 metų, po to sapnuos mažai ir daiktinė infošvara aplink nebebus aktuali.

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis