Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2018-09-26)
Labas rytas miela Saule, esu visiškoje kryžkėlėje... ir jau seniai... darbe visiškai nesiseka, ir taip jau ne primą kartą. Dabar išvis sudėtingai... visi nepatenkinti manimi, esu engiama, negerbiama. O tuo labiau, kad tai žinojau seniai. Bet vis nežinau, kaip išspręsti šitą situaciją. Dažnai jaučiu, kad išvis esu netinkamame profesiniame kelyje. Bet bijau viską keisti, o dabar bijau labiausiai, kad būsiu išprašyta išeiti... ačiū Jums labai Laura

Atsakymas (2018-09-26)

2019 birželį vyks radikalus likiminis pokytis gyvensenoje, darbo santykiuose, nuo tada darbą, darbo santykius   vertinsite pragmatiškau, imsite žiūrėti naudos , o ne skirti  samdomam darbui visas širdies ir kūrybines galias. Bet ir darbai nuo tada bus siūlomi ne vadovaujantys, ne kūrybiški, o techniniai, kur daug popierizmo, rutinos ir smulkaus detalaus išpildymo. Taip, baigiasi ilgas gyvenimo etapas, kai darbe nuo biografijos praioj buvote gerbiama ir dievinama,  geriausia iš visų, galėjote daryti viską kūrybiškai ir drąsiai pagal save. Prasideda naujas etapas, kai darbuose tampate funkcija, kadru, kuris turi tiksliai atlikti pavestas užduotis. Bet kolegų ir pavaldinių simpatijos išlieka, kaip ir maeilė pačiam darbui. Ir gyvensenoje teks pereiti iš prabangaus, tingoko į  greituolišką, planingą ir kuklesnį formatą.   

Išgyvena tie, kurie prisitaiko prie kintamo laiko ir pasaulio,sutikite? Taip ir šis etapas reikalauja persiorientavimo į besikeičiančias Likimo aplinkybes. Viskas visada - tik į gera. Ir nėra to blogo, kuris neišeitų į gera. Tai  daugumos gyvenimų patikrinta tiesa. O čia net ne blogi dalykai, o tiesiog kitokie. Visi Vėžiai Šuns metais vegetavo ir buvo nepatenkinti nei darbu, nei savo gyvensena, jautėsi atstumti ir įkalinti nepalankiose darbo sąlygose, norėjo pabėgti ir dezertyruodavo iš darboviečių . Nagi  lapkritį ateina optimistas Geltonasis Šernas, jis užgrius Vėžius darbų pasiūla ir  didžiausia sėkmė įsidarbinant ne kažkur toli, o namuose.       

 

  « AtgalAnkstesnis | Sekantis