Saules horoskopai

saule@horoskopas.lt
www.horoskopas.lt

 

Jūsų klausimas (2011-10-14)
Laba diena, Saule, nežinau, ar atsakinėjate į tokius klausimus, bet labai tikiuosi, kad bent kiek galėtumėte patarti. Esu tokioje savotiškoje kryžkelėje. Jau porą metų gyvename su vaikinu mažame bute. Norime susilaukti vaikelio, tad turime galvoti apie erdvesnį būstą. Bėda ta, kad vaikinas yra užsidegęs statyti namą savo tėvų sklype. Viskas būtų iš pažiūros nuostabu, pardavus butą liktų pinigėlių statyboms, tačiau aš labai bijau, kad neduok Dieve, jei kartais būtų taip, kad nusprendus skirtis, aš likčiau gatvėje su vaikais, nes namas, manau, teisiškai priklausytų jo tėvams, o kad ir nusprendus namą parduoti ir pasidalinti pinigus perpus, tai kažin ar tai būtų įmanoma. Ir kita vertus, manau, kad santykiai su tėvais geriausi, kai jie kiek toliau gyvena, nesinori, kad jie pablogėtų, o kažkodėl tikiu, kad taip ir atsitiks, nors dabar tikrai gerai sutariame. Ir vis tik gyventume tarsi po stiklu - visi mūsų su vaikinu barniai ar kažkokios problemos jiems butų kaip ant delno. O man norėtųsi kažkokio privatumo. Vis bandau atkalbėti vaikiną nuo šios minties, tačiau, kito varianto ir pati neturiu, nebent tektų imti didžiulę paskolą. Gal galite pažiūrėti, ką rodo mano atrologinis horoskopas, gal iš tikro, aš be reikalo nuogastauju, gal tikrai viskas būtų gerai? Dėkoju iš anksto, su pagarba - Rita Rita

Atsakymas (2011-10-14)

 

Iš bendro taško  vertinant - puikus, savalaikis draugo sumanymas.Lietuviai tradiciškai visada gyveno  2 galų trobose arba glaudžiame   santykyje su  kokia nors giminių šeima, tegu ir per atstumą . Teisiškai bendras turtas juk  per pusę - ir jums dalis priklausys, visada  ateity per teismus atgausite. Bijote  pasąmoningai savęs. Gi nemylite jo, bet labai daug gaunate visomis prasmėmis . Kažkada būtinai  įsimylėsite, esate meniška, romantiška, pagauli jausmams...  Pradžioje talentus ir pasiaukojamus jausmus atiduosite sūnui,  tarsi ištirpsite  jame,  o vėliau atsiras tikroji meilė, kurios  liudininku taps uošvis - prieš jį bus moralinė gėda. Toks scenarijus,jį galima keisti - nepretenduojant į  kitų užgyventą turtą`, o išsaugant  laisvės  galimybę.

"Išvarys mane su vaikais į gatvę" - atsiprašau, bet nesuprantu, apie ka čia? Iš kokių tai viduramžių citata? Jūs, ką  - neturite profesijos?  esate neįgali? neišmanote savo teisių? nežinote, kur vaikų teisių apsaugos tarnyba?



« AtgalAnkstesnis | Sekantis