Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2018-08-21)

Sveiki, Saule, Idomu suzinoti, kokia vieta musu gyvenime uzima Ketu zenklo zmones. Mano Ketu Vezyje ir nuo vaikystes tiesiog "aplipdavo" drauges su stipriu Vezio pradu. Save laikau gana introspektyviu zmogum ir siaip visur ieskau gilumu (kas daznai labai isvargina), todel anksti supratau, kad tokios draugystes, nors ir emociskai mielos ir siltos, nieko naujo neismoko ir yra lyg is praeities atsinesta nasta, is kurios noredavosi kuo greiciau iseit i kita pazinimo pakopa - vos ne issilaisvinti.

Metams begant tokiu draugiu aplnkui vis mazejo, taciau atsimenu iki siol vienus sunkiausiu savo gyvenimo metu (dabar manau, kad tada tam tikra prasme deginau savo karma), kai staiga atsirado paranormaliai daug Veziu draugiu/kolegiu ir visos situacijos beveik identiskos - i mane isikibes probleminis zmogus, dazniausiai norintis psichologines pagalbos ir emocines paramos, bet atgal mainais nieko neduoda. Nepasakyciau, kad dabar daug bendrauju su panasiom draugem, bet iki siol liko viena drauge, stiprus Vezio asc; su kuria neabejoju, kad buvom pazistamos praeitam gyvenime. Viskas joje taip iki skausmo pazistama, kad kartais atrodo, lyg ji vaidintu kazkokiam mano seno gyvenimo filme. Lyg butume keistai sukabintos karmos rysiu ir kartais bendraujant net apima irzulys, kurio su kitais zmonem bendraujant nebuna: kadangi viskas jau lyg ir isaugta, suprantama, seno gyvenimo realijos...

Vienu momentu aiskiai jauciau, kad buvo situacija, kai galejome atsikabinti viena no kitos; tai buvo filmo vertas epizodas, kai as jau supratau, kad praaugau sia pakopa, bet paskui lyg kazkoks keistas magnetas sulaike ir nenutraukem galutinai bendravimo. Anksciau atrode, kad is jos galiu ismokti profesiniu dalyku; bet per pastaruosius kelis metus jau pati pasiekiau lygi, kai lengvai atsakau i daug jos darbiniu klausimu (ir vel - vien tik duodu, o ne kazka gaunu). Nesakau, kad draugystes turi but paremtos vien tik "duodu-gaunu" principu, bet idomu, ka reiketu suprasti apie tokius zmones ir kaip ta rysi pervesti arciau naujos Oziaragiskos karmos pamoku.

Justina

Atsakymas (2018-08-25)

Ketu žmonės nebūtinai mums pažįstami iš praeitų inkarnacijų. Netgi labai retai sutampa, jog asmuo iš praeitos inkarnacijos pasižymi ir Ketu savybėmis.Tiesiog Ketu "atstovų" dvasinė sąranga, dominuojantys bruožai ryškiausiai išreiškia, mygia, net prikabina prie situacijų, kurios susijusios su mūsų praeita karma. Jie tik indikatoriai, bet ne karminiai žmonės (jais vadinami tie , su kuriais esame artimai bendravę bent vienoje iš inkarnacijų ar tie, kurių pamokos mus stumia į naujos karmos patirtis).

Primenu, jog Rahu - Kylantis Mėnulio mazgas ( Drakono galva), o Ketu - besileidžiantis Mėnulio mazgas ( Drakono uodega). 

Įprasta, jog vaikystėje ir jaunystėje, kol dar nesame savarankiški ir sąmoningi, kaip kokone esame apsupti, visaip palaikomi Ketu žmonių ir situacijų,  jas pritraukiam.Tuomet  Rahu žmonės ir situacijos atrodo svetimkūnės ir nepriimtinos. Mano Rahu-Ketu ašis priešinga, Ketu-  Ožiaragyje . Nuo mažens buvau perdėm savarankiška ir atsakinga, savitikslė, atšiauri, atlaikydavau it siena bet kokį spaudimą ir patyčias. Atrodė, jog pasaulis sugrius, jei neatliksiu man pavestos organizacinės užduoties, neišlaikysiu  svarbaus egzamino, suklupsiu pakeliui į užsibrėžtą tikslą. Vėžiškos močiutės ašaros atrodė skysti sentimentai,  nevertos dėmesio emocijos,  jos charakterio silpnybė. Net supykindavo nuo aplinkos vėžiškų apraiškų - sentimentalumo, giminių balių, virtuvės receptų, uogienių virimo, niekingų buities mažmožių, prieraišumo. Dar prieš 15 metų  žurnalistės  paklausta, kokias uogienes verdu, juokiausi - tiek tuščias tai atrodė užsiėmimas palyginus su solidžiais reikalais-  profesiniu tobulėjimu ,  antpečiais, na ožiaragiškomis vertybėmis.

