Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2018-08-17)
Saule, rašau Jums, nes žaviuosi Jūsų atvirumu ir įžvalgomis, ko lavai trūksta mūsų kasdienybėje. Žmonės bijo diskutuoti, atvirauti ir lengviau šnabždėtis, apkalbėti, pasijuokti. Nenoriu Jums užtraukti nemalonės, kadangi mano klausimas labai subtilus, bet man įdomu astrologijos mokslo pozicija į šį klausimą. Kokioje perspektyvoje astrologijos mokslas mato dirbtinį apvaisinimą? Ar tai ėjimas prieš gamtą ar tai žmoniško dieviško proto laimėjimas? Ar turėtume priimti,kad negali susilaukti vaikų ir gailėtis, išmelsti, suprasti,kas beabejonės yra tikrai svarbu. Bet tam tikruose dvasiniuose sluoksniuose - tai karminis kriminalas. Tai kokia astrologogijos mokslo pozicija? Ar tik nuolankumas situacijai yra išeitis, ar tos mokslo naujovės irgi yra dieviškos kilmės ir tai kad dirbtinis apvaisinimas pavyksta irgi yra ženklas - kad kažkas daroma teisingai. Nes aš myliu vaikus, bet nejaučiu kolkas įsivaikinimą kaip sprendimą. Bet negaliu su nieko dvasiniame plane apie tai diskutuoti, nes Tokio klausimai sakoma yra jau nedvasinga. Ačiū Vilma

Atsakymas (2018-08-18)

 

Astrologijos mokslas neturi nieko bendra su religija, nenustato moralinių tabu ir dvasinių nevaisingumo priežasčių, neapibrėžia dvasinių kriminalų.

Kiekvienu konkrečiu  nevaisingumo atveju profesionalus astrologas gali apibrėžti , kokios astralinės ( energetinės) priežastys blokuoja pastojmą. Gal tai viso labo  laikinas kelių metų trukmės  tranzitinės planetos blokas, gal poros kompozite atsiranda papildomos kliūtys, trukdančios vaikeliui ateiti. Yra taip vadinami Zodiako nevaisingumo  laipsniai,jie irgi įtakoja. Tačiau gyvename Vandenio epochoje, kurioje Žmogus mokosi išsilaisvinti kūrybai ir meilei, išlaikyti bet kokia kaina nepriklausomybę ištrūkdamas iš įvairiausių suvaržymų ir blokų - pavyzdžiui, iš nuožmios valdžios diktato, iš despoto vyro priespaudos, iš palaidūnės propropropromočoutės genų.Kodėl jūs, tarkim, turite atkentėti bergždžius metus už  7 eilės prosenelės nuodėmes?

Pats gyvenimas  tampa įnirtinga kova už savastį ir tapatybę totalaus žmonių engimo sąlygomis. Dauguma indigo  nuo pirmų dienų patiria  daugybę iššūkių ir stresų, kuriuos drąsiai galima pavadinti skaudžiausiu karmos valymu. Jų sąmonė patiria tooookias galingas transformacijas, kurios krikščionių  kankiniams apaštalams nesisapnavo. Vieni juokai būti herojiškai sudraskytam liūtų duobėje. Manau, naujais laikais tie liūtai šventąjį gelbėtų nuo sužvėrėjusių vartojimo godulyje žmonių...

O vat  pabandyk išlikt skaisčiu ir tyru, sąžiningu ir mylinčiu Dievo sukurtą pasaulį, jei gimei, tarkim, pašalpinių alkoholikų šeimoj, buvai nusavintas  valstybės ir prievartautas valdiškuose namuose   eurobiurokratų ištvirkėlių, be teisės pasiskųsti kam nors, nes  angelai sargai su uniformom  ar sutanom, saugodami prievartautojų kriminalą,  darėsi karjeras. Daug  panašių, neviešų  skaudžių patirčių, kurių neįmanoma įsivaizduoti net  50 m atgal. Ir pragaras ir rojus, ir angelai, ir velniai, ir  skaistyklos, ir karmos valyklos  jau Žemėje, ne kažkur Anapus. Nepaliauju stėbėtis, kaip, perėję šeimų traumų mėsmales ir socialinio chaoso džiungles,  jaunuoliai išsaugo gebėjimą mylėti, pasitikėti, dalintis, džiaugtis, mėgautis gyvenimu...Žmogiškumo tarpsmas po košmarinių patirčių-  akivaizdžiausiai įrodo  gyvybingą Kūrėjo pradą kiekviename mūsų. 

