Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2011-11-07)
Sveiki, Saule. Man labai reikia Jusu patarimo. Turiu puiku ir mylinti vyra, tik musu sexualiniai temperamentai visai skirtingi..jam reikia daug ir pastoviai, man- kartais..didziausi musu nesutarimai tik del sito dalyko. suprantu ir vyra, jo toks libido. kaip apeiti tai? jei tik imanoma. kartais jauciuosi tokia pasimetusi del jo, atrodo, viskas gerai, noriu vaikelio, o kita dalis manes tarsi priesinasi tam, nepasitiki vyru, toks jausmas, kad jis padarys man kazka negera ateityje. Ir nesuprantu, as cia intuicija, ar tik mamos ikalbeta:) aciu uz Jusu laika ir energija.
dovile

Atsakymas (2011-11-08)

 

Gaila, neparašėte jo gimimo  valandos-minutės , nedavėte galimybės pažvelgti  į judviejų ,kaip poros,  jungtinį libidą, o ne atskirų sąveiką. Vidino "aš" ir apskritai sekso, kaip gyvenimo dalies,  konfliktas -  baigsis 2012 gruodį, jis energetiškai davė  "gyvybės praradimo besimylint" baimes, išties netenkate dar  jėgų,  silpstate, stoja širdis , esate nuvampyruojama mylintis -  dar metai liko "po to" kažkur dopinguotis , atgauti vitališkumą.  Su libidu  pas jus - viskas ok, blauzdos, nugara, po atviru dangumi, eksperimentai, jūroje, vandenyje ,  mokykite, po truputį, atsargiai,neprikišamai, kas jums asmeniškai teikia malonumą.

Yra vidinis konfliktas : "mylimas vyras ( juk mylite jį beprotiškai, tai- astrotiesa) ir  - seksas, kuriame  rizikuoju perdaug atsiverti, pasirodyti pernelyg laisva ir džiazuojanti,  dėl ko galiu jį užrūstinti,  prarasti pasitikėjimą, susipurvinti  jo akyse."   Išties jis  dabar ir nepriimtų jūsų tikrojo  libido . Intuityviai teisingai  prisistabdote. Štai šiose "žirklėse" esate istrigusi iki 2019 metų . Nežinau,kur gyvente, 2019 -tus duoda LT padangė, kitoje šalyje pokyčiai į abipusę libidinę laimę gali įvykti  anksčiau ar vėliau net su  5-10 metųpaklaida.

PO 2019 metų vyras , kaip ir jūsų santuoka - taps modernus, atviras libidinaims eksperimentams, viskas bus ok, dabar telieka įjungti vaizduotę - geriausią  tikrovės gražinimo įrankį- ir galbūt paraleliai asmeniškai  mylėtis su svajonių vyru,mėgiamu kino aktoriumi, "daryti gražią užsklandą" tam, kas KOL KAS neatitinka jūsų asm. poreikių.

Baimės - praeitoje inkarnacijoje patirta  žiauroka prievarta, buvote įkalinta, belaisvė. Pasąmoningai bijote vėl tapti beviltiškai priklausoma. Juk moteris , auginanti mažą vaiką, visada  yra labiausiai priklausoma ir pažeidžiama. Tam tikra jo psichologinės ( ir fizinės buitinės)  prievartos, jūsų psichopavergimo situacija gali kartotis - 2015 vasarį-kovą, nelaukite jos pasyviai, neprovokuokite visišku mazochistiniu paklusnumu, , o -priešingai-  suvaldykite poros energijas tuomet pedaluodama  libidinius jo  asm. poreikius ir laukite 2019-ųjų- išsilaisvinimo :)))« AtgalAnkstesnis | Sekantis