Dabar verdu  vėžiškai uogienes  su daina- kaip mišias laikau, nagi tiesmukai išpažįstu Rahu vertybes.  Verdu, nes myliu sodą, nenoriu, kad vaisiai noktų veltui, priimu rūpestingai jų dovanas. Verdu, nes jaučiu neapsakomą malonumą dovanoti draugams ir man padedantiems žmonėms savo vasaros nepakartojamą gabalą - meilę, su kuria puoselėjau vaiskrūmius , rinkau uogas, jas viriau. su metais suvokiau, kad tai ne niekai, o irgi labai reikšmingas darbas - mūsų pastangų įdvasintas maistas. Kai Ožiaragiai gūžčioja pečiais, jog terliojuosi  užsikuitusi namų balutėje, jau ramiai nutyliu, nes  augu savo asm kryptimi - per Rahu.  Atgal atsigręžusi matau daugybę klaidingų pasirinkimų. Kai Vežys Asc redaktorius pasiūlė sukurti  leidini priedą  restoranams ir kavinėms, įsižeidžiau  mirtinai ( Ketu motyvai) , jog teks rašyti apie kiaušinienes ir omletus, o ne apie ekonomiką. Net guodžiausi mentoriui Ožiaragiui, už ką taip nuvertinta:)) Deja, po laiko suvokiau, kiek svarbi maisto kultūra išsaugant protėvių dvasinį paveldą, etnoso tapatybę...

 Teisinga, kai mamos auklėdamos vaikus, nuolat teikia jiems pasirinkimą tarp Ketu ir Rahu elgesio. Žinoma, vaikui saugiau sekti instinktais - išreikšti  Ketu energijas. O mamos užduotis - rodyti situacijose Rahu kryptį, kad vaikas nuo mažens  orientuotųsi į karminį augimą. Dvasine prasme - ėjimas į Rahu yra teisingiausias kelias į asm tobulėjimą, karmos mazgų išrišimą ir gyvenimo įprasiminimą.

Kai suaugusiojo kelyje  vėl smarkiai padaugėja Ketu žmonių - tai ženklas, jog naujos karmos įdirbyje einama atatupsta atgal, stagnuojama ar degraduojama. Ir priešingai - Rahu žmonių dominavimas žymi, kad  aktyviai mokomės naujų pamokų, per jas augame.  Jie - kaip palaikantis, palankus energetinis fonas, kaip  "šviesos tunelio gale" orientyrai, "geras oras". 

Žmogiška- pasiilsėti komforto zonose , t.y. atsiremti į  savo  inkarnacinę praeitį, į tai kas iki kaulų smegenų artima -į Ketu žmones,kultūras, dalykus... atsiremti, kai esame krizėse, pavargę, išsekę. Tačiau,-sustiprėjus, -   pagrindinė kryptis - tik į Rahu. Štai vaikas išauga čiulpinukus ir pampersus, taip ir suaugęs turi palaipsniui išaugti iš Ketu žmonių artimos apsupties ir įtakų. 

Iš jūsų laiško sprendžiu, jog Rahu-Ketu ašis yra 2-8 b8ste.""Gaunu-atiduodu" - tai 2-8 būsto temos. Jei Ketu būtų  2-ame, bodėtumėtės  Vėžiais, kurie per daug duoda, paskandina dovanose,užliūliuoja  dopingais.

