Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2011-11-03)
Laba diena, Saule. Labai prasau jusu patarimo, esu pasimetusi ir nebezinau ka daryti. Nesutariu su vyru, jis mane zemina, kolioja visokiais zodziais, pykstames del visko, nerandame bendros kalbos, neseniai mire mano mama ir taip noretusi sulaukti is vyro palaikymo, taciau vien priekaistai ir barniai. As pavargau nuo tokio gyvenimo,taciau turime maza suneli, del kurio ir gyvename kartu. Labai prasau, Saule, patarkite ka man daryti,gal tai tik laikina mus istikusi krize, o gal neverta toliau gyventi kartu? Labai lauksiu jusu atsakymo,nes nebezinau kas man galetu daugiau patarti. Aciu saule. Rita

Atsakymas (2011-11-05)

 

Tai ne jo  problema, o -  jūsų. Tai jūsų žvaigždės taip nuo pernai "pasikeitė", jog bendravimas (kalba, žodžiai)  su sutuoktiniu tapo skorpioniškas - geliantis į skaudžiausius taškus. Truks iki 2036 metų, poroje su bet kokiu kitu žmogumi, su kuriuo gyventumėt poroje. Tad bėgti ar tikėtis, kad su kituo bus kitaip - neverta. Nuo savęs gi nepabėgsite - jis tik veidrodis ar laidininkas tam tikrų energijų, kurios transliuojasi iš jūsų. Būtina pradėti dirbti su šia nauja situacija. Pačiai  pokalbiuose nekludyti jo skaudžiausių taškų (būstas, pinigai, užsienis) - kad jis neatsikirstų dar skaudžiau per jūsų žaizdas.

1)Maistas - pakaktų paruoštio  tuo pačiu laiku  jam patinkamo patiekalo -  jau gėlimo dozės sumažėtų.

2)Mažiau klausykite  ir siurbkite į save aplinkos pletkų,  viešo bendravimo , kad ir LT web- komentarų - ten dabar vyrauja plutoniškos  - agresyvios energijos. Pasimurkdžius jų laukuose - jūsų (konkrečiai,  kitiems - netaikoma)  pasąmonė apsivelia kaip mėšlavabalis juoduliais - vyras į juos reaguoja smurtiniu bendravimu.

3) vienatvinės meditacijos prie upės, ežero, kojų apipilimas  po darbo dienos šaltu vandeniu  - nuplaus viešumos drumzles,  svetimo pykčio pritvinkusią informaciją, kurią atsinešėte į namusį  -  poroje  vis daugiau bus bus ramybės.

4) po sunkuas pokalbio su vadovais, kur jaučiatės  pažeminta, nueikite kur į tualetą ir nuoširdžiai nusikeikite, juos iškoliokite balsiai t.y. atsakykite jiems nematant ta pačia paniekos doze, kuria gavote  neatsikirtusi   -  apsišvarinsite mentališkai, irgi veiks kaip bendravimo apsauga

Pamėginkite. Dar - pratinkitės su vyru būti absoliučiai sąžininga, daugau tylėti , nevaryti žodinių srutų be didelio reikalo - irgi nežadinsite abipusių drakonų.

Jei tingite tobulintis, save kontroliuti - pakaks sekso, tikro, santuokinio,  su meile ir pagarba,  be ribų, ne pagal bažnytines instrukcijas  Jūsų atveju visos bendravimo problemos išnyks kaip šešėliai. Anksčiau to nelabai reikėjo

Jei dirbsite - ir turėsite  aukštus rezlutatus, intensyvų, prasmingą bendravimą, kai vyras vienu  žodžiu įspės dėl  kokių jūsų nemalonumų  ar gresiančių permainų darbe.

 « AtgalAnkstesnis | Sekantis