Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2018-09-20)
Sveiki Saule, karts nuo karto, jau gan ilgą laiką sapnuoju tokį patį sapną, kad esu mokykloje, tačiau nors jau turiu ją baigti, turėsiu likti dar metus, nes nelankiau matematikos pamokų daug praleidau ir nieko nebesuprantu apie ką ten mokosi:) skamba naiviai, tačiau tas sapnas kartojasi beveik taip pat, kartais prieinu iki pašnekesio su mokytoja kas atrodo yra tarsi progresas... Ar tai galėtų būti susiję su savirealizacijos ir darbo problema? Nes pastaruosius 5 metus užsidirbti pavykdavo epizodiškai ir tik šiaurės šalyse (Islandija ir šiuo metu Svalbardo salynas visai šiaurėje), tačiau darbai vis tie patys turizmo srityje - tvarkymas, virtuvė, kurie nors ir apmokami tikrai neatskleidžia kažkokių vidinių talentų ir pasitenkinimo. Esu bandžiusi ir sekti, kas tuo metu atrodė kaip mėgiama veikla (esu jau apie tai klaususi) tačiau pinigų stygius parbloškė į įprastą pasirinkimą kur paprasčiau susitaupyti. Ar tai geras modelis siekti savo tikslų, ar geriau vistiek ieškoti veiklų kurios uždega ir tai paversti darbu? Nes jaučiuosi lyg strigusi, nebežinau kas galėtų būti tokia veikla nei kur galėčiau tai veikti. Agnė

Atsakymas (2018-09-20)

Manau, pagavote kampą iš mano atsakymų , jog  nauja padangė smarkiai pakeičia žmogaus charakterio , jo santykio su aplinka dominantes. Tai vat Slavbarde visada bus tik  sunkus, alinantis stuburą  ir varantis  vienatvines depresijas,  darbas paslaugų sferoje, o pati smulkmeniškai gainiositės paskui centus be draugų ir pripažinimo. Ne jūsų čia vieta, gan kategoriškai teigiu. Jei neturite valios pati apsispręsti ir iš ten išvykti, palaukim cikliškų pabaigų: sausio pradžioje gali užsidaryti jūsų darbdavio kontora, o kovą, birželį ir gruodį sveikatos problemos rimtos pasibels, gal tai privers susimąstyti,jog turite vieną gyvenimą. 

Prigimtyje - kūrybinė, vadovaujanti veikla intelekto reikalaujančiose sferose:tai gali būti ir turizmas, ir mokytojavimas, ir  analitiniai statistiniai tyrimai, ir  medija, ir švietimo įvairialypis sektorius. Štai Vilniuje aštrėja konkurencija turizmo gidų sektoriuje. Laimime mes - vartotojai, gauname unikaliausias ekskursijas, turtėjame istorinėmis ir kultūrinėmis žiniomis. Turiu net savo mėgiamas gides,sutinku jas įvairiuose kultūriniuose renginiuose. Ir jūs taip galėtumėt. 

Turite dirbti galva , o ne rankomis ar arklio-karvės keliamąja galia. Jūsų visi sapnai apie save, apie esatį, einamąjį gyvenimo momentą. Teisingai pati sau sufleruojate, jog vaikydamasi  centų  paslaugų sferoje užkampiuose ir tundrose, nubukėsite ir atsiliksite nuo realaus gyvenimo,kur kone kasmet šuoliškai keičiasi  IT technologijos, komunikacijos formatai. Mergelės privalo nuolat tobulintis savo veikloje ir tobulinti darbo metodus, kitaip jas pagauna robotiška rutina, iš kurios jos nepajėgios ištrūkti.Norvegų turizmo sektorius technologijų prasme bus visada pažangos uodegoj. Ten pasitobulinsit tik nuolankume :((( Bent jau šalį ir motelius pasirinkite tokius, kur galėtumėt kažko naujo išmokti, būtumėt siunčiama į seminarus ir  kažko apmokoma. 

Duotybėse - menki pinigai, ateinantys per ryšius ir kūrybinę  protinę veiklą. Duotybėse - ir poreikis  karališkos gyvensenos, kur perkama viskas, kas brangiausia, kas  priklauso turtuoliams.Siūlau tą prabangią gyvenseną pertraktuoti: gyvenu ir rengiuosi  pati kaip noriu, pati sau karalienė. Tada dings žirklės tarp mažyčio atlygio ir aristokratiškų užgaidų. Lietuvoje tam reikia išpildyti tam tikras sąlygas: nesileisti giminių į namus, susitikti su jais neutraliose zonose. Mat lietuviškieji tolimi  giminaičiai yra tarsi Kanų festivalio komisija - skuba įvertinti, kiek ir ko turi, ar gražūs namai, kiek juose modernių blizgučių baldelių ir koks prestižo koeficientas:))))      

 Nesuprantu,kodėl išvykot iš Lietuvos? Čia taip ryškiai sustoja jūsų žvaigždės. Čia lengviau nei kur kitur būtent Jums surasti darbą. Kad ir kosmetikos parduotuvėje: prezentuoji sau gražioj aplinkoj, protini pirkėjus, tyrinėji gyvenimo vyksmą. Vilioju, nes nematau jūsų buvimo Slavbarde jokios prasmės.     

         « AtgalAnkstesnis | Sekantis