Ketu 8tame - taip, limpa Vėžiai kurie vampyruoja arba tampa užutekiu , kai reikia pagalbos, kryžkelėse. Rahu - 2ntrame: reikia nuolat stebėti, kiek tie  kerpiniai prilipimai padeda kopti į prof, viršūnes, padeda atskleisti asm gebėjimus, kažkuo maitina? Realiai 8to būsto žmonėms jūs reikalinga labiau, nei jie jums. Tačiau psichologiniame lygmenyje oj kaip nesinori, sunku atsisakyti vėžiško mamiško emocinio glėbio ir rinktis rūsčią, asketišką ,  griežtą,ožiaragišką vienatvinių sprendimų kryptį... Gal todėl taip gera sūpuotis sename lopšyje - Ketu tipo draugystėje? Kai  fotoalbumuose ims vyrauti nuotraukos su jūsų profesijos stulpais, daug  gyvenime pasiekusiais organizatoriais ir valstybininkais, su jūsų įsigytu ar atstatytu didelės vertės NT, su kalnais ir autoritetais, su tėvais, sveikinančiais Jus garbingo pasiekimo proga    - tai bus signalas, jog vystotės. O kol fotoalbumai užtutinti draugių su kūdikiais (madonų) ir pasakų herojų  vėžiškais atvaizdais - tol supatės komforto lopšyje, stovite ar net  einate gyvenimu keliu atbula.

Lengviausias būdas - mokytis iesiog  iš Ožiaragių, kuriuos gyvenimas visada atveda arčiausiai, pakiša panosėn. Sunkesnis - iš savęs, praktiškai puoselėti esminius ožiaragiškus bruožus: pagarbą autoritetams, profesionalumą, organizuotumą, kantrybę ir ištvermę, atkaklumą ir užsispyrimą, strateginį mąstymą, paveldo išsaugijimą, atsparumą emociniams dirgikliams, kryptingą ryžtą ginant asm interesus, prisiimant atsakomybę už kitus ir kopiant į aukščiausias savo srities viršukalnes. Nagi pasidomėkite ožiais,jų gyvensena - užlipa į bet kokią uolą ant tuščio skrandžio :))) Laiko  tvirtą stuburą, orią laikyseną prie bet kokių oro salygų - audroje ir sausroje.   

Svarbiausia - susidraugauti su Laiku. Jūsų karta su Ketu Vėžyje nesuvokia Laiko, kuris pavaldus saturniečiams. Laikas nelaukia, kol plūduriuojate vežiškuose emociniuose užutekiuose ir giminių reikaliukuose. Jis sendina, gamina raukšles, dėl ko mažėja biologinis patrauklumas priešingai lyčiai. Laikas  matuoja žemiškus, realius pėdsakus, kuriuos paliekate savo karejros kelyje: ką padarėte  asmeniškai tvaraus?  ką reikšmingo pastatėte - namą? projektą? knygą? spektaklį?ką suorganizavote? per kiek pozicijų užaugote? kiek  pasinaudojote,pratęsėte iš tėvų ir protėvių paveldėtus vertingiausius dalykus? 

Ožiaragių dvasinės misijos - išsaugoti vertingąsias paveldo (ir genetinio, dvasinio) dalis. Gerieji Ožiaragiai įamžina protėvių pastangas, kančias, atminimą. Tarkim, atminimo kryžių tremtiniams Žalgirio g sankryžoje, Vilniuje, suorganizavo, pastatė gerasis  Ožiaragis V.B. O  leidimai iškirsti  Vilniaus parkus  ( Sapiegos parko  barokiniame atnaujinime numatoma iškirsti didžiumą medžių) , griauti istorinius pastatus sostinės centre išduodami prie juodojo  mero Ožiaragio ( Saulė+Lilit).  Pozityvus Ožiaragis niekada nenaikina to, ką tvaraus ir vertingo statė, kuo didžiavosi protėviai.   

Neįmanoma visiškai atsisakyti, išrauti iš savęs ,atmesti Ketu dalykus. Jie - nelygu šaknys, iš kurių semiamės stiprybės augimui.  Jie it praeities veidrodis, kuriame regime savo praeitų inkarnacijų klaidas ir silpnybes. Tačiau vaisius reikia nokinti pagal Rahu programas. Kažkaip natūraliai ieškokite balanso tarp šių poliarizuotų taškų. Dar viena graži Ožiaragių savybė - ištikimybė, tvirtas petys kažkam sunkumuose. Bėgimas nuo draugių, kurios emociškai užkniso, irgi vėžiškas poelgis: atsiriboju nuo nepatogumų. Ožiaragė kietai ir šaltai (be klimpimo i emocijas,be gilinimosi i psichol. esme) kaip  ištikimiausias asmuo, imtusi vadybinti draugės  kertines problemas, stumti ją karjeroje, nepasislėptų nuo jos bėdų.    « AtgalAnkstesnis | Sekantis