Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2018-09-19)
Laba diena, Esu visiskoje neviltyje, siuo metu kaip metai vyksta skirybos. Turiu drauga, pas kuri gyvenam su dviem mano vaikais. Berniukas paauglys mano draugo negerbia, taip pat ir manes. Su juo santykiai taip pat klostosi neaiskiai, itariu jog turi kitu moteru, daug ko zada, pazadus pamirsta. Vyras taikiai skirtis nesutinka. Sergu issetine skleroze. Noreciau suzinoti kaip elgtis toliau, ar man su tuo draugu pakeliui? Kaip su skirybom, nes jos yra dirbtinai vilkinamos. ACIU turiu 2 vaikus, vienas is vaiku yra paauglys, kuris nesiskaito, negerbia, turiu kita zmogu su kuriuo sanrykiai irgi neaiskus ir prasti, matau Rita

Atsakymas (2018-09-20)

 

Atsakymą pailiustruosiu meditacijų vaizdiniu apie Jūsų situaciją. Sėdite mašinos gale , o vairuotojo vieta tuščia. Kažkokiu mįslingu būdu mašina be vairuotojo važiuoja, kringeliuoja miesto centro gatvėmis, net išvengia susidūrimo su  didžiulėmis savivartėmis.Eismo dalyviai traukiasi Jums iš kelio, riedate bile kaip, kur pati mašina pasuka. Manau, aiški vizijos reikšmė: paleidote savo gyvenimą iš rankų savieigai, jo nebekontroliuojate.

Kitas vaizdinys: lipate  basa tamsoje  į kalną miesto centre, o jis šviežiai perkastas, buldozeriai rausia gilias duobes, požeminius tunelius. Suprantate, jog kalnas per trapus: perkastas ir užstatytas jis sugrius. Tačiau pasiskųsti nebėra kam. Matot vienintėlę išeitį - ieškoti pamestų batų ir pasišalinti iš  sau artimos vietos, kuri ateity būtinai sugrius, nes projektas suardys kalną. Deja ir batų tamsoje nerandate. 

Negerbiu tų motinų, kurios skundžiasi  nevaldomais vaikais,reikalauja iš jų dirbtinės pagarbos. Kai įsivėlėte į skyrybas,ar klausėte sūnaus nuomonės? Ar parodėte jam pagarbą objektyviu sprendimu, kuris daromas pasvėrus visų suinteresuotų šeimos narių nuomones? Jei jo negerbiate, kodėl jis turėtų jus gerbti? Santykiai - tai lygiaverčiai poriniai susitarimai, bumerangas. Ką pasėjote santykiuose su sūnumi, tą ir pjaunate. Paauglys kaip moka taip ir protestuja prieš šeimos ardymą,  tėvų skyrybas. Primenu, jog kiekvienam vaikui tėvų skyrybos - trauma. Sūnų reikėjo iš anksto ruošti, gal net ps psichologą pavedžioti. 

Kai gyvenimas slysta iš rankų, būtina trumpam sustoti ir sudėlioti ar pakoreguoti  vertybių klojinį. Kas Jums vertingiausia pirmumo eile? Jei vertinga sveikata, -  nebėgsite aklai, nežinia ko tikėdamasi, iš paskos paskui lovelasą.Jis sveikatos tikrai nepridės. Jei vertingi vaikai, ryšiai su jais, jų ateitis - tuomet, kiek įmanydama , saugosit šeimą, tą kalną iš mano vizijos, kuris buvo supiltas visų šeimos narių pastangomis. Jei vertingi biocheminiai, trumpalaikiai romanai ir laikini vyriški glėbiai, tuomet atleiskite vadžias ir mėgaukitės kaip vienadienis drugelis poriniais neįsipareigojančiais malonumais, nekreipkite dėmesio nei į sūnaus piagarbą , numokite  lengva ranka į  skausmingą skyrybų eigą. Nagi sekite savo vertybėmis, jei apskritai jas turite. 

Žmogiška - pasiklysti,susipainioti gyvenimo aplinkybėse. Žmogiška - ir jas atpainioti, susidėlioti prioritetus. Mat ateitis išplaukia tik iš jūsų nūdienos aiškios minties ir veiksmo, ne iš tuščių  gražių vilčių.       « AtgalAnkstesnis | Sekantis