Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2018-09-06)
Sveiki, kokia jūsų nuomonė apie 13 zodiako ženklų? Ir dar vienas keistas klausimas: jeigu žmogus dėl aplinkybių atsiduria ligoninėje ir jam konstatuojama mirtis, bet jis grįžta į gyvenima, ar tai reiškia kad jo zodiako ženklas pasikeitė? Jonas

Atsakymas (2018-09-09)

 

Nesyk atsakinėjau dėl Gyvatnešio žvaigždyno. Dėl precesijos ( Žemės ašies poslinkio) Gyvatnešis jau ryškiai įsiterpia į 12-kos  Zodiako žvaigždynų ratą, tarp Skorpiono ir Šaulio. Tačiau klasikinės  astrologijos pagrindas- ne žvaigždynai, o Zodiako ženklai ekliptikoje. Ženklų sistema visada tik  apytiksliai ,Žemės stebėtojo požiūriu, atitiko minėtus žvaigždynus. Jie nėra vienodo dydžio, skirtingų matmenų Žemės atžvilgiu.O Zodiako ženklai yra visada lygūs - po 30 laipsniu,  12 ženklų tapatinami su 12 būstų. Tai iš Atlantų paveldėta Visatos energijų matavimo harmoninga 12-tain4 sistema. Ji tiesiog sugriūtų, astrologijos mokslo neliktų koks jis yra, jei į jo operacinę sistemą įterpsit 13-tą ženklą, kurio mistifikacijai skiriama tiek daug vietos ir jėgų P. Globos kuruojamai avestos mokyklai. 

Taip, Gyvatnešis yra svarbus, nes  kai kurie žmonės gimę Šaulio ir Skorpiono ženklų  (ne žvaigždynų!) sandūroje yra smarkiai įtakojami Gyvatnešio žvaigždžių. Pagrindinė jo žvaigždė Ras Alhagas (reikšmė : GYvačių kerėtojo galva)  siejama su gyduoliška energija, raganių galiomis. Nenuostabu, jog Gyvatnešį įterpt į Zodiako ženklus nori būtent tie, kurie labiau užsiima astromagija, o ne  objektyviomis astroprognozėmis. Be to, dauguma žmonių apskritai  niekaip nepaveikūs žvaigždžių energijoms , jų jokiais syvais nepelenguoja ir neišreiškia. Jų hologramas kuria ir jų aplinkybių vijas audžia tik  Saulė Mėnulis ir planetos. Na dar asteroidus pridėčiau. Būti žvaigždžių  energijos laidininkais pajėgūs žmonės, kurių būtis neapsiriboja žemiškais rūpesčiais, jų subtilūs kūnai yra įjautrinti isubtilesnėms energijoms, įskaitant tolimąsias žvaigždes.   

 

Labai įdomus ir prasmingas klausimas apie klinikinę mirtį. Neturėjau tokių atvejų savo praktikoje. Manau, reikėtų sudarinėti horoskopą  antram gimimui. Jame  matytųsi - kodėl ir kam žmogus sugrįžo vėl gyvųjų pasaulin? Tokios žinios neleistų jam  užmiršti, jog gavo antrą šansą ir  turi branginti  dovanotą laiką. Žodžiu, reikėtų tiesiog tyrinėti -  ar solarai ir progresijos veikia  pirmojo ar antrojo gimimo horoskopą? Kol netyrinėjau - galiu tik hipotezes kelti. 

         « AtgalAnkstesnis | Sekantis