Nesyk čia rašiau, jog vienos iš pagrindinių nevaisingumo priežasčių -  pernelyg konkurencinė, stresinė  ir technologizuota terpė, atotrūkis nuo natūralios gamtos biologinių ritmų ir ciklų, prasta ekologija.  Dažnas reiškinys, kai vaikų nesulaukia sėkmingi ir gabūs lyderiai. Mat jų  gyvensena tampa persunkta įtampų ir padidintos atsakomybės.Nuo reikalų ir informacijos  gausos įdirgusi moteris nesugeba net atpalaiduoti kūno ( štai kam reikalinga  populiarėjanti joga).  O vat pašalpiniai lengvai , be procedūrų,  nesukdami sau galvos, dauginasi, nes nepersidirba, neskuba, nelekia tekini vis spartėjančiame laike, vegetuoja iš valstybės  ir mokesčių mokėtojų gailestingumo ir dar prisidengia Bažnyčios pasakomis, jog duonos  visiems užteks. Taip, vergai gaus savo MMA ir bulvių su batonu. Deja, net pigūs varguolių bananai nyksta dėl klimato kaitos. Jų tikrai tikintiems maisto malone nebeužteks jau artimiausioje ateityje.   

Savo aplinkoje pažįstų daug laimingų protingų, neprietaringų mamyčių, kurios nedvejodamos pasirinko dirbtinį apvaisinimą, džiaugiasi gražiais ir sveikais vaikučiais. Gili prasmė, jog pagal aukštą kainą dirbtinis pastojimas prieinamas  aukštesnių pajamų poroms. Josi turės ką duoti žingeidiems  šviesos vaikams, ne vien duonos riekę, vietą ant sofos prieš TV ekraną ar girtą antausį. Jei  priežastys tikrai karminės - jokia medicina negelbės, apvaisinimas tiesiog nepavyks. Taip , astrologas gali gelbėti, parinkdamas, tarkim,palankesnį dangų  ar periodą pastojimui,  kur žvaigždžių įtakos palankesnės, dingsta prigimtiniai fertilumo blokai. Be to, astrologas gali patarti, kokia linkme lavinti sąmoningumą, kam atleisti ar kuo labdaringai pasirūpinti, kad laikas, skirtas  tariamai nevaisingumo "bausmei", sutrumpėtų, nenusitęstų visam gyvenimui. 

Jei  medicina persodina širdį, perpila kraują, prisiuva galūnes ir net galvą, kodėl draustina įsodinti bioląstelę, pagelbėti neveiksniems dauginimosi organams? Juk nesate jehovistė, kuri pasmerkia mirčiai brangiausius žmones dėl draudimo perpilti kraują. Draudimai ( ir tai -  su  konkrečiomis motyvacinėmis  išlygomis) būtini vėlyviems (po 2 mėn)   abortams, kai  embrionas jau turi smegenis, vadinasi, jau turi sąmonę, nebėra šiaip biologinė užuomazga , kuri niekaip nesuderinama su sielos buveine.            

Sveikas, protingas , gabus ir kupinas energijos bei švytėjimo, džiugus  neprobleminis vaikas  -  jau nuostabiausia, šviesiausia dangaus dovana. Jos reikia nusipelnyti  jau šiame gyvenime ligtoline dora būtimi, šviesiais motyvais,nesmurtiniais poelgiais. Vaikai  jau gimsta kaip Mokytojai, atėję mus išlaisvinti iš prietarų, dirbtinių pasaulėžiūros schemų , net iš karminių bausmių scenarijų. Ar pajėgs jie jus kažko išmokyti,jei  šventai tikite rūsčių karmos mokytojų "tiesomis"?   

https://www.fertilityastrology.com/ - tai UK  profesionalios astrologės Nicola Smuts Allsop puslapis. Jos  pakraipa- nevaisingų porų konsultavimas. Mano pakraipa - jau gimusių vaikų duotybių pristatymas tėvams, vaikų talentai ir gebėjimai. Į kiekvieną  mažių reikia rasti jam vienam tinkantį raktą, bendri  auklėjimo ir lavinimo standartai nebetinka. Manau, jog tas rakto parinkimas drauge su mylinčiais tėvais ir yra vienas  iš mano pašaukimų. Jautriai išgyvenu , svajoju, kad artimųjų nesuprasti, neišmylėti vaikai neužsisklęstų, neatsribotų nuo pasaulio grožybių ir gėrybių,  neišeitų per anksti niekam nereikalingi.      

    « AtgalAnkstesnis | Sekantis